ilaç alacağım ama hamilemiyim diye şüpeleniyorum ne yapayım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve WomenLove tarafından 20 Eylül 2007 başlatılmıştır.

20 Eylül 2007
    Konu Sahibi : WomenLove
  1. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    mrbalar kızlar benim adetime 4 gün var ve suan nezle oluyorum heryeriim dökülüyor ve ilaç almam lazım yoksa çok ağır geçiriyorum ama başdada dedeğim gibi adetime 4 gün var diğer aylarda adet olacağım zaman göslerim şişer felaket acırdı ve sıkıntı baş ağrısı yapardı ve kasıklarım ağrırıdı ama şimdi göslerim şişmedi sadece uçları acıyor daha doğrusu hassaslaşdı ve akıntım var geçen ayda vardı ama adetim yaklaşınca bitti şimdi devam ediyor çok yoğun değil ama beyaz ve kokusuz kasıklarımda kasılma ve ağrı var bazen ağrı karnıma vuruyor gibi bugünse daha az ağrıyor bu belirtiler gebelik belirtisi gibi ama bellide olmuyor o yüzden şaşırdım ne yapacağımı ilaç alsam dokunurmu?almasam daha çok hasta olabilirim bana yardımcı olun

2. 20 Eylül 2007
  3. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah bi bilsem bende soğuk algınlığına yakalandım grip değil ateş yok nolcak bilmiyom rapor aldım 2 günlük dökülüyorum doktor sadece rapor bide minoset verdi

4. 20 Eylül 2007
  5. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    doğal yollarla direncini arrtır bol bol sıcak limonlu çaylar iç gebelikte kullanılan vitaminleri de kullanabilirsin.

6. 20 Eylül 2007
  7. GGGUNTEN

GGGUNTEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bak Canim,eğer şüphen Varsa Bebiş Konusunda Sakin Ilaç Alma,daha çok Bitkisel şeylerden Faydalan,bitki çayi Rahatlatir Seni,ee Taze Sikma Portakal Suyu Da Var Biraz Da Dinlenirsen Sanirim Hafifler şikayetlerin..sakin Ilaç Alma Lütfennn Ondan önce Bir Test Alabilirsin Ama Dimi:))

8. 20 Eylül 2007
  9. GGGUNTEN

GGGUNTEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok Geçmiş Olsun...ankara Da Hava Bir Garip Bu Sene,benim Oğluşumda Hastalaniyor Sik Sik

10. 20 Eylül 2007
  11. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    eğer şüpheleniyorsan kesinlikle ilaç alma biraz sabret doğal yollarla direncini yükselt

12. 20 Eylül 2007
  13. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle ilaç içme...biraz sabret eğer dayanamıyorsan kan testi yaptır..allah şifa versin canım

14. 20 Eylül 2007
  15. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim öncelikle doktora gitmeme gerek yok bende alerjik astım var ve o yüzden kafama esen ialcı alamıyorum doktorum sen asla grip olamayacaksın dedi çünki aşı kullanıyorum her hafta oluyorum bu aşı bebişe zararı olmayan bişey birde nezle için bir alerji hap(çünki nezlede olunca daha fazla etkiliyor)birde soğuk algınlığı için sudafed diye bir ilaçla burun spreyim var bıunlardan başak kullanamıyorum işte şüpem olduğu için içemiyorum da ......kan testini bugün yaptıramam yarın yaptırmam lazım ama ben yarın yatıp dinleneyim doğal şeyller kullanayım testi yaptırmak beklemek sonucu tahmin etmek reglimi beklemekden çok daha kötü ölürüm beklerken yardımlarınız için çok sağolun

16. 20 Eylül 2007
  17. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun aman kendine dikkat et umarım hamiş haberini yakında alırız

18. 20 Eylül 2007
  19. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    çok teşşekkür ederim cnm sağol
    inşallah allahım bu mübarek günlerde banada bir evlat nasip etsin hayırlaysa eğer...
    bu adeti beklemek beni öldürüyor hani şu olursa kesin hamilesin deseler tüm
    hamişlik belirtsi adetle aynı o yüzdede harab oluyorum birde bu gece bir rüya gördüm gördüğüm rüyaya göre erkeklere hitap edilmiş eşinizin hamile haberi
    almaya delalettir diyo ,,,,benim rüyalarım çoğu çıkar kötü birşeyi muahakkak sezerim apdala malum olur derlerya öle bişey sanırım ......allahada çok dua ediyorum hayırlıysa biran önce olsun diye..işte böle cnm:1hug: