ikizlerimden biri yokkk artıkkk

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve hazannn tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : hazannn
  1. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Perşembe gününden beri ruh gibiyim ikizlerimden birinin kalp atışları durmuş hareketsiz öyle yatıyor içimde nasıl geçecek bu zamanlar bilmiyorum ya diğer bebeğime zarar verirse korkusu mahfediyor beni bana bişey yapması umrumda değil 4,5 aylık olmuşlardı daha önümüzde baya zaman var doğuma Allahım bana sabır diğer bebişime sağlık ve güc ver hayata tutunsun son umudum o daha öncede 5,5 aylık bebişimi kaybettim karnımda bu hamileğimde çok zorlu geçiyordu kusmalar kanamalar tam onları atlattım derken bebişimin içimde öldüğünü öğrendim hiç bir anne adayı yaşamasın benim yaşadığım acıları bebeğimi sağ salim kucağıma almak için neler vermem ama benimde gücüm kalmadı artık diğer bebeğim ne olursun tutun hayata seni bekliyor annen umutla ve korkuyla
    :a015::a015::a015:

2. 25 Nisan 2009
  3. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım allah sana sabır versin ama bebeğin için güçlü olamalısın rabbim onu sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarım seninle...

4. 25 Nisan 2009
  5. betumutlu

betumutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sen şimdi güçlü olmalısın öbür bebeğin için kendi salar bırakırsan olmaz.sen elinden geleni yap zaten biz ne kadar çabalasakta allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz ve yaşayacağızda canım.allahım öbür bebeğine sağlık sıhhat versin inşaallah

6. 25 Nisan 2009
  7. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işallah arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin benden ve yavrumdan ama çok zor geçiyo bu zamanlar

8. 25 Nisan 2009
  9. betumutlu

betumutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın eminim çok zordur ama elden hiç bişey gelmiyor ne yazıkki dualarımız seninle

10. 25 Nisan 2009
  11. secill

secill Guest

canım cok gecmiş olsun. 4,5 aylıkkenmi oldu böle bi durum allahım tamda kendini krutarmısken.bende ikiz bebek bekliyorum ve 8.haftadayım drum birinin düşme riski var diğerinden 1,5 hafta küçük demişti.ve o küçük oldugu için kalp atısını duymamıstık.allahım sen koru yavrularımızı.peki canım o kalpbi duran bebeğini napıcaklar doğuma kadar içindemi durucak yani benim pek aklım ermiyoda ondan soruyorum.allahım inşallah diğer bebegini saglıklı sıhhatli kucagına almayı nasip eder rabbim.nolur bilgilendir bizleri.

12. 25 Nisan 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Çocuk Düşmemesi ıçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
    "Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)
    bunu oku belki işine yarar

cnm çok üzüldüm inş. hamileliğin güzel giderde diğer bebeğinde bi sorun olmaz
    9 ay boyunca 71 tane ENBıYA SURESı okunur. bu bilgileri pc me kaydetmiştim lazım olması durumunda okunması için eğer okumak istersen die gönderdim

14. 25 Nisan 2009
  15. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah seninde yardımcın olsun ihmal etme kontrollerini doğuma kadar kalacak sanırım diğer bebekte ama çok sık kontrol ve kan tetkiki yapılacak doktorum prof gitmemi önerdi randevu alıp gideceğim işte en kısa zamanda ama doğuma kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

16. 25 Nisan 2009
  17. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim dualara çok ihtiyacım var zaten yer gök duayla ayakta duruyo okumaya çalışıcam ayetel kürsiyi her gün okuyorum aklıma geldikçe ama sizde eksik etmeyin dualarınızı

18. 25 Nisan 2009
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun off ne kötü bir durum lütfen kendini çok üzmemeye çalış diğer meleğin hissetmesin üzüldüğünü biliyorum hiç kolay değil üzülmemek elinde de değil ama diğer meleğin için Allah yar ve yardımcın olsun işallah ::çok üzgünüm: