ilgisizlik...:((((((( çıldıracağımmm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gulsahh5151 tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : gulsahh5151
  1. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ne yapmalıyım birşey söyleyin yaww... ünv. öğrencisiyim arkadaş ortamında hakan adlı bi çocukla tanıştımm birbirimizden hoşlandık ve ilşkiye başladıkk hakanın yakın bir arkadaşı ahmet de aynı ortamdaydı o gece ve o da benden hoşlanmışş geldi konuştu yakınlaşmaya çalıştı ben uzak durdum tabii zaten ertesi gün hakanla ilşkimiz olduğunu duyunc da haLiyle ilgiyi kesti bendenn ama hakan onu çok kıskanıyorr duyuyorumm..konuştuğumuu falan düşünüyor sanırım artı çokk çokkkkk ilgisiz 1.5 ay oldu ve biz bir dışarı çıkmış dahi değiliz konuyu açınca ben böyleyim değişemiyorum diyor arkadaşlarıyala konuştum onlar da aynısını söledilerr huyu bu değişmez dedilerr ne yapmalıyım ben kızlar yaa beni çok az aradığı için kaçan balık büyük olur misali daha mı çok bağlanıyorum nedir bi YOL GÖSTERİNNN...:KK43:(((

2. 25 Kasım 2009
  3. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkesin sevgililik anlayışı farklıdır, ama onunki biraz anormal sanırım, bişeyler paylaşmazsanız vakit geçirmezseniz nasılgider ki..Erkekler sevdiği kızla başbaşa olmak için fırsat kollarlar ilk zamanlar..Seninki ilginçmiş valla..Sen bişeyler yapsan mesela sen davet et sinemaya gidelim de..Ne bileyim,haftada bir kez en azından...Geçirdiğiniz vakit güzelse ve iyi elektriğiniz varsa zaten bu kendiliğinden devam eder sonrasında..Çok odunsa, ona odunsu bir koku al kaydirigubbakcemile3

4. 25 Kasım 2009
  5. gulsahh5151

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    harikasın:) deneyeceğimm bunu...

6. 25 Kasım 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    başka bir sevgilisi daha olmasın :bbo:

8. 25 Kasım 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.203
    Ödül Puanları:
    463
    bencede kaçtığı için hırs yapıyorsun bak arkadaşlarıda söylemiş huyu bu diye sakın onu değiştirebileceğini düşünme, boşuna kendini yormuş olursun, zaten ilişkinizde çok yeniymiş, hiç başlamamış say, vazgeç bence

10. 25 Kasım 2009
  11. gulsahh5151

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aklımdan geçmiyor değil çoğu zamann.. ama şu an ondan vezgeçip acı çekecek durumda değilim olmamam lazım sınavlarım başlayacakk:S

12. 26 Kasım 2009
  13. nereus

nereus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence en başındayken bitir gitsin böyle sevgilimi olur
    bişeyler yapabilirsiniz ama tuhaf fırsat kollaması gerekdi seninle birlikte olması için
    ilgisiz olunurda bukadarı farklı 1.5 daha yeni başlamış şimdi gezip tozmazsanız ne zaman yapcaksınki

14. 26 Kasım 2009
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ilk zamanlar erkekler kızların peşinden ayrılmazlar benim bildiğim
    ve sonradan odunlaşırlar seninki baştan böyleymiş ben de şaşırdım gerçekten
    o ilgilenmiyorsa sen de ilgilenme bakalım hala devam edecek mi ilgisizliğe
    eğer aynen devam ederse de yol verirsin artık canım değişmez çünkü o saatten sonra

16. 26 Kasım 2009
  17. gulsahh5151

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    haklısınız kızlar şimdilik sadece bekliyorum ben de acaba zamanla düzelir mi diye pek de umudum yok ama yine de bekliyorum çünkü istiyorum onu bitirirsemm pişman olmaktan çok korkuyorum çünkü ilk haftamızda AYRILMAK ıSTEDıM ama sonraki hafta yine aynı arkadaş grubumuzla toplandığımızda barışmak için fırsat kolladı ve barıştıkk

18. 26 Kasım 2009
  19. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    ben senin yerinde olsam kafama bile takmam madem dışarı bile çıkmamışsınız aranızda paylaşmışlıkta yok...sen onu bırak ve sınavlarına bak!kız gibi kaçan erkeklerden nefret ediyorum.biz bile onlar kadar nazlı olamıyoruz çoğu zaman sakın yüz verme lütfen... eğer senle görüşmeyi çok isteseydi buluşmak için elinden geleni yapardı canım...benim huyum bu demez işine geleni de yapmazdı.genede karar senin bunun sonu hiçte sağlıklı gözükmüyor... :eek:lmaz: