İlgi......

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sevdayildizi tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sevdayildizi
  1. sevdayildizi

sevdayildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar sllm insallah iysizizdir size bir sorum olacak benim 6a ylik kizimmvar ve esim ikimizede ilgi veriyoru simdi bebege daha agirlik veriyor ben kendimi yanliz ilgisiz hisediyorum tamam sevebilir kizi herseyi ama bende ilgi bekliyorum veriyor ama kizima daha agirlikli seviniyorum kizimi sevdigi icin ama bende bekliyorum biraz

2. 3 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Ne güzel işte , yan topiği okudum orda da kızı olduğu için kocası karısına çok ilgisiz davranıyormuş ve kızlarını boşluyormuş...Bence oldukça şanslısınız ; üzülmemeli ,sevinmeli ve şükretmelisiniz..

4. 3 Aralık 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım senın sevgın baska kızınınkı baskadır ..
    mutlaka...sonucta tamda sevımlı anları...allah bagıslasın ...
    ama dert etme yada eşine de bıraz daha ılgı gostersın...
    ne guzel allahta yuvanızdan mutlugugu eksık etmesın...

6. 3 Aralık 2008
  7. sevdayildizi

sevdayildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canim evet utluyuz ama oyle diyince kavga cikiyor cok kotu oluyor ben coks ey istemiyorum az ilgi yeter bana beni gormuyor bazen bsiey diyorum duymuyor ve zoruma gidiyor acikcasi seviniyorum tabiki kizima ilgi veriyor diye sevinmemi

8. 3 Aralık 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aslinda tam tersi olur, biz kadinlar bebek olduktan sonra adamlari boslariz, adamlar sikayetci olur ilgisizlikten cogunlukla...benneyaptımki

Sizde esin cok endekslensmis bebege....sevinmelisin tabiki fakat sende kendine göre haklisin bence, hamilelikten sonra bebekle gecen ilk aylar zor, cok hassas oluyoruz bir tatli söz bir iltifat biraz anlayis ve teselli bekliyoruz, eslerimize burda cok büyük görev düsüyor aslinda fakat bircogu malesef bunu göremiyor!!:nazar:

Esinle konsu bence kizina oldugu bagliligindan cok mutlu oldugnu fakat senlede biraz ilgilense dahada mutlu olacagini söyle...

Bebegin hayirli ugurlu olsun güle güle büyüt.:ecrin_bebek:

10. 3 Aralık 2008
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    hem banada ilgi gösteriyor diyorsun ama aynı zamanda bende biraz olsun ilgi istiyorum diyorsun
    karar ver ilgi veriyormu sana vermiyormu

Son düzenleme: 3 Aralık 2008
  12. 3 Aralık 2008
  13. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.624
    Ödül Puanları:
    163
    Canım çok iyi anlıyorum seni...
    Osizin çocugunuz seni sewmese senden bir çocugu olmasını istemezdi..
    Kızın biraz büyüsün hersey yoluna girecekcnm
    Şu an küçük olan bebeginz ya ilgi şefkat korunma ve kollanma beklediğini sanıyor
    aynı şeylere senin de ihtiyacının oldugunu düşünemiyor
    Bebegin az büyüsün yoluna girecek emin ol...

14. 3 Aralık 2008
  15. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ailenize yeni bir birey katıldı haliyle bi takım değişiklikler olacaktır mutlaka. hele flört dönemindeki gibi ilgiyi zaten beklemeyin. ikinizinde sevgisi sonuçta bölündü. eğer ilgiliyse daha fazla beklenti içine girmen seni daha fazla üzer. hani derler ya elindekyle yetinmek, olanın kıymetini bilmek. bence sende bunu yap ve şükret. yuvanın ,yavrunun tadını çıkar.

not: benimde kızım var ve bazen benim kumam kızım diye şaka yaparım .ama ben bu durumdan çok memnunum, ne mutlu ki eşim yavrumuza düşkün, Allah(c.c) nazardan esirgesin. :)

16. 3 Aralık 2008
  17. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Peki sen eşinemi daha çok ilgi gösteriyorsun, meleğine mi???
    O çocuk tabiki onunla daha çok ilgilenecek. Aslında benim bildiğim erkekler daha çok şikayet eder bu durumdan "yani çocuk oldu karım beni boşluyor"... gibi.
    Başka sorunlarda mı var canım?????

18. 3 Aralık 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

cnm sana hak vericem ama.aradan bebeğini çıkaralım.çünkü onunla kendini kıyaslaman çok doğru olmamış.eşinden ilgi beklemen çok doğal anlayabiliyorum.bunu ona uygun bir dille anlat.ama kızımızı dah çok, beni daha az seviyosun tarzında şikayet ederek değil.baba kız ilişkisi çok güzel bir ilişkidir.Allah bozmasın.hep sevsinler birbirlerini.sizde bir anne olarak buna memnun olun ve eşinizin size olan ilgisizliğini buna bağlamayın.sanırım eşinizi çok seviyorsunuz.umarım oda biraz sevgisini evdeki kızlara paylaştırmayı öğrenir.a.s.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Aralık 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.