ilginç dogum hikayem

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve çikolatta tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : çikolatta
  1. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    normal dogumdan aşırı derece korkan bir kişiydim doktoru hastaneyi ayarladım DOKTOR BEYCİM daha günün var diyerekten beni yolladı 31 martta sezeryan için gün alacakken ufak ufak sancılar belime vuruyordu sabah 7 sularında sonra vc gittim ve benden nişan geldi korktum :1shok:akıntım gelmeye basladı megersem suyummus bekliom ben hala eşime kalk diyorum dogum basldı beni şaka yapıor sandı neyse kaldırdım taxi çagırdı ve hastaneye giderken sancılarım arttı direk dogum odasına girdim ve doktor bukadar neden bekledin dedi dogumum baslamıs ve kzım cıkmak üzere imiş 7 8 cm acık var dedi doguma götürdüler ben kontrol ettirmedim cıglık atıyorum sezeryana alın beni die ortalıgı yıkıyorum korkudan ve sancıdan dr lar etrafımda dört dönüyo bebegi öldürecek içerde die aç bacanı ıkı falan diolar ama ben tam bir saat ıkınmadım bacaklarımı korkudan açamadım cok şiddetli aglıyor ve korkuyordum artık beni zar zor masaya aldılar ayaklarımı bagladılar tam 6 kişi basımda beni tutyordu hemşirenin kolunu ısırdım :roflol: ve cıglık atarken 5 dakikada dogurdum ve dünya benimdi kapıdaki güvenlik aha kırmızı saçlı kızın sesi kesildi dogurdu demiş eşime :roflol:beni bayıltıp öyle dikiş attılar baktılar başa cıkamıyor :roflol: işte böle zor bir dogumdu yani aslında sancısız dogumum baslmaıstı yarım satlik bir iş vardı ve ben zora sokmustum neyseki cocugum kollarımda mutluyum :asigim: :asigim:

su gibi34 bunu beğendi.
  2. 25 Mayıs 2008
  3. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. bende normal doğumdan çok korkuyorum ama sen pat diye doğurmuşun ne güzel :teytey:

4. 25 Mayıs 2008
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    korku en büyük sey doğumda aslında yapılmayacak ama insanın elinde olmayan sey ben dört bucuk kiloydu ve hic korkmadım korkmamda korktukca her sey daha kötü oluyor nefes tekniklerini öğrenin cok faydası var

6. 25 Mayıs 2008
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim canım allah analı babalı sağlıklı sıhatli büyütmeyi nasip eder inşallah

8. 25 Mayıs 2008
  9. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım önelikle hayırlı uğurlu olsun bebişin....
    kız valla keşke herkes senin gibi bu kadar kolay doğursa ama sen bayağı zorlaştırmışsın :)))
    7-8 cm lik açılma ne demek daha baştan süper yani...
    ama çok güzel anılar kalmış işte sizlere...
    ne olursa olsun normal doğum istiyorum bende...
    40+3üm ama hala tık yok benim sıpada :)))

10. 25 Mayıs 2008
  11. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler canım..ne yalan söylerim gülerek okudum...neden bu kadar zorlastırdın demicem :) eminim bende aynısını yapıcam ....allah kurtarmış canım..allah analı baabalı ...huzurlu..mutlu bir yasam versin evladına...

12. 26 Mayıs 2008
  13. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canlar allah size kolay dogumlar nasip etsin ve saglıklı evlatlar önceliklede hayırlı evlatlar büyütmeyi nasip etsin

14. 26 Mayıs 2008
  15. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende açmayabılırım bacaklarımı :S:S:S Allah analı babalı buyutsunn darısı başımıza.. çok dıkışın oldumu pekı

16. 26 Mayıs 2008
  17. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canm öncelikle geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün bebşini.....hiç unutulmayacak bi anı olmuş seninkide darısı bize :nazar:senağlamabende normal istiyorum inş bendede o kadar açılma olur...:)

18. 26 Mayıs 2008
  19. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    allah analı babalı büyütsün canım.