İlaç Satış Temsilcileri

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve çilekli reçel tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : çilekli reçel
  1. çilekli reçel

çilekli reçel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaar yardım...! İlaç sektöründe satış temsilcisi olanlar lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız.... Bende düşünüyorum ama çook zoor diyollarr...yasakkelime

2. 25 Ağustos 2008
  3. pxixlot andaç

pxixlot andaç Hamaratım hamaratttttttt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet zormuş, belli satış oranı yapman gerekiyomuş,satış yaparsan artı prim veriliyomuş ve seyahat engelin olmıcak gibi şeyler biliyorum ama..........

4. 26 Ağustos 2008
  5. çilekli reçel

çilekli reçel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar belkı santafarma da işe başlayabilirim .. ama buyuk ihtimal satış mümessiliiği olur heralde..nası bişi merak ediorumm.. daha fazla cevap lütfensenağlama

6. 5 Ekim 2008
  7. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sık sık seyahat etmen gerekecek..gecesi gündüzü belli değil..hevesini kırmak istemem ama hele ki bir bayan için oldukça zor bir meslek..

8. 5 Şubat 2010
  9. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gözünü korkutmayalım bence arkadaşın bu kadar çevremde bir çok yapan kişi var kendi doktoruma gittiğim zmn da görüorm. Dış görünüşün ön planda olduğu bir meslek, çene isteyen bir meslek, seyahat engeli istemiyorlar ve ehliyet. Görüşmede sorulacak sorular yabancı dil, ehliyet yani aktif araç kullanabilme sadece ehliyetinizin olup kenarda durması yetmez yani ve seyahat engelinin olup olmadığı. Görünüşünüz de oldukça önemli kot üstüne bir bluz geçirip yapabileceğiniz iş değil. Gördüğüm kadarıyla etek ve topuklu giyiyor çevremdekiler. Çünkü göze hitap önemli bu işte. Bu arada santafarma, phifizer önemli firmalar bunu da söylemeden geçmeyim.