İkizlerini kaybedenler, burda paylaşalım...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve asyammm tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : asyammm
  1. asyammm

asyammm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    ben bir ay önce 11. haftalık doktor kontrolünde ikizlerimin kalbinin durduğunu öğrendim. yıkıldım resmen. inanılmaz bir üzüntü allah kimseye yaşatmasın. kürtajla aldılar bebeklerimi. şuan korunuyorum. ve kan pıhtılaşması sonucu çıktı. bundan sonra tedaviyle olacak inşallah. henüz doktoruma test sonuçlarını götürmedim. aspirin ve iğne ile tedavi yapıyorlar sanırım. çok istiyorum tekrar hamile kalmayı. allah tüm isteyenlerin dileğini kabul etsin inşallah. sağlıklı bebekler dünyaya getirelim allahın izniyle...

2. 21 Kasım 2008
  3. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm canım,allah sabır versin ve en kısa zamanda tekrar bebeklerine kavuştursun inş. kan pıhtılaşması için göbekten vurulan bir iğne yapılıyor hamileleik süresince diye biliyorum. allahım hayırlı ve sağlıklı bebekler versin tekrar inşallh...

4. 21 Kasım 2008
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende 5.5 ay önce 21 ve 23+2 günde oğlum ve kızımı kaybettim tüp bebekti zaten bir dahaki deneme seneye inşallah zor günler geçirdim 11 gün arayla doğum yaptım o kdar kötü günler geçirdimki anlatmaya kalksam sayfa dolar hala içimdeler iyi değilim herşeyleri hazırdı odaları bile olmadı işte isyan yok herşey Allah'^tan en iyisini o bilir bize söz düşmmüyor malesef birbildiği vardır.umarım bizde sağlıklı gebelikler geçirip bebişlerimizi kucağımıza alırız biranönce.....
    sevgiyle kal......

6. 21 Kasım 2008
  7. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bide bu konuyu burdan taşiısak iyi olur burası çünkü umutları olan annelerin yeri yani kucağına alan veya hamilelerin onları burda üzmesek iyi olur moderatör arkdaşlara sözylesek konuyu taşısalar iyi olur fikrimce.......

8. 21 Kasım 2008
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm geçmiş olsun..
    Allah sabır versin.. en kısa zamanda tekrar hamile kalıp, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.....

10. 21 Kasım 2008
  11. asyammm

asyammm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yamurcn çok üzüldüm canım. ama burda birbirimize destek olup moralimizi bozmayalım. iyi düşünelim iyi olsun. ben şimdiden aklımda bir sürü korku olmasına rağmen hep iyi düşünmeye çalışıyorum. bir an önce üç ayın geçmesini ve hamile kalmayı istiyorum. sende hamile kalacağın günü hayal et tatlım.
    konu taşımada doğru söylüyorsun benim aklıma gelmedi hiç. haklısın buraya umutla girenlerin moralini bozmayalım ama nasıl taşınır konu bilmiyorum.

12. 21 Kasım 2008
  13. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    SELAM BENDE YAĞMURCN GİBİ AYNI ŞEYLERİ YAŞADIM

UZUN UZUN YAZMADIM RABBİM HAYIRLISIYLA BEBEKLERİMİZE KAVUŞTURSUN

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

14. 21 Kasım 2008
  15. doras

doras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya neler hissettiğini anlıyorum az çok...gerçekten çok üzüldüm durumuna ,yaşadıklarına...ben de zor bir gebelik dönemi geçirdim...rahimağzı açılması sebebiyle...kabus dolu günlerdi...ayrıca fetal redüksiyon yapıldı bana 3 aylık gebeyken...üç bebeğimden birini maalesef benden ayırdılar...hala sızısı var kalbimin bir köşesinde...kader işte...iyi bak kendine...

16. 27 Kasım 2008
  17. selenaa

selenaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar bende 22 temmuzda 25 haftalık erken doğum yaptım.Kızım 3 gün oğlum 5 gün yaşadı.Ciğerleri gelişmemiş.Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.Çooook zor anlatmak mümkün değil küvezdeki halleri gözümün önünden hiç gitmiyo nasıl da yaşam savaşı veriyolardı ama olmadı :KK43: İnşallah yeniden hamile kalırım Allah isteyen herkese nasip etsin banada.Kucağımıza alalım bi an önce ancak acımız biraz olsun öyle diner.

18. 27 Kasım 2008
  19. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    çook geçmiş olsun selena..
    hepimize geçmiş olsun arkadaşlar..
    bende nisan ayında 24 haftalık bebeğimi erken doğum ile kaybettim.
    pereklampsi olmuştum ben, erken doğum sebebini buna bağladılar, maalesef bebeğim hiç yaşamadı.
    Allah'ım bebeklerimizi meleklerinden ayırmasın..
    ben şimdi 10 haftalık hamileyim tekrar, umarım bu sefer sağlıkla kucaklarımıza alırız..
    Allah hapimize sağlıklı bebekler, sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallaahh..