ikizlerimden birini kaybettim :(

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve seha tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : seha
  1. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 kişi çıktığımız yolda 2 kişi kaldık.hem üzüldüm hem sevindim.üzüntüm canımın biri sessiz sedasız ayrılmış benden.sevincim diğerinin iyi olması.bebeklerden biri diğerini sıkıştırmış ve rahim duvarına yapıştırmış.3 hafta önce kanamam olmuştu doktora gittik ama doktor ikiside iyi dedi.dün gittiğimizde biri yok dedi ve bu açıklamayı yaptı.doktorum doçent.ama güvenim sarsıldı gibi.böyle birşey yaşayan var mı kızlar.bir doktora daha gitmek istiyorum.eşim bizimki üniversitenin en iyi doktoru üstelik doçent,onun anlamadığını kimse anlamaz diyor.napmalıyım bilemiyorum...bir de doktor çok yoğun.yani hastası çok fazla.her seferinde ikizdi demi diyor,bana başka bir isimle hitap edebiliyor.sizlerin doktoru sizi tanıyor mu??
    güzel fikirlerinizi ve dualarınızı bekliyorum.

2. 6 Mayıs 2008
  3. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya başın saolsun çok üzüldüm :çok üzgünüm: doktor nasıl görmemiş anlayamadım birde doçent diyorsun.benim doktorumda düzcenin en iyi doktorlarından birisi.o da cok yoğun ve onunda çok hastası var ama ismimi unutmaz.ona ilk muayenede sorduğum soruları bile hatırlıor yani.bence kesinlikle bir başka doktora da git.bak bakalım o doktorun yaklaşımı nasıl ya memnun kalırsın ya da doktoruna geri dönmek istersin en azından kafanda soru işareti olmaz rahat olursun yani.canım ya umarım hakkında hayırlısı neyse o olur :nazar:

4. 6 Mayıs 2008
  5. a.s.canım böyle durumlarda ne denir bilmiyorum ama gercekten cok üzüldüm doktor secimini gercekten cok önemli bebeklerimizin gelişimini onlar takip ediyor ve bizi ona göre yönlendiriyor o yüzden tekrar dr konusunda düşün derim ben.artık kendine daha iyi bak ve lütfen cok dikkatli ol canının biri hala seninle ona ii bak olurmu onlar bizim en kıymetlimiz nede olsa..umarım herşey yolunda gider ve bebegini sag salim kucagına alırsın dualarımız seninle

6. 6 Mayıs 2008
  7. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Guzelim cok uzuldum,
    Bebek kaybetmenin acısını cok iyi bilirim. Ben de daha once bir bebegimi kaybettim. Kac haftalıktı bebegin? Cok mu buyuktu?

Allahım sana sabırların en buyugunu versin ama bak Tanrı iki bebek verdi, ikisini de sen gül diye verdi, ama sonra bebeginin birinde demek ki bir sıkıntı varmış ki onu senden geri aldı ama diğer bebgini kucagına bırakacak insallah.
    Uzuntunu gonulden paylasıyorum,
    Sevgi ile

8. 6 Mayıs 2008
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım gerçekten çok üzüldüm.. Allah sabır versin..
    eğer mümkünse doktorunu değiştir.. şu anda bende üniv. hst. gidiyorum tedaviyle oldu benim ikizlerimde ama doktorum beni hiç unutmaz her gördüğünde hal hatır sorar.. şimdi aynı hastanede gebelik bölümüne geçtiğim için oradakilerde tanıyorlar beni.. bence doktorla alakalı yoğunlukla değil..
    inşallah diğer bebişini sağlıcakla kucağına alırsın kendine iyi bak...

10. 6 Mayıs 2008
  11. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada kaç haftalıktı? bende merak ettim..

12. 6 Mayıs 2008
  13. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hem sana geçmiş olsun hem de başın sağolsun... Allah karnındaki canına uzun ömürler versin. Belki teselli etmez seni ama bak hem sen hem de bebişinin sağlığı yerinde. Bence bunun içinde şükretmelisin. Doktor konusuna gelince de bizim böyle uzaktan bir tıp adamını yargılamamız pek doğru olmaz sanıyorum ki. Belki kişisel bir şeydir unutkandır ama mesleğinde çok iyidir. Üstelik bugüne kadar sadece iki kere gitmiş olman lazım ki üniversite hastaneleri özel doktorlardan daha yoğun oluyor. Benim doktorum da üniversite hastanesinde bir profesör. Hatırlama sorunumuz pek olmuyor ama onların mesleğinde iyi olduğuna inanıyorum ben. Eğer kuşkuların çok büyükse ve seni tedirgin ediyorsa en azından danışma amaçlı da olsa bir profesöre görün bence. Tekrar geçmiş olsun...

14. 6 Mayıs 2008
  15. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.allah sabır versin.allah diğer bebeğine uzun ömürler versin

16. 6 Mayıs 2008
  17. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabırlar versin canım.
    Keşke böyle olmasaydı ama takdiri ilahi.
    Bende 13. hafta içindeyim ve 2 kez kanamam oldu. 2. geçen hafta çarşamba, dr. baktı iyi dedi ama ben dr. pek güvenmiyorum. Bu sabah başka dr. gitme düşüncesi ile kalktım, gitmeden bir bakayım dedim ve böyle bir yazıyı gördüğüm için hem senin adına hem de kendi adıma çok üzüldüm. Umarım bişey olmaz. Ama sanada tavsiye ediyorum dr.una güvenin sarsıldıysa değiştir. Hamilelikte psikoloji herşey demek. Bende dr. a güvenmiyorum ve arayış içindeyim. Umarım elektrik alabileceğim iyi bir dr. bulurum.
    Tekrar geçmiş olsun. Kendine iyi bak.

18. 6 Mayıs 2008
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Geçmiş olsun canım,üzüldüm ama hakkında hayırlısı böyleymiş demekki.Sakuranın dediği gibi sağlıklı olsaydı seni terketmezdi.İyi ki kardeşine zarar vermemiş.Bak bu bile büyük bir sevinç.İnşallah Allahım diğer bebeğine hayırlı,uzun,sağlıklı bir ömür verir.

Ben doktor konusunda seninle aynı fikirdeyim.Hasta gitmeden dosyası açılır yada pc den sayfası bulunur bir bakılır benceeeeeeeee

Benim doktorum beni tanıyor ama ben hep buna giderdim.Sadece tedavi için beni başka bir şehre sevk ederdi.Normal muayenelerimi felan hep bu doktorum yapmıştır.

Benim doktor da biraz dalgın, bu da juliannenin dediği gibi yoğunluktan.

Ama bu dosyanı açıp ufak bir tüyo almasına engel değil :KK66:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.