ikizlerim 34+5 iken doğdular berke ve çağan

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve autocad tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : autocad
  1. autocad

autocad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    30 temmuz akşamı suyumum gelmesi ile doğdular çok ufaklar sütüm çok az geliyor nasıl besleyeceğim konusunda tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi acaba

2. 4 Ağustos 2009
  3. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım rabbim bebeklerine sağlık sıhat versin senide tebrik ederim bebişlerin küvezdemi evdemi peki bence elektirikli göğüs pompası çok işini görücektir hemde sütünün fazla gelmesine yardımcı olur

4. 4 Ağustos 2009
  5. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun gözün aydın canım. büyürler dert etme tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır eminim..

6. 4 Ağustos 2009
  7. çekirgeler

çekirgeler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah canım tebrikler, sık sık dusa gırmenı tavsıye ederım ve sut pompaları var onlardan almalısın,bol dere otu,meyve suyu ve su onerıyorlar.kolay gelsın.......

8. 4 Ağustos 2009
  9. :nazar: allahım ne güzel bir hafta hepimize bu haftaları görmek nasip etsinn.. yavrularımızı bize bağışlasın

10. 4 Ağustos 2009
  11. ozge0666

ozge0666 bal kızlarım büyüyor. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun arkadasım arkadaşların dedıgı gibi elektirikli süt pompaları cok işe yarıo .........bizim gelinde ikiz dogum yapmıstı 28 haftalık......biz surekli onla sütü sagıp sakladık...sanırım markası medola idi cok klullanişlı...

12. 4 Ağustos 2009
  13. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler geçmiş olsun allah uzun ömürler versin canım arkadaşların da dediği gibi elektrkli süt pompası sütü artıırıcı bitiki çayı bol bol sıvı .....

14. 4 Ağustos 2009
  15. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

canım gözün aydın allah sağlıkla biyitmeni nasip etsin. süt konusuna gelince bi arkadaşımda doğum yaptı. sütü çok az geliyordu bebeişi doymuyordu. dru humana nın süt arttırıcı çayı varmış onu önermiş. şimdi maşallah sütü çok arttı ve mamaya bile gerek kalmıyormuş. bence sende bi dene derim. bayağı iyi geliyormuş. ben doğumdan önce alıp hazırda bulundurmayı düşünüyorum...

16. 4 Ağustos 2009
  17. senayk

senayk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tebrik ederim canım, analı babalı büyüsünler, uzuuuuuun ömürlü olsunlar inşallah...
    Benim iyi dileklerimden başka verebileceğim tavsiyem yok henüz :)

18. 4 Ağustos 2009
  19. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun. göğüs pompası al kendine onu yaptıkça sütün gelmeye başlyacak. 2 litreden fazla su iç. yada elektrikli sağma makinası alabilrisin.humananın bitki çayı var günde 4-5 kez içiyorum çok şükür sütüm ilk günlre göre daha iyi. bol bol meyve suyu , komposto iç.