İlginç Beyaz Eşyalar

Konusu 'Aksesuarlar ve Süsleme' forumundadır ve hacker_ana tarafından 17 Aralık 2007 başlatılmıştır.

17 Aralık 2007
    Konu Sahibi : hacker_ana
  1. hacker_ana

hacker_ana Guest

[​IMG]sizleri en sevdiğim beyaz eşya markası olan smeg le tanıştırmak istedim. Aynı bunun gibi rengarenk buzdolabı, bulaşık makinesi vs. yaklaşık 7 yıl önce sanırım carrefour da görmüştüm ve gördüğüm anda vurulmuştum kendilerine. Ama ondan sonra birdaha Türkiye de hiçbiyerde rastlamadım. Onlar smeg markamıydı bilmiyorum tabi. Aradan çok uzun yıllar geçti.

Artık insanlar genelde modern mutfaklar ve ankastre ürünler kullanıyor. Smeglerin özellikle klasik herkesin yaptırdığı huşağacı renklerinde modern mutfaklarla çok fazla uyum sağlayacağını düşünmüyorum. Ama country style yada ahşap renklerde mutfaklarla muhteşem bir uyum içerisinde olduklarından eminim. Eğer yeni mutfak edinmeyi düşünüyorsanız önerim, sade ve düzenli bir mutfak istiyorsanız ankastre li modern mutfaklar, şekil ve başka kimselerde görmek istemediğiniz eşsiz bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız rengarenk smegler eşliğinde country style mutfakları tercih edebilirsiniz. Kırmızı tonlardaki modern mutfaklarla birlikte tüm kırmızı seriyide kullanabilirsiniz.Bu arada diğer ankastreler içinde smeg ler var tabikide. Gayet çeşitli ürünlere sahip olan bir marka kendisi renklilerin haricinde yeni model metalik gri gibi ürünleride var

Renkli smeg lerde tek kapılı, çift kapılı deepfreeze i altta olan ve üstte olan olmak üzere 3 çeşit buzdolabı var. Eflatun olan çamaşır makinesi. Kapağı kapalıyken ne olduğunun belli olmaması nedeniyle çamaşır makinenizi mutfaktağa koymanız gerekiyorsa hem diğerleriyle takım olacak hemde çamaşır makinesinin mutfakta olmasından hoşlanmayan birçok insan için en azından görüntü açısından iyi bir çözüm olacaktır.

2. 17 Aralık 2007
  3. sirin melek

sirin melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hepsi Çok güzel ama ben bılaşık makinasını çok beğendim:)) paylaşımın için sağol canım :))

4. 17 Aralık 2007
  5. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süper hepsi ben bulaşık makinesine bayıldım yaaaaaa acaba bulaşık makinemi kırmızıya mı boyatsam:)))))))))))))))

6. 17 Aralık 2007
  7. from__hell

from__hell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bulaşık makinesi ve buzdolabına bayıldım duvar kaplamaları cok zevkli tasarımlarla oluşmus cidden cok guzeller paylaşımın için teşekkürler

8. 17 Aralık 2007
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ben duvar kağıtlarına bayıldım..Mekanın havasını nasıl da değiştirmiş duvar kağıtları..

Teşekkürler..

10. 17 Aralık 2007
  11. pxixn@r

pxixn@r Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    smeg dediğiniz markanın ürünleri harikaymış... ilk defa görüyorum...

12. 18 Aralık 2007
  13. snowflake

snowflake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazıları gerçekten çok güzel ama bazıları da çok göz yorucu. emeğine sağlık..

14. 14 Ocak 2008
  15. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım sorduğun siyah beyaz desenin adı dask bildiğim kadarıyla isveç kaynaklı bir desen

bu arada duvar kağıtları muhteşem

16. 15 Ocak 2008
  17. morsalkxixm

morsalkxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaaaaa çok güzel duvar kağıtları yaa. harika. bende evime yaptırmak istiyorum ama kirada olcagımız için sonradan çıkarması zor olur herhalde :KK43: artık bir evim olursa kesin yaptırcam. teşekkürler paylaşımın için

18. 21 Şubat 2010
  19. whitelily8

whitelily8 gözler kalbin aynasıdır.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rengarenk hoş değill