İlginç günaydın mesajları

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve c*a*n*d*y tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : c*a*n*d*y
  1. c*a*n*d*y

c*a*n*d*y herşeyim cnm kızım alaram Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın.... CANÖZÜM

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün, Önce gülümse, Sonra gül, Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül, korkma Siyah renk gidecek önce, Günün pozitifleşecek, Gökkuşağı gibi aynen renk renk, Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Dur gitme, Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda, Çığlıklarımda hapsettiğim, Tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır, Yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde Günaydınım...

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin.. Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın.. Güneş güzellikler getirsin Günaydın

2. 5 Temmuz 2008
  3. Adxixvar

Adxixvar Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    hepsi birbirinden güzel bence süper,daha önce hiç duyumadığım özlü sözler bunlara.s.

''Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...''

4. 5 Temmuz 2008
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsii süper miş
    günaydın kalbimin reçetesi,gönlümün ilacı,gönlümün dermanı.bir sabaha daha bensiz uyandın.seni çok özlüyorum ama bır yandanda nefret ediyorum....kahretsin.....
    offf ne saçma oldu ya....:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

6. 5 Temmuz 2008
  7. c*a*n*d*y

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    sağolun kıslar .beğendiinize sevindim

8. 5 Temmuz 2008
  9. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyyy bunlar çok güsel yaaa
    aşkıma yarın msj atıyımda sevinsin ah yazık kıyamam ben sevgilime:)))

10. 5 Temmuz 2008
  11. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çook süperler ya bende yarın sabah aşkıma hemen atim bitanesini..emeğine sağlık..

12. 5 Temmuz 2008
  13. deryacaa

deryacaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy canım benim çok güzel mesajlar bunlar paylaşım için teşekkürler.

Hemen değerlendirilmeye alıyorum ve yarın msj ımı çekiyorum:dance:

14. 6 Temmuz 2008
  15. c*a*n*d*y

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    inşallah cnm yakın zamnda kalbine göre biri olurda gönderirsin.
    bende ençok bu mesajı seviorum.

16. 6 Temmuz 2008
  17. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mesajlar çok güzlemiş eline sağlık. Bana eşimin nişanlıyken gönderdiği mesajını hatırlattı. Sabahın 7 sine ard arda mesajlar geliyor. Günaydınla başlayan. Sen hasta olma ben hasta olayım. Sen üzlüme ben üzüleyim. Sen yorulma ben yorulayım diye süslü romantik mesajlar. Ne duygulandım merakla bir sonraki mesajı bekliyorum ne yazacak şimdi diye derken pat bir mesaj geldi sen dul kalma ben kalayım diye. Nasıl havaya girmişken gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. :1shok:

Son düzenleme: 6 Temmuz 2008
  18. 6 Temmuz 2008
  19. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

vayy bee benimki sadece günaydın hatun yada günaydın böcüüümm der sırnaşık şey dertlendim şimdi sırnaşık şey