-ilişki sonrası adet olacakmış gibi bel ve kasık agrısı ve sızlamsı acaba hamilemiyim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve okyanusesintisi tarafından 7 Nisan 2011 başlatılmıştır.

7 Nisan 2011
    Konu Sahibi : okyanusesintisi
  1. okyanusesintisi

okyanusesintisi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    merhaba kızlar.eşimle ilşkiye girdikten sonra ayaga kalktıgımda belim ve kasıklarımda agrı hissettim.hatta banyo yaparken hiç halim yoktu hiç böle olmazdı.bayodan sonra da bu agrı ve sızlama devam etti.yataga yattıgımda belim kopucak gibi oldu.bu genelde bazen adet oldugumda olurdu.ama adetime daha 12 gün var.cinsel istek artışımda mevcut.nedeni ne olabilir bilen varmı.korunmuyoruz acaba hamilemiyim diye soruyorum kendime:))))))))lütfen cevaplarınızı bekliyorum.............
  2. 7 Nisan 2011
  3. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet hamile olabilirsin,bende iki hamileligimin ilk ayinda kasiklarimda hep agri olur.bir test yap en iyisi
  4. 7 Nisan 2011
  5. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa ♥ OFLU CADI ♥ ツ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hamile olabilirsin canım... bende hamileliklerimde aynı durumu yaşadım
    hakkında hayırlısı olur inşallah :KK6:
  6. 7 Nisan 2011
  7. nur11

nur11 بِسْمِ ا Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    olabilirsin tabiki genelde böyle ağrılar oluyor hakkında hayırlısı olsun canım:KK71:
  8. 7 Nisan 2011
  9. okyanusesintisi

okyanusesintisi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    inş kızlar ama hamilelik testi için erken değilmi.daha adet olmama var yani hemen çıkmıyomuş idrarda adetimi bekliyimmi bilemedim.şimdi pazara gittim sag kasıgımda batma oluyo ya çok heyecanlıyım inş. dediğiniz gibi hemileyimdir.beklemek zor biraz önce olsunda artık kafa yormıyım diyosun.daha ilk ayımız çok mutlu olucam olursa.ama daha önce ilkşki sonrası böle olmadıgı için şüphelendim.bekliyimmi acaba test için ne dersiniz?
  10. 7 Nisan 2011
  11. zemheri__zemheri

zemheri__zemheri boncuk gözlü kuzucuk :) Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ev tipi testlerde çıkmaz şu an, hastanede kan testi yaptırman gerekiyor, karar senin
  12. 7 Nisan 2011
  13. _alya

_alya hoşgeldin dünyama.. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok idrarda çıkmaz şimdi kan testi yaptır. kanda çıkar
  14. 7 Nisan 2011
  15. bellaa

bellaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynı belirtilerle başladı hamileliğim ,
    bencede hamile olabilirsin ama şuan ne kanda nede idrarda çıkmayabilir benim adet günüme 2-3 gün vardı çıkmadı kanda 4 gün geçtikten sonra yaptığım idrar testinde çıktı
    yani şuan yaptığın test negatif çıkarsa seni yanıltabilir beklemeni tavsiye ederim yada testi tekrarlarsın emin olmak için
  16. 7 Nisan 2011
  17. okyanusesintisi

okyanusesintisi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    çok teşekkür ederim yardımlarınız ve verdiğiniz cevaplar için kızlar.ben bilemedim ne yapayım ama biraz daha yakınlaşsın adetim idrarada çıkmaz diyolar evet.kanda da biraz bekliyim en azından şimdi kanda negatif çıkarsa hayal kırıklıgı ve yanıltıcı olmasın.sadece bu belirtiler normal değilde.bu belirtileri yaşayan ve yardımcı olucak arkadaşlar için yardımlarınızı istedim.şuanda içim biraz daha rahat. bu belirtilreri yaşayan ve hamile olanlar var aramızda çok mutlu oldu. tekrara teşekkür ederim.gelişmeleri yazıcam.:)))))))))
  18. 7 Nisan 2011
  19. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kızlar bi cevapta bana verin lütfen adetim yarın ama pazartesi gününden beri vajinamda bi yumuşaklık hissediyorum hatta silerken peçeteye akıntı geliyor beyaz halbuki kuru günler olması lazımdı bu günlerin.
    gögüslerim ve karnım şişti her adet zamanki gibi yalnız tek fark dün karın ağrısı başladı bende öyle kabızlık falanda yok normal herşeyim ara ara sancı giriyor karnıma adet belirtim hiçbir zaman karın ağrısı olmamıştır bende üşütme gibi falan da değil sancı kasıklarımdada var karnımdada bıcak batması gibi.
    ara ara mide yanamsı ve bulantısıda yaşıyorum sırtım belim heryerim ağrıyor yorgunluk halsizlik ama görseniz kolumu kaldırcak halim yok hatta bacaklarım lime lime edilmiş gibi ağrıyor uyku halim var devamlı 1 saat uyuyorum kalkıyorum aptal gibi oldum.
    bunlar gebelik belirtisi olabilirmi?
    yumurtlama günlerimi çok iyi değerlendirdim hayıt tohumuda içiyorum zaten herşeyim düzenli sadece erkeklik hormonlarım yüksek çıkıyor doktorum her zaman doğal yolla gebe kalabileceğimi söylerdi sizce tutmuş olabilirmi?
    üşüttüm desem hiç öyle hapşuruk öksürük biliyorum yani üşütmeyi onun gibi değil ama annem havadan olabilir diyor zaten ya gebelik yada mevsimsel bi durum.
    Son düzenleme: 7 Nisan 2011