ilgiyi seviyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve KARDELEN GXUXL tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : KARDELEN GXUXL
  1. KARDELEN GXUXL

KARDELEN GXUXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaab biraz vaktiniz varsa okurmusunuz ben eşimle evleneli 10 yıl oldu onunla severk evlendim ama şuan sevip sevmediğimi anlayamıyorum. bana karşı çok ilgisizbenim ise istediğim ilgi yanına gittiğim zaman sarılıp öpüp canım benim aşkım gibi güzel sözler demesi ama bunu hiç bir zaman demiyo cevremde gördüğüm zamanda çok üzülüyorum ve kıskanıyom. boşanmayı bile düşündüm ama aileme ne diyecemki bana ilgisiz desem kesinlikle kabul etmezler ama böylede başka düşünceler giriyo aklıma kötü şeyler yapmakdan korkuyorum ç KISADA OLSA FİKİR VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.

2. 25 Ağustos 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım üzülme nolursun.ben böyle şeyler okuyunca çok üzülüyorum inanki..daha önce böyle degildi heralde degil mi canım?yani 10 yıldır hep aynı mı yoksa ilgisizmi böyle..son zamanlarda mı oldu konuyu biraz açabilirsen dertleşmek isterim.fisfisfis

4. 25 Ağustos 2008
  5. EU3

EU3 Guest

ahh..cnm hangi erkek çok ilgiliki zaten ..
    ancak ssen ilgilenirsen karşılık verirler..
    vermiyosa ozman korkacan ..
    demekki daha çok ilgilenme zamanı gelmiştir..
    onunla konuş hislerini paylaş..belki biraz değişim iyi gelebilir..
    boşanmak çözüm diil sonrasında daha zorluklar seni bekler..

6. 25 Ağustos 2008
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    tatlım dertleşemicez galiba.çünkü sen konuyu acmışsın ama başka konularda geziyorsun.yardımcı olmak ve fikir vermek isterdim ama yoksun.iyi geceler.

8. 25 Ağustos 2008
  9. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sende kıskandırr bırazzzzz

10. 25 Ağustos 2008
  11. :1shok:ilgi istemekte haklısın sen adım at sokul yanına bi fincan kahve yap ne bileyim bi sürpriz hazırla.belki işte yorgun oluyordur.10yıllık evlililik bu canlandırmanız lazım.ama bu aklıma kötü şeyler geliyor kısmını anlamadım ne geliyor yani aklına aldatmaksa bu sakın kendine gel bence sorunu çözmeye calış aldatınca sorun çözülecek mi sencekafamçokkarıştı

12. 25 Ağustos 2008
  13. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bu iş zor gerçekten,çok iyi bilirim :nazar:
    erkek değil mi hepsi aynı :kızgın:
    en iyisi onlardan beklentilerimizi kısıtlamak ne kadar az şey beklersek o kadar az üzülürüz ne yapalım başka çaremiz yok ki :sm_confused:
    bin kere söyle,otur konuş,o yapmıyo sen yap belki anlar taş kafa bam bam nerdeee :dilcikar: boşver yaaa kaydirigubbakcemile

14. 25 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Hangi kadın ilgiyi sevmez ki şakkıdı
    Ama erkekler böyle canım romantizmden bihaber :mymeka:
    Aslında biz kadınlar romantizmde istemiyoruz sadece arada bir güzel söz bizi mutlu etmeye yeter...
    Bekleme canım bu erkeklerden birşey, yoksa boşuna beklersin kaydirigubbakcemile
    Kendin kendini şımart kaydirigubbakcemile5

16. 25 Ağustos 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda yanlız olmadığını bil,erkeklerin çoğu böyle,bi parça ilgiyi bile bize çok görüyorlar,bu konuda dünden beridir bende çok dertliyim...benneyaptımki

18. 26 Ağustos 2008
  19. dmercangil

dmercangil Guest

canım benim boşanma işini bi geç başkası ile evlensen oda öle olur kadınlarla erkekler birbilerinden çok farklı kadın hep ilgi ister erkekte ben evlenmişim zaten uğraşamam der anlıcan böle sürer gider herkezin başında anlıcan biz çok duygusalız onlarda pekbi umursamazlar yüz kere konuş aynısı olur canım ama istisnalarda var tabi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.