iliklerin abuk inmesi iin ne yaplr, iliin ilik olduu nerden anlalr?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kahvekolik tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kahvekolik
  1. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ameliyattan sonra 3. haftamdayım. dr alçıyı çıkardığından beri aynaya bakamıyorum. moralim o kadar bozuk ki. şişlik olacağını biliyordum, sabır sabır geçecek diyorum ama milim oynama olmadı. hergün sağ sol ve ön profiilden resim çekiyorum ama hiç bi fark yok. kemerim gitmiş, aynen deviasyon devam ediyor ve en kötüsü burnum cidden düşük olmuş. burnumun yan kısımlarına bastırdığım zaman içine göçüyor, sanırım böyle olunca şişlik olduğunu anlıyoruz. (yanlışsam düzeltin) peki burun ucunun şiş olup olmadığını nasıl anlarız? ellediğimde sertlikten başka bişey hissetmiyorum. çoğunuzun resmini gördüm ama bu kadar düşük bir burun ucu görmedim, bu da benim başıma geldi işte. güldüğümde gargamel gibi oluyorum. bayramda insanlar beni görecek ve saçma sapan yorumlar yapacaklar, olmasaydın daha iyiymiş, hiç fark yok yada eskisi daha iyiydi gibi. işin kötüsü yeni evliyim, bayramda eşimin memletine gidince abuk sabuk yorumlar almaktan korkuyorum. keşke ameliyat olmasaydım, cicim ayları yaşayan tek derdi akşama ne pişirsem olan tazecik bi gelindim şimdi ise burnumu düşünmekten uyuyamaz oldum.:çok üzgünüm:

sorularım şunlar; şişliğin şişlik olduğunu nasıl anlarız, bu burun düzelir mi (profilimden resmime bakabilirsiniz), şişliklerin bir an evvel geçmesi için neler yapılmalı? resmime baktıktan sonra şişlik olduğuna inanmıyorsanız lütfen o geçer demeyin çünkü ümit edip hayal kırıklığına uğramak daha kötü, realist yaklaşın yani olur mu? :çok üzgünüm:

2. 2 Eylül 2009
  3. Gamzei

Gamzei Guest

cnm cok üzüldüm yaa begenmemene..
    ben daha önce de dediğim gibi o bölümün şiş oldugu için düşük gösterdiği hafif bir kalkıcağını düşünüyorum..benim resmimi de gördün 12.günle 4.ay arasındaki farkı.
    şişlik oldugunu anlaman için sana şunu söyliyim 4.ay kontrolunde dr bana hala ucunda azcık şişlik var hafif dedi.düşün 4.ayda bile şişlik oluyorsa 3 hafta hiçbirşeydir.
    dr un ne yorum yapıyor peki söyledin mi bu düşüncelerini?

4. 2 Eylül 2009
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    gamzecim yeni resimler yükledim bakabilirsin. dr umun başını kaşıyacak vakti yok ki aradığım zaman ameliyatta oluyor. günde 4-5 ameliyata giriyor malum.

6. 2 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

cnm burnun sis bu bi gercek ama o burun ucu sarkıklıgı sislik inince gecer mi bilmiyorum ama kendi adıma bende gecmesini ümit ediyorum cünkü benim de öyle bir sıkıntım var, seninkinden farklı burnum ama ucu düsük asagı dogru benm de, 3.5 ay oldu benm doktor 6. ayı beklememiz gerektigini söyledi yoksa düzeltebilirmis, burun ucu en gec iyilesen yer oldugundan beklemek lazım, ama sana acık yüreklilikle sunu söliim eski burnun nasıldı bilmiorum ama insan icine cıkmaktan cekinilecek bir burnun yok inan

8. 2 Eylül 2009
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ebrucum o kadar kötü değil de adama demezler mi bunun için mi bıçak altına yattın diye? ooooff of, bayrama kaldı 3 hafta o zaman benimki hayatta inmez

10. 2 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm öle derlerse daha erken 1 sene gerekiyor düzelmesi sislerin inmesi icin de, yalan degil ki öle gercekten ben de millete öle diyorum valla, ya da kendimi avutuyorum :KK43:

12. 2 Eylül 2009
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    işte bende bu zamana kadar avuttum kendimi ama milim inme yok hele burun ucu. deseler ki revizyon olabilirsin, yarın tekrar yatarım ameliyat masasına.

14. 2 Eylül 2009
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnnmm daha çok erken biras sabret insin şişliklerinnn..güzeldirr sadece şiş oldugundan moralin bozuluyo o halini gördügünde..herkesin bünyesi bir deil cnm kimisi 1 haftada iileşir kimisi 1 ayda:)üzülme düzelir şekerim:)

16. 2 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

bende görebilirmiyim...:)

18. 2 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canım eski burnun nasıl bilmiyorum ama ben senin resismlerine baktıgımda kemer yok ama ucu dusuk onunda şişlikle alakası oldugunu sanmıyorum ....