ileri düzey ultrason taraması hakkında

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mnk77 tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mnk77
  1. mnk77

mnk77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhabalar. Ben yeni üye oldum 33 yaşında ve 18 haftalık hamileyim. Bu siteye ve hepinizin paylaşımlarına hayran kaldım. Benim de sizlere bir sorum var. Göztepe Medical Park'tan Gökmen İyigün'ün hastasıyım. 3 hafta sonra ileri düzey ultrason çekilecek dedi ve kendisi çekecekmiş. Bu akşam internetten yaptığım araştırmalarda çoğu dr.un başka merkezlere özellikle Atıl Yüksel"e yönlendirdiğini okudum kafam çok karıştı çok korktum. Tecrübelerinizi benle paylaşmanız ricasıyla..

2. 7 Şubat 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle hoşgeldin a.s.
    ileri düzey ultrason derken, büyük ultrasondan mı bahsetti acaba. bunu genelde başka bi uzman yapıyor ve rapor hazırlanıyor

4. 7 Şubat 2010
  5. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimdoktorum biz de %50 bakabiliriz dedi ama buna asıl bakacak olan devlet hastane prof. ları dedi . hastaneler sağlıklı bebekler için yapmıyor ben de özel muaynehaneleri olanları araştırıyorumç diğerleri pek uygun değil diyor. yani benim anladığım onlar da anca benim kadar bakar demek istedi

Son düzenleme: 8 Şubat 2010