ilgisine o kadar alışmışımki,yere çakıldım resmen

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandır beraber olduğum biri vardı hayatımda..daha öncede yazdım aile sorunları,kendimle alakalı sorunlarım,daha önce biten ilşkimin kalan izleri ve şu koskoca şehirdeki yalnızlığım....işte tüm bunlar içinde boşluğumu dolduran tek şey..beni arayan,sayesinde telefonum çalan,sevildiğimi hissettiren,yani kısaca içimdeki boşluğu dolduran o insanda bana sırtını dönünce,kendimi daha çok savunmasız ve yalnız hisettim..beni hergün ısrarla arayan,sesimi duymadan uyumayan,ben aramadığım zaman kızan ama,yinede dayanamayıp kendi arayan insan birden değişti..yaklaşık 3 hafta gör
    üşememiştik..haftasonu görüştük..birkaç saat vakit geçirdik herşey güzeldi..ben eve geçince ona haber vermeyi unuttum oda beni aradı ve neden haber vermedin dedi..unuttuğumu söyledim.o konuşmamızdan sonra beni 3 gün boyunca aramadı..sesimi duymadan,uyumayan,tlfna bakmayınca defalarca arayan insan aramıyordu beni..bende tabii ondan beklediğim için aramıyordum..3 günün ardından dayanamayıp aradım.sana ceza verdim sen beni aramıyorsun bende sen beni arayana kadar seni aramayacaktım diye tepkisini dile getirdi..bende bana ceza vermek seni mutlu ediyor demek diye tepki gösterdim..o ise içim kan ağladı,özledim merak ettim ama ceza vermek istedim dedi..oysaki ben daha öncede aramıyordum tlf duymuyordum ancak devamlı arıyordu..ne olduda böyle değişti.bu bir bahanemiydi anlamadım..aynı konuştuğumuz akşam bir defa aradı beni bu kezde ben tepki olarak bakmadım..şimdi ise yine hiç aramıyor.kızlar diyeceksinizki.neden bakmadın?zaten daha öncede aynı davranışları yapıyordum aramamazlık yapmıyordu.üstelik aradığında 1 defa değilde ısrarla arıyordu..sizce son görüşmemizin ardından,benden soğudumu onun içinmi aramıyor??lütfen görüşlerinize ihtiyacım var..ne yapmaya çalışıyor

2. 9 Haziran 2010
  3. 3thereexxx

3thereexxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sürekli aynı şeylerin yasanması insanın canını sıkabilir ama seven bir insan yapmaz bunu hadi sana ceza vermek için bir kaç gün aramadı ama sürekli boyle oldugunu soyluyorsun son zamanlarda. Kırılmanı istemem acıkcası ama bence baska biriyle görüşüyor olabilir şimdi insanlar hep boyle biriyle çıkıyor aldatıyor sonra sevgisi ilgisi azalıyor ve sonu hüsran oluyor canım umarım boyle bisey yoktur ama dediğim gibi boyle artık. ahhh ahh nedir su erkek milletinden çektiğimiz. delikafadulden walla arkadasım madem seni aramıyor sormuyor sen de onu arama msj atma bekle sabırlı ol bakalım sonucu ne olucak

4. 9 Haziran 2010
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm beni görüşmemizden önce devamlı arardı ve daha öncede aynı şekilde davranıyordum..neden şimdi bu tepki??benim anlamadığımdan bu zaten..ben görevimi yaptım aradım madem neden devam ettiriyor..sonuçta arayan ben oldum..bahanesi belkide böyle cezalara filan sığındığını düşünüyorum..bilmiyorum:KK43:((yalnız çok kötü hissediyorum

6. 9 Haziran 2010
  7. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fazla naz aşık usandırır derler bir yerden sonra sürekli aynı davrandığın için oda kendini dizginlemeye çalışıyordur bence ara biraz alttan al bikaç gün eskiye döner

8. 9 Haziran 2010
  9. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    elacım bi kere daha ara bakalım,yani tekrar alttan al belki biraz peşinden koşmanı istedi,bakalım yine aynısını yapıcak mı fisfisfis

10. 9 Haziran 2010
  11. Biscuit

Biscuit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bıkmış arkadaşım.kısacası tek taraflı ilgi göstermekten sıkılmış.
    sizden kendisinin davranışlarını beklemiş sabretmiş bir gün değişirsiniz diye beklemiş..
    siz değişmeyince kendisi değişmiş.

12. 9 Haziran 2010
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben baştan belli böyleydim.arayıp soruyordu.son görüşmemizin ardından aramaz oldu..kısaca bahane olduğunu düşünüyorum..bir defa aradım zaten o aramayınca,şimdi tekrar ararsam ipleri daha çok eline vermiş olmazmıyım?ben aramayınca kendisi beni kaybetme korkusu oldu diye düşünecek..yada daha başka bişey,sanki ben zorluyormuş gibi olucam.tekrar aramamamın diğer bir nedeni ise,aradığımda bende o aramadığı için tepki gösterdim.buna rağmen devam ediyor..sanki başkasıyla görüşüyor oyalanıyor yada son görüşmemizin ardından,kafasını dinlemek istiyorda bahane yapıyor gibi hissediyorum..ama tek bir gerçek var çok kötü alışmışım hemde çok.

14. 9 Haziran 2010
  15. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    fazla naz asik usandirir...

acikca belli etmis, tek ilgi gosteren kisi olmak artik onu yormaya baslamis, biraz da sizden bekliyor hakli olarak.

16. 9 Haziran 2010
  17. Biscuit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence karşılıklı restleşmekle ilişki yürümez.al karşına konuş.tam olarak derdi nedir sor.beklentisi neymiş öğren.boşu boşuna kendini yeme.konuşmadan çözemezsin.

18. 9 Haziran 2010
  19. Biscuit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bak işte görevimi yaptım aradım demişsin.buna görev olarak bakman hata.adamda fark etmiştir böyle düşündüğünü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.