ilgi bekleme tarzınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar merak ediyorum hepimizin ilgi anlayışı nasılhihoyyyt

yani erkeğinizde ne gibi şeyler beklersiniz?

ne yapınca ilgileniyo olur?

bizde aşkım arar mesaj atar hep buluşurz gün içinde arayamasa da mesaj atar

her an haberdarızdır ilgileniyo yanisositososito

sizlerinde fikirlerin beklerim hanımlara.s.

2. 25 Mayıs 2009
  3. osssnur

osssnur Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konu tam benlık olmus canım..cunku tam bır ılgı muptelasıyım.sevgılım gun boyunca benı bır kac kere arar fırsat buldukca ısyerınde ve mesaj atar haftada 1 kere bulusabılıyoruz ıkmızınde vaktı uymuyo cunku ama bulusunca tum gunumuzu ayırırız.Ve tabı gece yatmadan once arar ve o uyuya kalana kadar konsuurz en son uyudugnda ses vermeyınce ben kapatıyorum ve gunumuz boylece sona ererkaydirigubbakcemile2

4. 25 Mayıs 2009
  5. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende ilgiden çok hoşlanırım hatta eğer çok yoğunsa mesajıma cvp vermediyse felan sen artık benimle ilgilenmiyorsun derim oda hemennn başlar gülmeye
    ama sağolsun ilgilidir benim bitanem arar sorar hediyeler alır küçük notlar yazar bana arabaya sevdiğim tarzda müzikler koyar hastalanayım 50kere nasıl oldun der en ufak bişeyde nazımıda çeker
    o benim herşeyim :asigim: allahım nazarlardan korusun :nazar:

6. 25 Mayıs 2009
  7. zynpgrkm

zynpgrkm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de ilgiyi severim ama çok ilgiden sıkılırım.aşkım da dengeyi çok güzel sağlıyo.biliyo bnm ne istediğimi ooyy yerim ben onu yaaa tontişim benim:asigim:.bazen de şımarıyorumm.hiç benle ilgilenmiyosun falan diyip kur yapıyorum.bi öpücük konduruveriyo tamam işteee olay bitmiştir:dance:

8. 25 Mayıs 2009
  9. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok ilgi isteriyorum ama maleseff pek fazla ilgilenmiyor benimle cok uzuyor beni. ama hic tatli sözlerini eksik ettmez benden buda yeter canim nisanlim benim

10. 25 Mayıs 2009
  11. EU2

EU2 Guest

çok tatlısınız kızlar:KK46:

12. 25 Mayıs 2009
  13. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    oyşşş yazanların hepsi bekar bende evli bir kadın olaraktan aşkım eğer pc başındaysa benle ilgilenmiyordur ama pc başında değilse kesinlikle benimle ilgilenir:asigim:
    mesela gidip meyvalı yada kakaulu süt fln hazırlar cipsimiz kesin vardır film isleris birlikte....
    şimdi askerde olduğu için bol bol mesajlaşıyoruz her mesajında kesim <aşkım> yazar bende yazmazsam kızara.s.

14. 25 Mayıs 2009
  15. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    esım benımle cok ılgılıdır.benımde bundan hıc bır zaman sıkayetım olmadı tabıı ısteyken arar sureklı eve gelmeden once arar.eve geldıkten sonra sureklı beraberızdır.yan yana el ele sarmas dolas oturur fılm ızlerız konusuruz.gece yatarken bıle el ele yatarız.bı yalnızca tum gun pazarımız var ondada bırlıkte olmaya calısıoruz...

ama bence bu gıbı seyler bıraz da karsılıklı.ne verdıysem onu alıyorum dıye dusunuyorum...

Son düzenleme: 25 Mayıs 2009
  16. 25 Mayıs 2009
  17. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hergün arayıp sorması planlarında herşeyden önce beni ilk sıralarda tutmasıdır başkada bişiye gerek yok :1closedeyes:

18. 25 Mayıs 2009
  19. a_seyma

a_seyma İki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bızdede ynaımda oldugunda doyamam ona askıma.. ama gıttıgınde bı aramasın maj yazamsın ılgılenme aman benle cok heveslıydım sankı sana derım(kı aslında cok heveslıyım sana sensız oluyom bıtıyom nolur ılgılen demek oluyo:)) sonra arar hemen benı..bıde bız bırbırımıze kızdıgımızda ısımlerımızle hıtap etmeye baslıyoruz ve ne yazarsa oylerse ıYı dıyoruz ama onda bıle bı cılve oluyo ya:):) geldıgınde yanımda oldugunda doyamıyorum hıc ayrılmak ıstemıyorum yanından dızıne yatmaya saclarımı oksamasına bayılııyorum dans etmemıze onu gıdıklamaya bayılıyorum ya ozluyorum onu cok ozluyorum..