ilginç tanışma hikayesi...lütfen yardım edin?bi bakın..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Jumblante tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Jumblante
  1. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    sizlere akıl danışmak istiyorum kızlar bana yardım edin
    aslında çok garip bi tanışma hikayesi bu anlatmaya başlıyım:
    ananem ameliyat olmuştu bizde kardeşimle yanına gittik sonra eve dönücektik fakat bahçede biraz oturalım dedik.o gün baya dikkat çeker olmuştum her geçen bakar yanıma gelir telefon numaramı isterdi.bende bu durumdan oldukça rahatsız oldum sonra baktım bi çocuk yanımızdaki banka oturmuş vede bana bakıyo.yakışıklı çocuktu ama o gün bu durum çok başıma geldiği için rahatsız olmuştum.
    kardeşime hadi kalk gidelim dedim baktım peşimden geliyo sonra yanıma yaklaşıp konuştu nasıl beğendiği heyecanını dile getirdi vs.
    sonra telefon numaramı istedi fakat ben kararsız kaldım verip vermemek konusunda ama daha sonrasında etkilendiğimi anlayıp verdim.1 haftadır konuşuyoruz iyi birine benziyo tabi bana öyle hissettirmeye çalışmıyosa.sizce ne yapmalıyım sanırım bu pazar günü buluşucaz buluşmalı mıyım? lütfen bi akıl verin

2. 8 Mayıs 2010
  3. buurcuum

buurcuum duru`m artık bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    1 haftadan beri konuşuyomuşsunuz canım konuşması düzgünse,bide sendede eğer ona karşı birşeyler var görüşürsün ilk izlenim önemli zatn nasıl biri olduğunu o zaman belki birazcıkta anlarsın canım..yaşın kaçtı bu arada

4. 8 Mayıs 2010
  5. Jumblante

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    evet konuşması gayet düzgün ve her konuşmada beni kırmamak için özn gösteriyor.yaşım 17

6. 8 Mayıs 2010
  7. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Anneannenizin ameliyat olduğu gün, bahçede otururken, çok dikkat çekiyorsunuz ve her gelen telefon numarası istiyor. "O gün dikkat çekiyordum" demeniz, o günkü kıyafet ya da makyajınızın marijinalliğini düşündürdü bana bu da bahsettiğiniz çocuğun samimiyetsiz olduğunu... :nazar:
    Yok her zaman güzel ve dikkat çeken biriyseniz de "her geçen bakıp telefon numaramı istiyor, ben de bu durumdan rahatsızım" diyorsanız rahatsız olunacak durum gerçekten... Zira bir bayan müsaade vermeden en fazla bakılır, yanına yaklaşılıp telefon numarası istenmez., çekinilir. Hele "her geçenin" bunu yaptığı bir ortamdaysanız ordan derhal uzaklaşılır çünkü buna cesaret etmek için fazlasıyla "görgüsüz" olması lazım o şahısların... Siz de bunun farkındaymışsınız ki rahatsız olmuşsunuz ama "yakışıklı, etkilendim" diyerek vermişsiniz. :umursamaz: "Bu şartlarda" görür görmez telefon numarası, bir hafta sonraya da randevu ayarladıysa sizi "fazlasıyla kapsama alanında" hissetmiştir. :nazar: Bu bakış açısında biri, hele 17 yaşında bir genç kıza böyle yaklaşıyorsa, o "yakışıklıklıkla" "bahçe bahçe dolaşıp" daha çok telefon numarası alır, Türk Telekoma rakip olur... Ne diyelim iyi olan kazansın ve bence bu çocuk "kaybetsin"... şakkıdı

8. 8 Mayıs 2010
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Nasıl yani her gören telefon numarasını istiyo. akannehir

Ne alaka, ay ne ilginç.:nazar:

10. 8 Mayıs 2010
  11. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.863
    Ödül Puanları:
    463

kesinlikle katılıyorum.. yanınıza gelip telefon numaranızı istemek cesaret değil cürettir bence.. konuşmanız bile yanlış bana kalırsa.. elbette ki size kendisini hoş göstermeye çalışıyor bunu anlamak çok da zor değil.. :umursamaz:

12. 8 Mayıs 2010
  13. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    her gelenmi istiyooooo
    hmmmmmmmmmm
    enterasan

14. 8 Mayıs 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tamam yoldaki sokaktaki zibidiler güzel bir kız gördüğünde hemen salyalarını akıtıp bön bön bakarlar.

Bakarlar kız da tepkisiz değil o da bakışlarıyla karşılık veriyor ufak kahkahalar atıyorsa o iş tamamdır zibidiye göre :nazar:

Siz pek rahatsız olmuşa benzemiyorsunuz bana kalırsa.Çünkü bu ne cürret ne haddir ki sizin yanınıza gelip telefon numaranızı isteyebiliyor.Demek ki yüz bulmuş.

Aksi olsaydı her bakan zibidi birilerinden telefon numarası isterdi.:nazar:

Bu çocuk alışkın büyük ihtimal her gördüğü kızdan numara istemeye,tel rehberi de baya kalabalıktır bu şahsın .

Kendinizi zayıf kolay konumuna düşürmeyin ve buluşmaya gitmeyin.Ararsa görüşmek istemediğinizi söyleyin.

Yok illa ben buluşup görüşcem bu yakışıklıyla (!) diyorsanız siz bilirsiniz .:nazar:

16. 8 Mayıs 2010
  17. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ala ala dedinize göre ya siz dünya güzeli bi kızsınız yada hastane bahçesi azmış adamlarla dolu:sm_confused: bende arkadaşlara katılıyorum be şunu belirtmek istiyorum rahatsız olsaydınız bunu bakışlarınızla oo zibidilere belli ederdinizz ve bu türlü telefon isteme olayı aslaa olmazlı demekki siz bu durumda herkese mavi boncuk dağıtmışsınızki millette cesaret edip gelmiş bence durum bu dünyada tek güzel bayanda siz deilsiniz ben ne kadar dikkat çekersem çekeyim asla bi erkek benim yanıma gelmeye bide telefonumu i,stemeye cesaret edemez hele bi öle bi hata yapsınn :mymeka:sen böle devam edersenkaydirigubbakcemile sonun pek parlak görünmüyo cnm dikkat et vee ağır ol bi laf vardır annemin kullandığı ağır taşı kimse yerinden oynatamaz ama hafif taşa gelen giden ... siler anladın umarım

18. 8 Mayıs 2010
  19. Jumblante

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    yorum isteyende kabahat sanırım hemen başka bi anlam arıyosunuz altında neyse yinede sağolun ve bundan sonrası için yorumlarınızı kendinize saklayın mantıklı yorum yapanların sayısı 2yi geçmez ben mavi boncuk dağıtmış oldum bide yazık!!!