Ilgisiz sevgilisi olan var mı kızlar?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve zeycen tarafından 9 Kasım 2007 başlatılmıştır.

9 Kasım 2007
    Konu Sahibi : zeycen
  1. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben mi abartıyorum bilmiyorum ama şu aralar iştir okuldur derken haftada bir kez görüşmeye başladık o görüşmediğimiz zamanlar arayıp halimi hatrımı soruyor ama bu mekanikleşmiş gibi geliyor bana.napim kızlar akıl verin gidip dökim mi içimi nedimm nerelere gidimsenağlama

2. 9 Kasım 2007
  3. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilişkilerde herzaman aynı ilgiyi bulamıyoruz maalesef bu evliliktede böyle eşimle çıkarken 7 saat telefonda görüşürdük..nişanlanınca arayıp bişey lazımmı diyo maalesef iş hayatı aşk hayatını olumsuz etkiliyo düzelir derim üzme canını

4. 9 Kasım 2007
  5. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle mi diyosun off bilmiyorum yaa 3.5 aydır birlikteyiz biraz erken oldu sanki bu monotonlaşma normal karşılamak istemiyorum sonra sesim çıkmıyo diye istediği gibi at koşturcak zaman ayırmalı

6. 9 Kasım 2007
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Hem okulu var aynı zamandada iş diyosun..Sencede hayatında baya yogunluk yokmu???

Hem şuan sınavları başlamıştır ondanda kaynaklanıyor olabilir...Biraz bırak zamana...

8. 9 Kasım 2007
  9. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Herzaman Ayni Tempoda Olmazki Ben Aşkimda Yoğuluk Yada Değişik Nedenlerle 1 Ay Hiç Bir Araya Gelemediğimizi Bilirim Ama Bazen Telefonda Konuşmak Sesini Duymak Bile Beni Mutlu Ediyor Sakin Kopariz Birbirimizden Diye Düşünme
    Herşey yoluna girecektirrra.s

10. 9 Kasım 2007
  11. ertesigxuxn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    meraketme bak bide okulu varmış biraz sen yanında olmayı dene eminim düzelicektir..üzme o tatlı canınıyerimseniben

12. 9 Kasım 2007
  13. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öylede kızlar dün biraz tartıştık bu konuda çok sinirlendim trip yapıyosun diyo bana.dayanamadım yarın bu konuyu konuşalım dedim işim var dedi neymiş efenim kuzenleriyle buluşcakmışş gelde delirmee

14. 9 Kasım 2007
  15. ertesigxuxn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hımmm şimdi düşündümde böyle birşeyi bende hazetmezdimm...
    bence iyi düşün derim böyle şeyler gerçektende sinir bozucu nazını çekemiyosa ilerdede çekmez eğerki ilişkinizi ileriye taşımayı düşünüyorsanız bu benim için problem sayılır...ilgisiz bir ilişki bayanı çökertiyo..inşallah mutlu olursun:teselli:
    bu arada fazla takma derim;
    üzerine gittikçe kaçıyo bu erkekler çünküyerimseniben

16. 9 Kasım 2007
  17. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demi jessi 3.5 ay yaa sanada üzüldüm bak şimdi ya ne kütük oluyor bu erkek milleti birde kızlara çok detaycı derler abicim sokuyo adamlar gözümüze gözümüze olayı patlayıncada trip

18. 9 Kasım 2007
  19. yilmaaz5285

yilmaaz5285 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    yanlız degilsiniz kızlar bende varım ilgisiz sevgivgiliden yakınan(daha dogrusu vardım bitti malesef benim ilişkim)
    aynen canım bende hem çalışıyorum;hemde okul var yakında sınavlarda başlıycaktı kii bizz birbirimizden iyice kopmuştuk ben aramasam aramıyodu...
    aklına bile geldigim yoktu gün içinde arasın diyodum aramıyodu ama okulda görüşüyoduk...
    dayanamadım bitirdim...benimkide yeniydi 4,5 ay gibi... ama yürümedi...
    ama hala aklım ondaa