ilerleyen haftalarla cinsellik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve patik tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : patik
  1. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ilerleyen zamanla hem fiziksel hem ruhsal açıdan kendi adıma soğuma hissediyorum..24ncü haftamdayım..sonuçta eşimde bir değişiklik yok normal sağlıklı bir erkek...bilemiyorum nasıl olucak.................................fisfisfis

2. 2 Haziran 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    normaldir canım...
    sen şimdi anne olmanın heyecanı ve bebeğine zarar gelmesinden korktuğun içinde olabilir...
    eşinle paylaş bunları anlayış göstereceğini umuyorum...

4. 3 Haziran 2008
  5. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Günaydın kızlar;
    Bende yaklaşık 10 kilo aldım ve bel ağrılarım yüzünden rahat hareket edemiyorum.Yataktan kalkarken belimden ameliyat olmuşum gibi ağrıyor.Gazım oluyo heralde bazen karnım çok geriliyo.Bu yüzden bende eskisi gibi olamıyorum.Hep yorgunum zaten, akşam TV seyrederken dalıyorum hep sonra eşim kaldırıyor yatağıma yatmam için. Onunla eskiden gün içinde ne olduğu falan konuşurduk şimdi ise uzaklaşır gibi olduk ve ben çok hassaslaştım.Ondan çok ilgi bekliyorum.Onunda işleri oluyo hep kendimi çok yalnız hissediyorum.Bu arada güzel birini görüp bakar mı diye de aklıma takılıyo hep.Kendime bakmaya çalışıyorum ama kilolardan hiç de çekici değilim ki senağlama

6. 3 Haziran 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım oda hayatının en heyecanlı süreclerinden birini yaşıyor.Emin ol seni anlayacak ve yanında olacaktır
    Bu ikinizin aşkının meyvesi unutma..
    Biz kadınlar nasıl hazırlanıyorsak annelige gebelik surecinde duygusal yogunluklar geciriyosak Cocuklarımızın babişkolarıda bizimle bir çok duyguyu paylaşıyor
    Hatta aşeriyorlar,mideleri bulanıyor,kilo alıyorlar.a.s
    Gebeliginin tadını cıkar canım...Hayırlı dogumlar

8. 9 Haziran 2008
  9. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu dönemlerde bu tip duygu yitimleri yaşıyablirsin hem hormonlarınlada ilğili..Eşinin biraz anlayışlı olması gerek bu dönemlerde..Zaten kolay değil oda baba olacak,hamişlik döneminde erkekler eşlerini kadın gibi pek görmezler daha ziyade kutsal bir anne içgüdüsü ile görürler..O yüzden çok normal..doğumdan sonra düzelir merak etme.
    Gerçi senin kocaya müstahak bazı şeylerde neyse:)

10. 10 Haziran 2008
  11. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    bende aynı durumdayım murekkepbalıgı, hamılelıkten oncekı halıme bakarsam %60 lık bır dusus var cınsel ıstekte.. ama yınede elımden geldıgınce bunu esıme yansıtmamaya calısıyorum.. tabı oda bencıl degıl ya illa cınsellık dıye bırsey yok zaten onda hersey normal olmasna ragmen oda ustelemıyor o konuda yada benden cok sey talep etmıyor suan ıcın.. zaten bebege bırsey olur korkusu var karnımız cıktıkca daha cok goz onunde oluyor bebek dusuncesı buda gerı plana atıyor cınsellıgı.. az kaldı surda 3 ay sonrasında tekrar eskı halıne donucegıne ınanıyorum kafaya takmamak gerek aslında..

12. 10 Haziran 2008
  13. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    153
    Hamişliğimin başından beri eşim benden cinsellikle ilgili hiçbir talepte bulunmadı aksine ben üsteledim aramızda soğukluk olmasın diye ama benimde o doğrultudaki isteklerim çok azaldı aklıma bile gelmiyor desem yeridir,bebek olunca insan ona bişey olmasın diye ister istemez tedirginlik yaşıyo,bu dönemde eşlerimizin saygı göstermesi bize destek olmaları gerekir,bi doğuralımda hayırlısıyla inşallah ondan sonra yine normale döner..

14. 10 Haziran 2008
  15. sarikanarya

sarikanarya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm bizdede durum aynı
    hamile olduğumu öğreneli bugüne kadar 2 kere ilişkiye girdik,oda 13.haftamda hafif bir kanamam olana kadar,sonra aşkım korktu,geçen gün konuştum onunla istiyorsa bebeğimize bir zararı olmadığını anlattım ama istemiyor,yani kızının orda olduğun u bilirken sanırım konsantre olamıyor:)))
    Allahıma çok şükür çok anlayışlı çok düşünceli bir eşim var,ben ondan daha çok istiyorum galiba:))

16. 11 Haziran 2008
  17. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    slm kızlar aynı dertten bende muzdaribim, 4 ayımıza girdik hiç ilişki yaşamadık, eşim sağolsun bu konuda çok anlayışlı bana hiç o şekilde yaklaşımı olmadı, bazen üzülüyorum genç sağlıklı bir adam onunda ihtiyacı var diye ama sonra bebeğime bişiy olmasından korkup vazgeçiyorum, ama ne yalan söyliyim bir kaç gündür istediğini belli ediyor jeyyar bende boş değilim hani :asigim:eek:ff napsam kızlar bir akıl verin

18. 11 Haziran 2008
  19. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben daha yeniyim 9 haftalık hamişim 7 haftaya kadar yasaktı ilişki şimdi serbest ama eşim pek yanaşmıyo ben daha çok sırnaşıyom istiyo ama sanırım zarar verme korkusu var bişey olmıcanı söylüyorum ama