ileri yaş anne adayı kızlar kaç haftalık olduk?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nazoo tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

25 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nazoo
  1. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhabaaa bebişlerimiz kaç haftalık oldu? olası doğum tarihlerimiz ve bebişlerimizin cinsiyetini paylaşalım şimdide.biz bebişimle 20+2 haftalık olduk artık kendini bana iyice hissettirmeye başladı:) doğum tarhimiz 10 kasım görünüyor bir sürpriz olmazsa ve oğluşum olacak teyzelerii hepinizi öpüyoruz:1hug:

2. 27 Haziran 2008
  3. waterfull

waterfull Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Çok sevindim nazoo, oğlunla sana mutlu bir yaşam dilerim.Bizimde doğumumuz 1 ocak gibi görünüyor. Daha cinsiyeti belli değil ama hiç farketmez, sağlıklı olsunda.
    Nazoocum sen amniyosentez yaptırdın mı_?
    Yaştan dolayı ikili testin sonucundan sonra direk amniyosentez mi yaptırsam acaba diye düşünüyorum, ama bir taraftan da korkuyorum.

4. 27 Haziran 2008
  5. zuhal2

zuhal2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar, benimde 29 ekim normal tarihim görülüyor. İnşallah kızım olacak ama hala isim bulamadık. Birde 2. bebişim olduğu için bayağı karnım çıktı, sizin de öyle mi:)

6. 28 Haziran 2008
  7. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nazooo canım hayırlı olsun ya oğlun olacakmış hee ayy inşallah bize de nasip olur cinsiyetini öğrenmek Allah tamamına erdirsin arkadaşım :nazar:

8. 1 Temmuz 2008
  9. waterfull

waterfull Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Biz bugün ikili testimizi yaptırdık, ense kalınlığı normal çıktı, inşallah kan testide normal çıkar. Merakla bekliyorumi sizlerin nasıl geçmişti, amniyosentez yaptırmakzorunda kalan oldumu içinizde.

10. 2 Temmuz 2008
  11. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADAŞLAR BİZDE 19 HAFTALIK OLDUK ENSE KALINLIĞIMIZ NORMAL ÇIKTI YAŞ RİSKİ YÜKSEK AMA AMİNYOSENTEZ YAPTIRMADIK TABİ KORKUYORUM AMA BEBEGİMDEN VAZGEÇEMEZDİM BİLMİYORUM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BENİM OĞLUŞUM OLUCAK senağlama

Son düzenleme: 2 Temmuz 2008