ilgisiz sevgiliyi alt etmenin yolları

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nur.sima tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : nur.sima
  1. nur.sima

nur.sima Guest

evet bayanlar. sizinle ilgilenmeyen bir erkek arkadaşınız oldugunu düşünün. ve bu durumda ne gibi şeyler yaparsınız onun aklını başına getirmek için :mymeka:

ilgilenmiyorsa o benim sevgilim olamaz gibi şeyler yazmazsanız sevinirim. sorum açık sanırım :kahve:

2. 14 Mart 2009
  3. beste2006

beste2006 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    o bana ilgisiz davransa ben de ona öyle davranırdım.. misal veriyorum beni 3 günde bir mi arıyor, bende onu 5 günde 1 arardım..

benimle vakit geçirebilecekken arkadaşlarıylamı geçiriyor, bende kız arkadaşlarımla vakit geçirir yada alışveriş merkezlerinde vakit geçirirdim..

aradığı zaman telefona en erken yarım saat sonra bakıp: aa tel odada kalmış.. beni aramıssın yapardım..

kısacası onun ilgisizliğini bastırır ben daha çok ilgisiz davranırdım..

4. 14 Mart 2009
  5. nur.sima

nur.sima Guest

kısasa kısas:lepi: en iyi yöntem bu healde. sağol cevap içina.s.

6. 14 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

takamyanı takmazsın değersiz hissedersen bayağa işe yarar

8. 14 Mart 2009
  9. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

kxuxçxuxk bxoxcxuxk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kısasa kısas da diyebilirsin canım ... ama önemli olan bir ilişkide daha fazla seven ; değer veren taraf olmamak ... öyle hissedebilirsin .. daha çok sev ; değer ver ama bunu asla hissettirme... yoksa sen kaybedersin... ben bunu tecrübeyle öğrendim ...

mesela onun ilgisizliği seni rahatsız ediyor ... 2 gün görüşmediniz... 3. gün görmek istiyorsun haliyle ... ama 3. güne de sen mazaret bul ... bu sana zor gelecek belki ama inan yapman gereken bu ...

sen görüşelim dedikçe o başkalarına vakit ayıracak çünkü biliyor ki o seni görmek istediği zaman sen koşa koşa geleceksin ... öyle olmamalı işte ... bunu yapmaya çalış ...

ben bundan sonraki ilişkimi böyle yaşayacağım... ben istediğimde biri koşa koşa gelecek... ilgisiz sevgili de ben olacağım :))

10. 14 Mart 2009
  11. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıssasa kıssas olunca da kısır bir döngüye girmezmi ilişki
    iki ilgisiz sevgili ve monoton bir ilişki ve bu dönem uzun sürersede ilişkideki kopukluklar.. ardından soğumalar başlar.. şahsi görüşüm benim bu.
    Diceğim o ki bence abartmadan yaşamalıyız herşeyi.. hayatımızı.. ilişkimizide..
    Basitleştirmemeliyiz ilişkimizi..
    En önemliside saygıyı hiç bir zaman yitirmemeliyiz..

12. 14 Mart 2009
  13. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    elbette saygıyı yitirmeyeceksin ... canım seninle görüşmek istemiyor demeyeceksin ki...
    sadece onun hayatına ;isteklerine göre kendi hayatını devam ettirmeyecek kadar kendine değer verdiğini bilecek... senin de kendine ait bir hayatın var onun hayatına ; zamanına uymak gibi bir mecburiyetin yok ... onun da yok elbette... biraz da hoşgörü olmalı...
    yani aslında ilgisizliklerini bazen biz de abartıyoruz... yani biraz mantıklı da olmak lazım... tamamen duygusal bakmamak lazım...

ben de inanmazdım bu oyunlara ama şartmış canım... sevgilim ayrılırken bunu açık açık söyledi...kaçan kovalanırmış dedi ... daha başka da birşey sölemesine gerek yoktu...

14. 14 Mart 2009
  15. nur.sima

nur.sima Guest

kısasa kısas yaralar dogru. hakettiklerinden fazla değer vermek yoruyor. çok büyütünce gözünde ve hayatının merkezine koydugunda ve bu da onu hissedince işler kopuyor. ben bu hatayı yaptım ve nasıl düzelecek bilmiyorum. ayrılık en doğru karar gibi geliyor

16. 14 Mart 2009
  17. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer ilgisizliği saygısızlığa dönmüşse belki bu karar doğrudur...

ama seviyorsan ve sadece ilgisi azalmışsa o zaman bir dene bakalım... sen de kendine ondan başka uğraşlar edin ... zaten eğer aklına ayrılık düşmüşse ister istemez biraz isteksizlik de olur ona karşı... bu durumu kullan ... başka uğraşlar sana zorunluluk gibi değil ; keyif verici gelebilir... eğer o zaman da ben kaybediyorum diye düşünüp ilişkinize sarılmazsa kararını uygularsın...

ama ayrılık sonrası çok kolay değil ... hayırlısı olsun...

18. 14 Mart 2009
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    aynen katılıyorum :lepi: