ilgisiz soğuk davranan bir erkekle tanıştım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve melina1 tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : melina1
  1. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar beni 2 aydır yeni tanıştığım bir erkek var boşanmış ve uzak soğuk davranıyor 2 aydır ancak 2 defa görüştük benle ilgili duyguları hoşlandığını söylüyor ama arıyorum telime cevap vermedi başlarda 1 hafta aramaz oluyorum bu sefer kendi arıyor görüşelim diye bugün aradım yine kendisini telini meşgule verdi inanılmaz moralim bozuldu kendisine msj attım illaki randevumu almamız gerekiyor seni aramak için dedim sonra aradım benle ilgili duygularını sordum yeni bir ilişkiye hazır değilmisin geçmişteki boşanmanda sorunlu beraberliğin yüzünden dedim evetoda var dedi bu konuyu neden telde konuşuyoruz diye sordu dedim çok ilgisiz olduğundan aramadığından duygularını öğrenmek istedim şimdi konuşmayalım yarın seni arayacağım dedi bende artık üzülmek istemiyorum erkekler yüzünden böyle askında sürümcemde ne olduğu sonumuz acaba varmı yokkmu bilmediğim bir ilişki yüzünden arayıp duygularını öğrenmek istedim kızlar ne yapsam acaba bundan sonra bana bir fikir verin

2. 16 Ekim 2010
  3. aydan__22

aydan__22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yani cnm bu tarz şeyleri yüzyüze konuşmak tabi daha iyi olur bence görüş ve bi sonuca bağlayın ya tamam ya devam yani öle onun canının istediğine göre görüş istemediğinde tele bile bakmasın hiç hoş bi durum değil.:eek:lmaz:bilmiyorumkismilesanırım ne istediğini oda bilmiyo ama bu durumun netleşmesi gerekir.

4. 16 Ekim 2010
  5. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Ohh ne ala beyefendi'nin keyfine göre mi davranacaksınız, yol verin gitsin ugrasmaya degmez . :nazar:

6. 16 Ekim 2010
  7. minik_kadin

minik_kadin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşa katılıyorum başlamadan bitirmek en iyisi biraz ilerlerse daha çok üzülebilrsnz

8. 16 Ekim 2010
  9. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yol verin gitsin demekki eski eşine sevgisi bitmemiş sizlede bi boşlukta tanışmış olabilir ?kararsızlık var bence?

10. 16 Ekim 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    laflara değil icraate bakın

süslü sözlere kanma ve yol ver :kahve:

12. 16 Ekim 2010
  13. tuce_90

tuce_90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    kimse kızmasın ama ben bu duygusuzca yol ver gitsin demenizi pek anlamıyorum. buraya konu açan insan zaten karşısındaki insana karşı yoğun duygular besliyor ki bu kadar yazmış yardım istemiş. yol vermek o kadar kolay değil.söz konusu olan gönül ilişkisiyse. pazardan çorap almıyoruz ve her gün herkesle karşılaşıp kendimi ona karşı açmıyoruz öyle değil mi?

ece14022 bunu beğendi.
  14. 17 Ekim 2010
  15. ozledigimask

ozledigimask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ewet katırlıyorum bende
    yol verilse bir kelime bile yazmaz kimse burda diye düşünüyorum
    hayırlısı olsun herkes için..

16. 17 Ekim 2010
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    o sana nasilsa ayni sekilde ol..erkekler malesef anlamaz neden boylesin sorun neyse cozelim gibi cumlelerden..bazilari illa urunmek ister..kendini cok kaptirmadan olmasi gerektigi gibi davran..ne demek 1 hafta hic sebepsiz aramamak..

18. 17 Ekim 2010
  19. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Asla görüşme derim bende ne o öyle peşinden koştururcasına.Boşver canım yaa boşuna umutlarını,hayallerini bağlama bence başlamadan bitir gitsin.Yoluna bak sende