Ileri Yaş Hamilesi Varmi Yardim Etin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EYLXIXK tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EYLXIXK
  1. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR 41 YAŞINDAYIM 12 HAFTALIK HAMİLEYİM ÇOK KORKUYORUM DAHA ÖNCE KARNIMDA ÖLDÜ HER GÜN DOKTORA GİTMEK İSTİYORUM :çok üzgünüm:

2. 16 Mayıs 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    41 yaşında hamile mi kalınır ayol benim bildiğim kimse kalamıyor
    ama allah yardım etsin sana

4. 16 Mayıs 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Canim 40 Li Yaşlarda Hamile Kalan Bende Duydum Ama Riskli Olabilirmi Bilmiyorum Dr.un Ne Dedi önemli Olan O

6. 16 Mayıs 2008
  7. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tabiki çok Riski Ama Insan Herşeyi ğöze Aliyor

8. 16 Mayıs 2008
  9. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Her Hamilelikde Risk Var Ama Allah Hepimizin Yardimcisi Olsun Benim 4. Cocuğum Olacak Ama ötekiler Büyüdü 24 Yaşinda Oğlum

10. 16 Mayıs 2008
  11. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ay işin çok zor canım ya 24 yaşında oğlun var ama hamilesin

12. 16 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ya tamam,yaşın biraz ilerlemiş bebek için ama olan olmuş,planlı bir bebek galiba.Dün 55 yaşında bir babaannenin hamile oldugunu duyunca kulaklarıma inanamadım.Arkadaşımın kızının okulunda,kadın babaanne ve torununa bakıyor ama hamileymiş.Torunu öğretmenine , "öğretmenim şimdi ben buna amcamı-halamı diyeceğim" deyince , öğretmende şaşırmış.Bu yaşta menopaza girilmiyormu diye düşündüm.Neyse,Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin ne diyelim.

14. 16 Mayıs 2008
  15. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya canım şimdi senin hepimizden daha dikkatli olman lazım erken yaşta hamilelik gibi ileri yaştada problem oluyor ama illada kötü sonuçlanacak diye bişey yok senden daha geç yaşta hamile olanları biliyoruz. düzenli beslen me stressiz bir yaşam sigaradan kesinlikl uzak durman lazım. anneligin ne demek oldugunu hepimizden daha iyi biliyorsun ben daha 26 yaşındayım ve ilk bebegim bende sigara kullanıyordum taki testin sonucunu görene kadar şimdi allah korusun 24 yaşındaki gencecik evladında bir hastalık çıksa ve sebep senin sigara içmen dee doktor kendine lanet etmezmiydin aynı şey karnında ki yavrun içinde geçerli. lütfen kendiniz gelin benim annem sizin yaşınızda akıl vermek haddim degil ama o bebegi saglıkla istiyorsan attıgın her adıma dikkat edeceksin ablacım kırdıysam kusura bakma ama bebekler konusunda çok hassaslaştım. k. i. bak iyi haberlerini bekliyorum çoookk öptm

16. 16 Mayıs 2008
  17. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım hiç üzülme allahın izniyle hiç bir şey olmaz bende 38 yaşındayım oğlum 16 yaşında hamileyim şu an herşeyde yolunda gidiyor çok şükür yalnız moralini çok yüksek tut senin için en tehlikelisi stres umarım çok sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebeğini sevgiler.

18. 16 Mayıs 2008
  19. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence yaşın okadarda fazla değil. Kendine dikkat et, yeterli.
    zaten bir risk varsa en iyi dr. seni yönlendirir, olumsuz yorum yapanlara ve lafını bilmez insanlara kesinlikle takılma. Allahın izniyle kucağına alacağınaeminim bebişini.
    Kendine iyi bak....