ilgi hastanesi güngören?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve akrep83 tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : akrep83
  1. akrep83

akrep83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 32 haftalık hamileyim...doktor değiştirmek zorundayım..güngören ilgi hastanesine gitmeyi düşünüyorum..orada doğum yapan varmı?varsa hastane ve personel nasıl?memnun kaldınızmı?

2. 1 Ekim 2010
  3. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    slm ben de o hastaneye gittim.. doktor esin hanım vardı.. çok ilgisiz ve soguktu. hıç ilgilenmedi bile.. tulay hanım var.. ben ondan çok memmun kaldım.. sana tavsıye edebılırm... benım arkadaş o hastanede normal dogum yaptı.. memmundu..

4. 8 Ekim 2010
  5. konsol

konsol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende aysel hanım a gidiyorum çok memnunum..daha öncede bi operasyon geçirdim ilgi de ondanda çok memnun kaldım..

6. 20 Ocak 2011
  7. missmelek

missmelek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konu biraz eski ama belki faydam dokunur cevaplayayım. 5 tane yeğenim orada doğdu, bir yeğenim ameliyat oldu, evime yakınlığındna tüm doktor işlemlerimi orada yaptırıyorum. genel olarak memnunuz biz ya da alıştık artık daha güvende hissediyoruz. kadın doğumda Tuğba Hanım var kesinlikle tavsiye ederim, esin hanımı bize çok tavsiiye ettiler fakat biz hiç memnun kalmadık, aysel hanım da iyi bir doktordur...

Sevgiler...