ikizlerde kilo

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve zpoison tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zpoison
  1. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın kızlar ben 22 haftalık ikiz gebeliğim var. dün ilk deva dr kilolarını söyledi kızım :394 gram oğlum ise 342 gram dedi dr kağıda da öyle yazmış.
    benim merak ettiğim acaba bu haftalarda kiloları normalmidir bu kadar olması ?

Sizinkiler bu haftalarda kaç kg dı yazarsanız sevinirim.

2. 30 Temmuz 2010
  3. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    canım bak sana verdiği ultrason görüntüleri var ya orda kilosu da yazar.. kilonun hemen altında hangi haftayla uyumlu olduğu yazar.. mesela benim son kontrolde 23 haftalıkken gittim, kiloları 24 haftayla uyumluydu.. burdan sonuç çıkarabilirsin.. bir de internette zaten hafta hafta gebelik sitelerinde ortalama kilolar yazar onlara da bakabilirsin.. doktorun sorun yok diyorsa kilo vs sorunlarla kendini sıkma hiç.. bebeişlerrinin tekmeleriyle mutlu ol..
    :CüvCüv: :KK46::KK46:
    sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum sana da

4. 30 Temmuz 2010
  5. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

dr kg haftaları ile uyumlu olduğunu söyledi ama insan genede merak ediyor işte sanki azmış gibisine geliyor. teşekkür ederim yorumun için

6. 30 Temmuz 2010
  7. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    annesi sen rahat ol, içini ferah tut.. onlar alıyordur besinin.. mutlu mutlu oyunlar oynuyorlardır içerde.. sen de tembihle onlara yemeği eşit şekilde yiyin, anneyi üzmeyin, kardeş kardeş geçinin diye :))

8. 30 Temmuz 2010
  9. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :)) evet bende öyle söylüyorum ama kızım biraz cadı galiba daha çok yiyor. ilk zamanlar kilo almaktan çok korkuyordum ama şimdi onlar sağlıklı olsun kiloları yerinde olsun hiç umurumda değil benim aldığım kilolar. 6,5 kilo almışım bende bu güne kadar inş. iyi beslenirler

10. 31 Temmuz 2010
  11. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba bende 22 haftalık hamileyim.Sizinle aynı zamanda doğum yapıcaz.