Ilahi adalet

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve şekerpancarı tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : şekerpancarı
  1. Kızlar ilahi adalet varmı...
    hiç boyle bir olayla karşılaştınızmı.......

mazlumun ahı kalırmı.........
    hep kötülermi kazanacak...........
    iyi olmak suçmu.........

ben aldatıldım kızlarrrrrrrr.
    aglıyorum ............

2. 23 Kasım 2008
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım hiç merak etme ahın kalmaz çıkar bi yerden.inanki çok yaşadım bunu herkes ettiğini buluyor..boşver hiçte ağlama kalitesiz bi insanmışki aldatmış seni.kurtulduğuna sevin..

4. 23 Kasım 2008
  5. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm hiç üzülme böyle bir insan için degmaz aglamaya kendini yıpratmaya:teselli:
    eden bulur bunu unutma hemde acı bir şekilde:mymeka:
    kalmaz ahın yanına sen içini ferah tutyerimseniben

6. 23 Kasım 2008
  7. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ilahi adalet vardır, herşey kaynağına döner...
    iyilikler de kötülükler de...
    kötülük yapan onun kötülük olduğunu düşünmez...
    mutlaka sizin göremediğiniz bir iyi niyet vardır...
    cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir...

8. 23 Kasım 2008
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım zamanında bende aldatılmıştım. içimin acısıyla aynen senin gibi sorgulardım. onun da cezalandırılmasını isterdim. sonra olaya flört değil de başka açıdan baktım. o insan bana yalan söyledi, kandırdı, kalbimi kırdı, ağlattı. kul hakkı yedi. kul hakkı da Allahın affetmeyeceği tek şey bunu biliyosun. bende hakkımı helal etmeyeceğim için er yada geç bunun bedelini ödeyecek. hesaplaşma olacak yani.

bir de şunu düşünürsün sen şimdi, ben acı çekiyorum ama herkesin keyfi yerinde, neden Allahım ben ne yaptım dersin. bunu da şöyle düşün. yine biliyorsundur, Allah sevdiği insanın günahlarının bedelini dünyada çektirirmiş bazen. mesela hani derler ya hastalanınca günahlarım dökülüyor diye. cezası ahirete kalınca, dünyadaki elem kederle kıyaslanamaz şekilde ödeyecek çünkü.

ben malesef çok beddua etmiştim. kızın başına çok kötü olaylar geldi sonra. ve ben yine üzüldüm ben beddua ettim diye oldu diye düşündüm. sen sakın beddua etme, de ki Allahım sana sığınıyorum, sen büyüksün, acımı soğut de. ateş düştüğü yeri yakar evet ama inan ki bak zamanla hiç yaşamamış gibi olursun unutursun. gülümser geçersin. :1hug:

10. 23 Kasım 2008
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    evet ilahi adalet var kimsenin ahı kimsede kalmaz...sana bi örnek vereyim...
    bi akrabamız vardı kaynanagil onu düğün çarşısına bit pazarına götürmüşlerdi hep kötü şeyler almışlardı.....düğündede bütün gelen paraları altınları bilezikleri kızdan almışlardı kadında hiç bişey bırakmadılar hep aşagıladılar hor gördüler...
    birkaç sene sonra kaynını evlendireceklerdi kaynı ailesinin onayı olmadan birini sevdi ve onunla evlenecem diye tutturdu...eee sonra ne oldu biliyomusun...bunu istediler kaynana kayınbaba bunların ev eşyalarını hepsini aldılar hatta kayınbaba bunların masrafını işyerini sataraktan yaptın dört dörtlük bi düğün yaptılar..düğün gününde gelin ne geldiyse para altınlar bilezikler hepsini aldı düğünden sonraki gün kocasınıda alaraktan marmarise balayına gittiler ,hem el öpmeyede gitmediler....kayınbabayı görsen kendi işi yok sattıya işyerini oğluna düğün yapacak diye onun bunun işinde çalışıyo şimdi...işte ilahi adalet bu diğer gelinin ahı tuttu işte....:roflol::roflol::roflol:

12. 23 Kasım 2008
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    vardır ılahı adalet....
    edende bulur.alma mazlumun ahını...gelır o kısıyı bulur ve edenden cıkar....
    herkesın yaptıgı ıyı yada kotu ne varsa...yerını bulur...bu dunya olmassa obur dunyada...canım...

14. 23 Kasım 2008
  15. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    herkes hakettıgını bulur emın ol hersey gecıo ama delioda gecio malesef:çok üzgünüm:

16. 23 Kasım 2008
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    İlahi adalet var canım a.s
    İki kişiden aynı anda kazık yedim hiçbişey yapmadım sabrettim, dua ettim
    Allahım ben hiçbişey yapmıyorum sana bırakıyorum dedim birinde kısa süre sonra hiç beklemediğim bişekilde ahımın tuttuğunu gördüm,diğerinden hiç haberim yok dünya gözüyle onunda cezasını bulduğunu görmek istiyorum yaptıklarının bedelini ödemeli kötükedihüso
    Bence sende ilahi adalete inan Allah mazlumun ahını yerde koymaz :teselli:

18. 23 Kasım 2008
  19. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

bu aralar tek istediğim şey İLAHİ ADALETT...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.