İlaçsız tüp bebe (ıvm) hakkında bilgisi ve deneyimleri olanlar???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hafsaaa tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hafsaaa
  1. hafsaaa

hafsaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.Ben 24 yaşındayım.Erkek infertilitesi yüzünden çocuk sahibi olamıyoruz.3 ay önce tüp bebek denedim ama olmadı malesefsenağlama.Şimdi ilaçsız tüp bebeği düşünüyorum.Bu konuda bilginiz ve deneyimleriniz varsa lütfen paylaşın!!!:çok üzgünüm:

2. 20 Mayıs 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    banada yapılacaktı ama son anda vazgectik yumurta rezervim çok iyi maşallah ama bizdede erkek kısırlığı en son noktada dogal tüp bebekle şansımız az olacağını düşündümden dolayı bende istemedim

4. 20 Mayıs 2009
  5. hafsaaa

hafsaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben Euro fertıl hastanesi ile görüştüm tel de. Daha az embriyo elde edileceği için şans daha az sayılıyormuş.Ama yaşın genç senin iki tane bile embriyon olsa yeter dedi.Birde azda olsa ilaç kullanılıyor sanırım.

6. 21 Mayıs 2009
  7. guldali

guldali Guest

amerikada çalışan prof kutluk oktay diye birisi son kongrelerde bunu yaptığının sunumlarını yapmış ankarada genar tüp bebek diye bir tüp bebek merkezi varmış orada bakıyormuş 4 ayda bir türkiyeye geliyormöuş çok hastası var en önemlisi 500 dalır alıyormuş muayeneden...................