Ilık Zeytinyağı Maskesi uygulayıp Saç Uzama ve Gürleşmede Fayda Görenler

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve ela. tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar arkadaşlar 2 aydır sinemaki tarifini uyguluyorum gerçekten uzamada etki alıyorum gürleşmede var sanki..ama çevremden kimden duyduysam ılık zeytinyağı sür gürleşme ve uzamada çok etkili diyorlar..kesin olarak düzenli şekilde sinemakiyle dönüşümlü olarak ılık zeytinyağ maskesine başlamayı düşünüyorum ve size sormak istedim bu maskeyi yapıyormusunuz artıdan dökülme yapıyor mu gürleşme ve uzamada etki gördünüz mü yorumlarınızı dikkate alaraktan bu ılık zeytinyağı maskesine başlıcam... yorumlarınız için teşekkürler..

2. 1 Nisan 2010
  3. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    bilmiyorumkismile

4. 1 Nisan 2010
  5. gaydiri_gubbak_cemile

gaydiri_gubbak_cemile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende zeytinyağı kullanıyorum saç bakımında uzamasını bilmem ama çok beslediği kesin.

6. 1 Nisan 2010
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben az önce aktardan barcelino adlı 12 çeşit yağ karışımı aldım fısfıslı şişede..
    kullananlarda memnun inşallah ii gelir.içinde zeytinyağı da var bakalım..

8. 4 Nisan 2010
  9. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende ılık yağını önceden bi kere ypmıştım geçenlerde yine yapıyım dedim yapmaz olaydım saçlarımın uçlarını kuruttu niye böyle oldu anlamadım halada kuru sizce nie böyle olduu ? :s

10. 4 Nisan 2010
  11. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zeytinyağı mı kuruttuakannehir

12. 4 Nisan 2010
  13. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ewt canım zeytinyağını sürdüm 2 saat bklettim yıkadıktan sonra saçlarımın uçları keçe gibi oldu bnde anlamadım

14. 5 Nisan 2010
  15. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defa duydum ama olabilir saç yapısı..ama ben zeytinyağını sürmüyorum ya çok zor arınıyor maalesef...

16. 8 Nisan 2010
  17. cansutr

cansutr 10.Takim Kaptani Üye

Beğenildi:
    4.011
    Ödül Puanları:
    123
    ben ilk sacima yag sürdügümden bile söyle yapiyor cok kolay ariniyor hic bir caba normal yikarmis gibi 3-4 kere yikiyorum cikiyorum söyle : 1 yumurta kücükse 2 yumurta sarisini aliyorum saclarimin dibine güzelce yidiriyorum igrenc gelebilir ama cok kolay ariniyor böylelikle hem yumurtanin sarisida saca faydali gercig ben sürüyorum 2 dakka kuruyor sonra sampuan azcik su döküyorum köpürüyor zaten yumurta sayesin ve ilk yikamada yumurta yag ile birlikte akiyor gidiyor olmadi 2 yikamada saclar tamamiyla arinmis oluyor ben garanti olsun diye 3-.4 kere yikiyorum :dance:

18. 20 Nisan 2010
  19. kirmizinci

kirmizinci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    zeytin yağını önce iyice ısıtıp sonra soğutursanız saçınızdan kolay arınır.Ben 4 yıldır saçlarımı beslemesi için kullanıyorum.uzamasına bişey diyemem ama saşlarım röfleli olduğu için bakım konusunda çok faydasını gördüm.' kez şampuanlıyorum ve kolayca çıkıyor.Tabii bir püf noktası daha var.Saçınızda maske,yağ vb. bişey olmasa bile, sprey köpük gibi şekillendiriciler kullanıyoruz,yada dışarıda bir sürü şeye maruz kalıyor.Bu yüzden saçı şampuanla yıkamadan önce güzelce durulamak ve sonra şampuanı durulamak daha doğruymuş.Bu bilgiyi öğrendiğimden beri bu şekilde yıkıyorum saçlarımı.Uzaması içinse ben de sinamekeli tarife başladım ama henüz bir defa yaptım bakalım sonuç ne olacak.Daha önce turplu tarifi yapmıştım ve iyi sonuç almıştım ama çok zahmetli diye bırakmıştım.Sinameke daha kolay.ınş. iyi sonuç alırız.