Iknci Tüp Bebeği Deneyecek Olanlar Buraya?? Ne Zaman Ilk Tutan Düşen Varmi???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve YAXGXMURCN tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : YAXGXMURCN
  1. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Ikinci Tüp Bebeği Yapacaklar Ilkki Tuttmu?? Düşen Varmi Yada Ikinci Denemeniz Ne Zaman Oldu Sorun Nedir??
    Ben Ilk Denemem Tuttu Ikizdi Hemde Erken Doğumla Kaybettim 1 Sene Sonra Denicem... Sizlerrr

2. 4 Ağustos 2008
  3. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Güncel........ H,ç yokmu yorum yapan 74 kez açilmiş ama yorum yapilmamiş bilginiz yoksada yazin bu konuyu çok kafaya takiyim ikinidede ilki kasdr şansli olurmuyum sizce.............

4. 4 Ağustos 2008
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Selamm canimm çokk geçmiş ols inşş bi daha ki denemende kucağina alirs benim de ilk tup denememde ikizdi errken doğumla senin gibi kaybettim sonra bi kez daha denedimm tutmadi şimdi üçüncü denemeye hazirlaniyorumm benim yaşim sinirda ama harşeyy çok iyi benim problemim yokk eşimde problemm hayirlisii inşş herşeyy kismett kirkima merdiven dayadimm yani yaşimi görtesmesemde gerçekk yaşş giidşiyooo ama benimm üç sene suren normall yumurta takibi tedavisiyle bi oğlumm var çokk şükürr 13 yaşinda son şans bi kardeşi ols diye bi daha deniyorumm rabbimm tumm isteyenlere nasipp etsssssssssss sen de toparla ve yaşin geçmedenn dene canimmm bi kez hamile kalmişsin ya bu çok önemli inşş tutma şansinn daha çokk rabbimm yardimcinn olss.. Tumm zorluklarr kalksinn inşş..

6. 4 Ağustos 2008
  7. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben ilk tüp bebek denememi nisan da yaptırdım sonuç negatif şu an 9 günlük bir adet gecikmem var 6 gün geçmişken idrar testi yaptım silik çizgi bile çıkmadı kan testi yapmaya korkuyorum yine bu bekleyişin sonu hüsranla bitecek die. adetim gelirse 2. denememi eylül-ekim gibi düşünüyorum allahım isteyen herkese versin..

8. 4 Ağustos 2008
  9. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canim. Benim 2. Denemem bir daha ki ay olacak. Ilki geçen aydi. Olmadi. Eşimin sperm sayisi düşük ve hareketsiz. 4 embriyo transfer edildi. Doktorum çok umutluydu ben de adeta kesin gözüyle bakiyordum. Kismet diyorum başka hiç bir açiklama bulamiyorum. O yüzden inancimi da yitirdim. Hiç bir zaman ilki kadar umutlu olamiycam. Bir kez olmadi, yine olmama ihtimali var. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah..

10. 7 Ağustos 2008
  11. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler
    güzel haberleribekliyorum

12. 7 Ağustos 2008
  13. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Selamm yağmurcn nasilsin canim inşş biraz olsun toparlanabildinn..... Inşş başarirsin hayirlisiyle.... şans bence her dem vardirr kismet ne zamansa o zaman şans bulurrr kişiyii... Inşşş bu kez herşeyyy güzell gider herkese başarilarr diliyorummm..............rabbim tum isteyenlerinn kucaklarini tatli bebişlerle doldursunnnn........inşşşşşşşşşşşşşşş.................asla sikinti yaşatmasin rabbimmmmmmm....anneyi bebişindenn ayirmasinnn bizi çekemiyeceğimizz sikintilarla imtihan etmesinn bize acisinnnnnnnnn inşşşşşşşşşşş..... Tatli güzelll günler nasipp etsinnnnnn.

14. 7 Ağustos 2008
  15. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ilk denemeyi Eylül 2007 de yapmıştım. Sonuç negatifti. Kısmetse 2.yi bu ay düşünüyoruz. Bu hafta büyük ihtimalle tedaviye başlayacağız.(Bu arada denemeler arasındaki zamanın az ya da çok olması önemli mi, bilen var mı? Benim nerdeyse bir yıl geçti.) Gelişmeleri yazarım. Dua edin bu sefer olsun.Sevgiler

16. 7 Ağustos 2008
  17. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cnm idare edr toplanmaya çalışıyorum tabi ilk günlerki gibi değilim .....
    arkadaşım tedavi arsında zaman olması şart değil yaşın geçmedikçe....

18. 7 Ağustos 2008
  19. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Canimm iyi olana sevindimm evet zaman önemli değil ama yaşinn çokk geçmesinn bu anlamöda önemlii inşş moralini de yuksekk tut ve başla ayni yer mi nerde tedavi görucenn inşş herşeyy güzell ve yolunda giderrrcanimm hayirli geceler