İlgisi yetersiz geliyor

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kader13 tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kader13
  1. kader13

kader13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    10 aydı nişanlıyım ve 2ay sonra düğünüm olacak..Nişanlım çok iyi bir insan, aradığım tüm kriterler sahip, bizi gören herkes yakıştırıyor..ama nedense bazı zamanlar çok bunalıyorum, ve yüzüğü kaldırıp atasım geliyor..Hiç bir problemimiz yok, kavga da etmiyoruz, ama hep birşeyler eksik gibi sanki..Daha önce başka birisi hayatıma girmemişti, benim için ilkti, sanki daha farklı şeyler bekliyordum, umduğumu bulamadım gibi..

Gayet kibar, iltifatlarla gönlümü hoş eder, konuşmasını,nasıl davranması gerktiğini bilir, onun yanındayken beni dünyadaki en özel, en güzelkişi olarak hissettirir.. haftada iki gün dışarı çıkarız, gezeriz tozarız, yemeğimizi yeriz, eğleniriz.. Dışarı çıkmadığımız günler de her akşam en az 1 saat konuşuruz..Her şey çevremdeki insanlar tarafından en önemlisi kendisi tarafından kusursuz olarak görünür..

Ama bazı zamanlar bugün olduğu gibi kendimi mutsuz hissediyorum..Her akşam aynı saatte telefonda konuşuruz..Ama onun dışında ne gündüz görüşürüz ne de 1 kereden fazla görüşürüz..Yani olur da bir şey olur da konuşmamız kısa kesilirse, 2. bir konuşma olmaz..Yada dışarı çıktıysak o gün telefonda görüşmeyiz..Haftada iki gün buluşuruz ve aynı günlerdir her zaman..buluştuğumuz günde ikimiziden birisinin işi çıkarsa başka zaman buluşmayız..Bugün pazar mesela, canım sıkıldı, ama onun bu saatlerde aramayacağını bilirim ve hiç aramadı da zaten..Akşam arayacaktır ona bıraksam..Ben sabredemez ararım genelde..Gündüzleri telefonuma bakmam, çünkü aramayacağını yada msj atmayACAĞINI bilirim.

sanki bana karşı bir görevi, sorumluluğu varmış, onu her gün düzenli olarak yapıyormuş gibi düşünüyorum bazen..Yani bir gün farklılık yapsa, günün ortasında arasa,seni özledim dese, yada cumartesi buluştuk ama hadi pazar da görüşelim dese..Sanki biz evlenince de böyle fazlasıyla düzenli, kontrollü bir ilişkimiz olacakmış gibi geliyor..Ben daha böyle hadi çıkalım deyip estiğinde çıkıp gezebileceğim, özlediğimde arayacağım, onun da beni arayacağını bildiğim bir ilişki beklemiştim galiba..

Ve en önemli şey gösterdiği ilgi beni doyurmuyor, Yorumlarınızı bekliyorum..

2. 30 Mayıs 2010
  3. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu durumu onunla konusarak ve ona beklentılerını anlatarak cozemezmısın?

4. 30 Mayıs 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmm bunları dert etme bende 6 aydır nişanlıyım 3 hafta sonra evlenecegim sanırım düğüne yaklaşmamaızdan dolayı bende acaba diyiip bi çok şeyi düşünüyorummm..nişanlılık dönemi zor cidden olmayan şeyi bile büyütebiliyorum sorun haline getirebiliyorum..evlenince daha iyi olur canını sıkmaaaa...

6. 30 Mayıs 2010
  7. nezomemo

nezomemo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence onunla konusmalisin bi iliskide bukadar düzen olmas okurken kizma ama ben bile bian bunaldim.bence askin vakti zamani olmas, yeri gelir 4-5 kere konuulur veye her gün görüsülür.
    neden belirli gün ve saatlerinis var anlamadim acikcasi tuhafima gitdi.

8. 30 Mayıs 2010
  9. MySoul

MySoul Eski kullanıcı geronimo:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Heyecan olmayan bir ilişki.. Bir an bunları okuyunca Ahmet Altan ın aldatmak kitabı geldi aklıma.. Hayatın bu kadar planlı olması insanı başka heyecanlara iter muhakkak konuşmalısın nişanlınla..

10. 30 Mayıs 2010
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Evveliyatından bahsetmemişsiniz.
    Kaç yıldır birliktesiniz yoksa görücü usulü bir evlilik mi..?

Kavga etmiyor olmanız herşeyin çok düzgün olması hiçbir zaman normal değildir bence..

12. 30 Mayıs 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.534
    Ödül Puanları:
    463
    bence yazında çelişkiler var, hem dünyanın en güzel insanı gibi hissettirir beni diyosun hem ilgisi beni doyurmuyor diyosun
    belki karakter olarak böyledir, hayatının diğer alanlarındada hep böyle düzenli mi
    herşeyide erkekten beklememek lazım, rutinden sıkıldıysan sen hareket katmayı dene, bakalım sana uyacak mı

Son düzenleme: 30 Mayıs 2010
  14. 30 Mayıs 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Aranızda bir problem yok, kavganız yok gürültünüz yok.
    Her şey yolunda, dolayısıyla gurur yapıp ondan beklemeni gerektiren bir durum da yok.
    Yani, bekleme ondan, senin içinden ne zaman aramak geçerse ara.
    Ne zaman görüşmek istersen söyle.
    Sen söyle ama, sen başlat, erkekler o kadar ince düşünmez, bu seni sevmediği, ya da bir şeyleri mecbur olduğu için yaptığı anlamına gelmiyor, hayır. O sadece bir "erkek".
    Bu konuda alınganlık da yapma sakın.. rahat batırtma kendine, sorun etme.
    Dediğim gibi sen içinden geldiği gibi davranmaya bi başla hele...gör bak o da sana ayak uyduracaktır.

16. 30 Mayıs 2010
  17. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    oturup güzelcene ayrintili bi sekilde konussun önce,onun düsüncelerini alip kendi düsüncelerin ile karsilastir ondan sonrada zamana birak caba sarf edip bi seyleri degistirmeye baslar belkim

18. 30 Mayıs 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hep aynı düzende, yeenilik yok... sıkılmakta haklısın ama ondan beklediklerini sen ona yapıyor musun?