ileri yaş anne adayı kızlar burayaaaa

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nazoo tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nazoo
  1. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ileri yaş anne adayı arkadaşlar gelin bu sayfada endişelerimizi, sevinçlerimizi,mutluluklarımızı, kaygı ve endişelerimizi paylaşalım birlikten kuvvet doğar.Ayrıca yaşlarımızı ve haftalarımızı paylaşalım yaşım 38 ve 16 haftalık olduk meleğimle ayrıca 16 yaşındada bir oğlum var hepinizi sevgiyle kucaklıyorum canlarım:1hug:

2. 28 Mayıs 2008
  3. Ruzgarece

Ruzgarece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba canım,
    bebişin hayırlı uğurlu olsun...sağlıkla kucağına alırsın inşallah...
    ben 37 yaşındayım 02.03.2005 doğumlu güzeller güzeli bir prensesim var.şu an hamile değilim düşünmüyorum da allahım kızıma saglık sıhhat güzel bir ömür versin...
    ileri yaş hamileliği başlığını görünce dayanamadım geldim...bende 34 yaşında anne oldum...
    sevgiyle kal
    Ece 37 yaş & Rüzgar Prensesim (02.03.2005)

4. 28 Mayıs 2008
  5. zuhal2

zuhal2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Nazocum bebişin hayırlı olsun..ben de 35 yaşındayim ve gebeliğim 4.5 aya ulaştı..Bir kızım var 2 yaşında, ikinciside yolda:dance:

6. 28 Mayıs 2008
  7. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    şimdii 30 yaşındayımm 2 kızımmm varrr ama 2 yıl sonra 3 ncüyü düşünüyorummmm
    ozamann bende ilerii yaş hamileler grubuna girmiş olurummmmm
    aslında şimdii hamile kalmak istiyorumm ama bazı nedenlerdenn dolayı düşünemiyorummmm

8. 28 Mayıs 2008
  9. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nazoommm evde esimin basinin etini yedim beni kovaladi bari kk ya gidip benim gibi kizlarla lafliyim derdimi anlarlar dedim :)) bide baktim sen bu sayfayi acmisin cok sevindim tabiki korkumu paylasicam sizle yarin öglen doktordayim bakalim artik bi sonuca baglasin cunki 8 gun bitti hala kanamam var ilk zamanlar damlalikla damlatilan kan gibiyken bu gun biraz artti reglimin ikinci gunu gibi geliyor kan artik :KK43: her tuvalete gidisimde dusuk yapicam dusuncesinden moral filan kalmadi bende eger dusun yaparsam cok sasirip sok olmicam cunki depresyonunu zaten gecirdim :KK43:(((((
    Artik bu kanamayi durdursun doktor dayanilir bir sey diil korku bi yandan halsizlik bi yandan binlerce kez kusmaya raziyim yada bayilmaya ama kanamam dursun ya ama bundan baska bi sorunum yok cok sacma bi hamilelik yasiyorum yasla alakasi yok filan dedim ama eger yarin doktor yasla ilgli bisi soylerse paylasicam sizle burdan umarim yarin kalp atisini görürüz bebisimin bide kanamam durur artik dua edin bana :KK43:(((

10. 29 Mayıs 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Canım benim çok geçmiş olsun senin için dua edicem inan.
    Senle biz ennnn eski kk lileriz. hatta sanırım 2006 da güncellenmişti ,site üyeliklerimiz yenilenmişti. bizim üyelikler 2004 den olsa gerek. bende hamileyim şimdi 34 yaşındayım ve kasım annesiyim. Maalesef yaşla alakası var canım. benim kızım 8 yaşında 26 yaşındaki hamileliğimden eser yok. o kadar kolay bir hamilelik yaşamıştım ki, şimdiki halimi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Kanamamı istersin? mide bulantıları mı? baş dönmelerimi? kasık sancıları mı? vs vs....
    Bende yaşımı fazla bulmuyorum ama ortada olan bazı gerçekler var. 30 lu yaşlardaki hamilelikle 20 li yaşlardaki arasında dağlar kadar fark var. Ama stres yapmadan yaşayabilmeyi başarırsak hamileliğimizi, sanırım bebişlerimizede daha kolay kavuşacağız. Senin kaç haftalık bilmiyorum ama benim bu ay başından beri kanama şikayetim yok. artık 3 ay bitti ve sanırım daha normal bir seyre yöneldi hamileliğim ama diğer şikayetlerim mevcut ve kanama olmadığı sürece ben bunlara razıyım.
    İnşallah bebişlerimizi sağ salim kucaklarımıza alıp buradan müjdeleriz.....
    Kendine iyi bak ve lütfen gelişmeleri bizede bildir.

12. 29 Mayıs 2008
  13. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba benimde yaşım 39 6+1 haftalık gebeyim benim ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse 9 aylık evliyim zaten 7 ay önce bir hamile kalmışdım o dış gebelik neyseki şükür bu günlere geldim Allah hepimizin gebeliğini inşallah hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirir.Meltemciğim yarın haberini merakla bekliyorum dualarım seninle inşallah iyi haberlerle geleceksin ben buna inanıyorum Allah korusun düşse düşerdi zaten şimdiye Allahın izniyle hiç birşey olmayacak.

14. 29 Mayıs 2008
  15. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar en yaşlınız benim 41 yaşındayım 4 hamileliğim en ufağım 19 büyüğüm 25 yaşında ama öyle bir depresyona girdimki birtek bebeğimle yaşama tutunacağım 2 evliliğim çoçuklarım destek oluyorlar ama bana birşey olacak diye çok korkuyorlar bende çok korkuyorum ama her şey değer 13 hafta bitti hamilelğimde hepimizin allah yardımcısı olsunbenneyaptımki:kızgın::çok üzgünüm:

16. 29 Mayıs 2008
  17. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aekadaşlar hepiniz hoş geldiniz hamile olan arkadaşlar allah hepimizin bebişlerini sağlıklı bie şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.Hamile olmayan arkadaşlar sizide aramızda görmekten çok mutlu oldum inanın umuyorum ki çok güzel dostluklar kurulacak burada hepinizi sevgiyle öpüyorum

18. 29 Mayıs 2008
  19. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    meltemim canım benim çok geçmiş olsun bitanem inşallah hayırlı haberler alırız yarın senden allah seni ve bebişini korusun bitanem dua ediyorum sürekli moralini yüksen tut canım lütfena.s.