ilgi hastası oldum sanırım:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve challenger tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : challenger
  1. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar ben sıze akıl danışmak ıstıyorum çok güzel giden bir ilişkim vardı taki bugüne kadar hayatımda benımle bu kadar ılgılenen bır ınsan daha bulamayacağımı cok ıyı bıildiğim fakat gerek benım geçmişteki hatalarmı gerek onun geçmişteki hatalarını tekrarlamaması ıcın paranoyak olmuş durumdayım herseyden bı sorun çıkaran bır ınsan oldum.kızları faceıne ekledıgı zaman kavga çıkarıyorum ve delı deli yorumlar yapıyorum bıttı bu iş diye sureklı bıtırme durumundayım ve sımdıye kadar hem cok yogun calısmayla hem annesıyle babasının arasını düzeltmesiyle hemde benimle uğraştı sürekli bitmeyecek dedi hep taki bu akşamüstüne kadar.bu akşam üstü otelden cıkıp eve gelıp evde gıyınıp ailesi ile dışarı çıkmış beyfendı çıkarkende arada facee gırmış fakat beni ne aradı nede mesaj attı sanki ben yokmuşum dıye davrandı bende dırek facee gırdıgını görünce otelde faceede gırebılıyorsun anlaşılan dıye kavga çıkardım cünkü bu imkansız telefnda mesajla oda napcm neden boylesın eger istiosan peşime adam tak:) dıye mesaj attı cıldırdım resmen sen ben yokmuşum gıbı davranıyorsun hareketlerın boyle dıye cevap vermedı bende cevap verecek ortada bırseyın yok dıye mesaj attım aılesı ıle oldugunu soyledı ve yorum yapmayacagım dedı kızdım.dedim bı mesaj atmak bu kadar zor olmamalı,bende artık takmıyorum ,oda peki dedi ve benden beklenen cümle geldi: sen benı adam yerıne koymuyorsun hareketlerinle bunu betlirttiyorsun bitsin dedim.oda hıcbır acıklama yapmadan öle düşünüyorsan oyledır artık yapacak bırseyım yok dedı .az once aradım öyle düşünüyorsan oyledır ne demek yerımde olsan sen ne düşünürdün diye sormak için kafam iyi iyi geceler dedı ve telefonu kapattı.yanı onun yerınde olsam ben bu kadar ılgı gösterıyorum hala benle ılgılenmıyorsun dıyo daha napım bıtsın derdım bunu dedirtecek noktaya geldim artık fakat onu cok sevıyorum kızlar ve ben sadece gözü dışarıya çıkmasından korktuğum ıcın bunları ıkımızede yaşatıyorum lutfen bana akıl verın durumu nasıl toparlarım ne yapmam lazım ben ona ıyı geceler aşkım demeden hıc uyumadım ve bunu duymadan tanıştıgımızdan berı fakat bu akşam oyle olmadısenağlamasenağlama

2. 28 Mart 2010
  3. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım zor günler geçiriyormuş senin onun yanında olman lazım önemsiz konular için kırmayın birbirinizi we iyi geceler demeden uyumuyosanız sen ara iyi geceler de tmm

4. 28 Mart 2010
  5. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım cok zor günler geçiriyor hemde cok zor günler geçirıyor buna ragmen benımle ılgılendı ve ona cok büyük haksızlık yaptıgım ıcın bu kez ayrılağa tamam dedi ve ben daha ılk andan ıtıbaren cok pişman oldum aradım konuşmak ıcın bsy desın dıye içimden dua ettim hıcbırsey demeden kafam ıyı dedı ve telefonu kapattı bır sekılde gönlünü almam lazım ve gönlünü almaktan zıyade paranoyaklığımı ortadan kaldırmam lazım neredeyse kaşının üstünde neden gözün var dıye olay çıkaracak durumdayım ve ben boyle degıldım eskıden buyuzden cıkmaya başladık balık burcu acayıp duygusal gecen sefer bır kez daha boyle bır sey olursa artık yaralandığını ve biteceğini belirtmişti ve sanırım bu kez gerçekten bitti napcağımı bılmıyorum:KK43:

6. 28 Mart 2010
  7. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım özür dilemen gerekiyo üstüne gitmişsin çok ilk önce aranızı düzelt msj at ara konuş özür dile aranız düzelsin sonra otur düşün neden böyle yapıyorum sor kendine güwenmiyomusun sewgiline onunla konuş sıkıntıları geçtikten sonra yapma böyle canım eğer bir yamuğunu görmediysen güwen

8. 28 Mart 2010
  9. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım aslında sorun şurada o benım güvenimi sarsacak en ufak bırsey bıle yapmadı ve tam tersı ben hep şüphelenecek bırseyler yapmamasına ragmen ani çıkışlar yaparak ona güvenmediğimi belirtiyorum her seferınde tamam canım bır daha olmayacak ben ama bunun boyle olmayacagını bılemezdım dediğim halde bıkac gun sonra yenıden yapıyorum ve neden yapıyorsan otur anlat bana ne istediğini söyle onu yapım dıyor fakat ben onunla sürekli inatlaşmak yoluna gıdıyorum ve cok yogun çalıştıgı yaptıgı meslekten ötürü dogru düzgün görüşemediğimizden dolayı paranoyaklıklarım artıyor ve arkadaşlarımın yaptıkları kötü davranışları ona male ediyorum erkek değilmisin sende yaparsın dıye ona saldırıyorum ve onu kaybetmekten ılk günden berı çok korkuyorum ve kaybedeceğimi düşündükce ona saldırıyorum engellenemez bır durumdayız suanda ve oda napacagını artık bılmıyor ve bu akşam cok üstüne gittim gereğinden fazla özür dilemeyı de kendime yakıştıramıyorum açıkcası çünkü yapıp yapıp benı üzüp özür diliyorsun bıktım artık demesinden korkuyorum..

10. 28 Mart 2010
  11. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım bence eskı ılıskınden dolayı yıpranmıs olabılırsın
    bundan dolayı da olmayan seylerı olmus gıbı dusunup kuruyor olabılırsın
    bence bundan bahset
    benımde oyleydı cok sonradan anladım ben gecmıstekı ılıskımden dolayı bu sekılde davrandıgımı

ve sevgılıme anlatmıstım gercek sebebı o da benı anlamaya çalıştı

12. 28 Mart 2010
  13. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm galıba boyle çünkü hep onunla ilgili sorunlar çıkarıyorum.çok sevıyorum sevgılımı ve asla eskısı gıbı karakter olarak bıle olmayacağını bılıyorum ama sürekli eskisi ile bir tutuyorum anlarmı bılmıyorum ama umarım anlar çünkü gercekten onu kaybetmek istemiyorum...

14. 28 Mart 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım benim öncelikle sakin ol stres yapma.. düzelir merak etme.. böyle bişey için bitecek diye bişey yok.. ama üzmüşsün sevgilini.. sinirlerini zorlamışsın biraz.. üzerine gitmişsin.. en sonunda da bitti demişsin.. oldu mu şimdi ? beni takmıyor diyorsun.. msjına bir an cvp vermedi diye takmıyor mu oldu şimdi ? peki senin için hiç mi bişey yapmadı bu çocuk.. hemen bi cvp gelmedi diye "beni takmıyor" damgasını vuruyosun.. bence gereksiz yere üzmüşsün.. o da alttan almamış.. haksız durumda olan sensin.. ama şimdi aşkım ben hatalıyım özür dilerim dersen de çocuğun dengesini bozarsın.. bi kaç saat önce sinir küpüydü birden ne oldu bu kıza der.. yaaaaaa nedir bu bizim elimizden çektikleri bunlarınnn kaydirigubbakcemile3 bence biraz bekle.. hiç bişe olmamış gibi günaydın msjı çek yarın sabah.. günaydın canım de.. dün başka şeyler vardı biraz gergindim seni kırmış olabilirm özür dilerim senle pek alakası yok bazı sorunlardan dolayı gergindim sinirimi senden çıkarmış olabilirim de..

16. 28 Mart 2010
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yok yok bak benim yaptiğim hataları yapma sakın !! bak cidden sadece şuanki ilişkine odaklan ve asla eski ilişkinle kıyaslama yapma.. geçip giden zamanlarına üzülürsün sonra.. ben hep öyle yapardım.. herkes bir değil.. bırak o geçmişte kalsın.. aç yepyeni bir sayfa ve şuanki ilişkinle hayatına sıfırdan başla.. şiir gibi oldu ha kaydirigubbakcemile3

18. 28 Mart 2010
  19. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilgi manyagıyım. sürekli bnmle ilgilensin mesaj atsın vs istiyrm.msn kullanmıyo face kullanmıyo aksamları dısarı cıkmaz arkadslarıyla sürekli dısarı cıkmaz ama bnmle olmadıgı anlarda hep bnmle ilgilenmesini istiyorum benimle iilgilenme birbirimize bi süre karısmayalm mesajlasmayalım falan dedi ona kızdım ama içten içe kendime geldim artık fazla mesaj atmıyorum onun beni sevdigini biliyrm ayrıca sana tavsiyem bundan sonra böyle ben de ilgi göstermicem. artık böyle diye başlayan cümleler kurma ne yapacagını ona söyleme evet bundan sonra sende onunla ilgilenme ama bunu onun kendiliginden farketmesini sağla o da san neden bana haber vemedin vs gibi seyler söylemeye baslıcak inan bana kacan kovalanır demişler:d