ilaclarin yan etkileri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nalam tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

    12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nalam
  1. nalam

    nalam Aktif Üye Üye

    Katılım:
    30 Ekim 2007
    Mesajlar:
    131
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 3 yildir once ilac tedavisi gordum cocuk icin gun takibiyle hamile kalabilmek icin olmadi bunun ustune bu ayin 2 inde 3.asilamam yapildi simdi beklemedeyim ama :
    ben tedaviye baslamadan once 55 kilo idim suan 70 kiloyum ve rejin yaptigim halde 100 gr bile veremiyorum doktorum hormon ilaclarindan dolayi bunun normal oldugunu soyluyor , yuzumde sivilceler cikti tam tam 2 yanagimin alt bolgelerinde , ayni yerlede hafif tuylenmeler de basladi bunlarda normalmis ama ben bir yandan cocuk olmuyor bir yandan bu yan etkiler iyice bunalima girdim , benimle ayni sorunlari yasan arkadaslar varmi paylasin lutfen.....
     
  2. 12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nalam
  3. çikolatalxix_sxuxt

    çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

    Katılım:
    26 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    467
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım sanırım bünyeylede ilgili ben oğlumdada 4 sene önce ,2sene hap 6 ayda iğne tedavisi oldum hepsi hormon ilaçlarıydıı ama bende kilo yapmaddıı, şimdide tedavi oluorum gerci bu ilk ayım ama bu sefer bilemirum yaparmıı zannetmiorum cünkü bu sefr direk iğnelerle basladık tedavimme yani kısa yoldann tabii yinede bilemiorumm su an doğum yaptığım halde 58 kiloyumm ki oğluma hamile kalmadan önceki kilom..
     
  4. 12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nalam
  5. nalam

    nalam Aktif Üye Üye

    Katılım:
    30 Ekim 2007
    Mesajlar:
    131
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim burdaki doktorum da ayni seyi soyledi herkeste ayni etkiyi go´stermiyormus ama cogu kiside bende gorulen etkiler oluyormus bakalim hayirlisi , bebisim gelse hicbir seyi gozum gormez ama bu kadar ugraslarin sonucunda o da olmayinca