ilgilenmiyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bernaca tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bernaca
  1. bernaca

bernaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    meraba 7aylık bir beraberligim var..sorun şu sevgılım benımle artık hiç ilgilenmıyor öncelerden hersey ıyıydı gayet ilgiliydi..ama şu son 1aydır benle ilgisi cok azaldı hatta şu bi aydır ayrılmak bile istedi fakat ben istemedgm için ayrılmadık sorun ders sınav öss..o bu sene öss girecek ve hep ders çalışması lazım hepte çalışıyor fakat beımle ilgılenmıyor bı yandan ona hak verıyorum ama bı yandanda benımle böyle ilgılenmemesi benı cok uzuyor artık hiçkonuşamaz olduk

2. 2 Eylül 2009
  3. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    pekı canım sende ogrencısın sanırım
    senın oss derdın var mı?
    yoksa sen unıversıteye başladın mı?
    şimdi bir yandan hak veriyorum master yapan biri olarak bazen derim iyi bir bölümde okumama rağmen keşke daha çok çalışsaydım diye
    üniersite demek bundan sonraki hayatının büyük bir kısmını belirlemek demek, hayatın ona göre şekillenecek çevren, arkadaşların, işin...
    ben şimdi ister istemez hak veriyorum sevgiline, ama seni de anlıyorum
    bu yüzden eğer sana sınavı mazeret göstererek ayrılmak istedi ise orta yol bulmaya çalışın
    ama tutupta başka sorunlar varsa onun aklında, ve ayrılıpa sebep üniversiteyi gösteriyorsa orada bir dur düşün derim

4. 2 Eylül 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cocuk sorumluluk sahibi eger öss bahanesi gerçekse, sanırım dershaneye başladığı için derslere çalışmaya başladı. Senin dersin yok mu..aslına bakarsan zaten bu yaşta bu dönemde sevgililiğe karşıyım ama ders iş yoğunluk asla sepep olamaz ilgisizliğe. ilgilenmek isteyen zaman ayırır tabii senin bekledigin ilginin oranı fazlaysa bilemem..çocuk ayrılık lafını agzına almış zaten bir kere, belki de başka biri vardır dershane de ilgilendiği..malum o da bir erkek..sen kendini her türlü sona hazırla..

6. 2 Eylül 2009
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben senin yerinde olsam hiçte peşinden koşmazdım.sen onun üzerine gittikçe onun bi yeri kalkacak kaçan sen olmalıydın.

8. 3 Eylül 2009
  9. bernaca

bernaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır ayrılmak ıstmesinin tek nedeni dersler ..senınle kendımle ilgılenemıyorum sneı uzuyorum dıo ama ben ayrılmk ıstemedim ben seneye girecem össye o bu sene ..artık eskısı gibi konusamıyoruz eskıden konuştgunmz 5te 1i anca..eskısı gıbı pek fazla guzel laflarda söylemıyo..bilmıyorum ki ne yapayım:KK43: ama ayrılmak ıstemıyorum

10. 3 Eylül 2009
  11. bernaca

bernaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevıyorum ama bıızm için en ıyısı bu demişti onun hedefleri var tıp okumak istıyor bu ilk girişi degil çok çalışmalı ..galiba onunlayken onsuzluga alışmalıyım

12. 3 Eylül 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sende öss ye hazırlan bak seneye girecekmişsin,çocuk akıllı,aklını senle meşgul etmek istemiyo haklı olarak...

14. 3 Eylül 2009
  15. sabracadabra

sabracadabra Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim sevgilim de tus a hazırlanıyo ve eskiden konuştuğumuzun,görüştüğümüzün yarısı kadar anca görüşüyoruz..derslerin mi ben mi gibi bi seçenek sunmak aptalca olacağı için yetinmekten başka çare yok..sen de kendini oyalayacak bişiler bul..fazla gitme üstüne ki seni hedeflerini gerçekleştirmek için bi engel olarak görmesin. bence sen de şimdiden sıkı bi ders maratonuna başla..bakarsın o tıp a gider,sen de peşinden gidersin fena mı :)

16. 3 Eylül 2009
  17. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum canım:nazar:

18. 3 Eylül 2009
  19. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Realist bir sevgilin var demekki.. Kendini hayatın akışına kaptırmamış , hayatı kendi akışına göre ayarlamış...
    Öss önemli, her türlü sınav önemli dahası. Sbs, Kpss, Tus, Ales, .. bilumum sınavların hepsi hayatımızı etkiliyor.. Aşk ve sevgi işleri bunlara hazırlanmayı etkiliyorsa ( negatif yönde ), ara vermekte hatta son vermekte fayda var... Sen de geleceğini düşünerek hareket etmeye çalış... 10 yıl sonra belki sevgilin hayatında olmayacak ( büyük ihtimalle), ama işin bir ömür boyu seninle olacak ...Bunları ölç tart yerimseniben