ikizlerden biri anne karnında kalbi duran varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve su.su tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : su.su
  1. su.su

su.su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    9 haftalık hamileyim ikizlere ama birinin kalbi durmuş bu durumda olupta sag kalan ikizlerden digerini saglıklı bir şekilde doguran varmı lütfen yaşayanlar ayrıntılı yazın

2. 13 Ocak 2010
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım merak etme cok var ...........ınş dıger bebegın saglıcakla buyucek ........moralını yuksek tut ...dınlen bol bol

4. 13 Ocak 2010
  5. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun. moralini yüksek tut ki diğer bebeğin strese girmesin. olumlu düşün inşallah olumlu olsun.....allah sağ kalana uzun ömürler versin inşallah..........

6. 13 Ocak 2010
  7. su.su

su.su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar başka kimse yokmu

8. 13 Ocak 2010
  9. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ilk gebeliğim üçüzdü..... ikisin kalbi 13.haftada durdu..... teki sağsalim doğdu..... şimdi 6 yaşında...
    ikinci gebeliğim ise dördüzdü.... kanamam durmadı...gebeliğimi takip edecek doktorda çıkmadı.... dördünüde kaybedersin taşıma şansın çok düşük dedi doktorlar.... hakikaten böyle çoğul gebeliklerde kayıp çok yaşanıyor.. bu nedenle iki bebeğimin kalbi durduruldu... şu an iki tanesine hamileyim..az kaldı..bunlarda ablaları gibi sağlıkla gelir inşallah...............

10. 13 Ocak 2010
  11. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    tabiki var kalbi duran küçülüp yok ediyor kendini.inşallah diğeri sağlıklı bir şekilde devam eder.zaten tek gebelik daha risksiz .belkide senin için daha hayırlı olmuştur.moralini yüksek tut.allah bebişini sağlıkla kucağına aldısın inşallah

12. 14 Ocak 2010
  13. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben ..8 haftalıkken birini kaybettim. düşükle vücuttan atıldı..kalan gebelik kesesi aylarca rahimde kaldı ama kendi kendine yok oluyor sonra. 1,5 ay yatak hapsi ile dayandım diğer bebiş de gitmesin diye.. Kasım sonu oğlumu dünyaya getirdim çok şükür sağlıkla..her işte bir hayır var belki ikiz gebelik çok zor olacaktı belki ikisi birden zarar görecekti demeyi öğrendim..gidene duyduğum acı tarif edilemez ama hiç olmazsa kalan evladım şimdi kollarımda.. darısı başına, allahtan umudunu kesme, elbet bir hayrı vardır bu kaybının bile.. yolun açık olsun.

14. 14 Ocak 2010
  15. su.su

su.su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepiniz çok sagolun beni biraz rahatlattınız salı doktorumla randevum var bakalım son durum ne oldu inşallah öbür bebeşim sapa saglam duruyordur arkadaşlıgınız dostlugunuz için çok sagolun

16. 15 Ocak 2010
  17. third

third Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet su.su
    Benimde ikiz gebelik başlamıştı fakat daha sonra diğerinin kalp sesi duyulmadı .Tek gebelik olarak devam etti.Ve kontroleerde diğer keseyide görüyordum.Ama dediğim gibi tek gebelik olarak devam etti.

18. 15 Ocak 2010
  19. su.su

su.su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    third canım sagol şimdi hamilemisin dogum oldumu saglık durumu nasıl