İkizler Kadını

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 25 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    Sabit bir yerde durması çok zor, oradan oraya dolaşır. Neşeli, hayat dolu, esprili, zeki bir kadındır. Kendini bir insana adaması gerçekten zordur. Doğal yapısı gereği sürekli değişimi arar. Sabırlı ve tutarlı olmayı öğrendiğinde herşey yoluna girecektir. Sürekli orijinal fikirleri vardır, monoton bir insan değildir. Erkeklerle ilişkilerinde soğuk gibi görünmeleri kalpsiz olduklarını göstermez. Aksine hayal dünyaları geniştir. Ve uyum sağlayabildiği, kendini heyecanlandıran, değişmesini istemeyen, şefkatli birini bulduğunda aşık olabilir.Genelde zihinsel yeteneklere ve zekaya önem verir, bazen de karşısındakinin müzik ve şiire olan ilgisini sorgular. Çalışmak zorunda kaldığında nasıl para kazanacağını ve kazandığını nasıl harcayacağını bilir. Hem duygusal hem entelektüel

2. 8 Eylül 2006
  3. Cruciatus

Cruciatus Guest

yaw şu tek erkek işi de olmasaydı..zaten ne burcu olduğumu bilmiyorum..21 mayıs ama bazıları boğa gösteriyor..bazıları ikizler..zaten bende şans olsa 4 haziranda doğardım :KK43:

4. 9 Eylül 2006
  5. water

water Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynen öyle, beni tarif ediyor.

6. 9 Eylül 2006
  7. n_nihal

n_nihal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet aynen katılıyorum.Teşekkürlerrrrr

8. 16 Kasım 2006
  9. inxsxirah

inxsxirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar katılıyorum,aynı ben :)) ya da biz mi demeliydim :))))))

10. 2 Aralık 2006
  11. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    tam bi ikizler burcuyumdur. ikizler burcuna mensup kişiler bence çok zeki olurlar özellikle kadınlar:) kendimi övmek gibi olmasın ama:KK70:

12. 5 Şubat 2007
  13. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    iki yüzlü denmesi bence,şundan bende ikizler burcuyum.bir an çok mutluyken,hiç bir neden yokken üzülüp ağlayabiliyorum.cıvaya benzetiliyo zaten ikizler burcu insanı cıva gibi değişken.uyumlu olduğu burçlar boğa,terzi,koç.ama ben yengeç burcu biriyle evlendim.çok da mutluyum:KK46:

14. 9 Mart 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Ben de ikizlerim ve hemen hemen tüm özellikleri bana uyuyor ancak ruh yapım çok değişken bu özelliğimi hiç sevmiyorum ama yine de çok güzel bir burç ve de 12 burcun içinde en zekisi ayıptır söylemesi...:)

16. 28 Mart 2007
  17. su__

su__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ikizler burcuyum...ikizler burcunun bir özelliği de ikizler burcundan olan kişilerin çift kısmetli olmalarıymış..

18. 2 Nisan 2007
  19. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iki yuzlu dedikleri zaman muthis bozuluyorum..tamam duygu degisimlerimiz oluyor.ama bu ikizler insanina mal edilmesi cok yalnis..yasayin ikizler..zeka zeka zekaaa..degilmi kizlarrrrrrrrrrr