ilişki nasıl kurtarılır

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve rocker_duck tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : rocker_duck
  1. rocker_duck

rocker_duck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar fikirlerinize ihtiyacım var birbirimizi seviyoruz fakat araya uzaklık girdi cok sukur 1 haftaya o da bitecek ama sarsıldık cok yıprattık birbirmizi onun sevgisi azaldı hayıtında istemedigi bazı zorluklarda var farkındayım aslında biraz taktige ihtiyacım var.nasıl geri getirebirim onu napabilirim kısaca bir erkek yeniden nasıl tavlanır??

2. 14 Mayıs 2010
  3. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153

Allah Allah araya mesafe girince yediniz mi birbirinizi??
    neden_?CADIARZU
    bende uzaktan yaşıyorum ilişkimi nedense her geçen gün daha bağlanıyorum ona...
    elbette kavgalarımız oluyor ama ayrılma noktası çok ciddi bende!!!

sorumu tekrar ediyorum neden bu kadar çok kavga ediyorsunuz arkadaşım yani özel değilse ona göre paylaşım yapalım...
    yerimseniben

4. 14 Mayıs 2010
  5. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende 1,5 sene uzak yaşadım aşkımdan şimdide askerlik sebebiyle uzağız ama biz birbirimizden kopamadık hiç 6 aylık bi ayrılık yaşadık ama hergün konuştuk o devrede bile şimdi nişanlıyız

kavgalarınızın sebepleri neydi önemli olan bu canım açıklarsan daha çok yardımcı olabilirz

6. 14 Mayıs 2010
  7. rocker_duck

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya cok tuhaf belirli bir neden söyleyemiyorum sanırım cok ilgi bekliyorum bu onu sıkıyor oysa dusunmeden söylüyor bazı seyleri ve beni kırıyor bunlar yani biraz kısıtlamak istiyor beni bense inatcıyım ve alınganım o da inatcı ve ısrarcı böyle şeyler yani ufak tefek seyler aslında benm sevgim arttı fakat onda hissediyorum soguklugu ben bunu gecirmek istiyorum butun mesele bu yoksa cok sevdgim halde kaybedicem onu

8. 14 Mayıs 2010
  9. Karamsar18

Karamsar18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ışte aynı sebebler. Çok ilgi beklemek bazen hüsrana uğratıyo. Biraz geri çek kendini. Çok üstüne düşme. Neden böle oldu fılan diye çok soru yöneltme, eğer sürekli mesajlaşıyosan konusmak ıstıyosan bunuda azalt. O ne zaman ısterse o zaman atsın, arasın.Bu yüzden soğutmustum bende kendimden. Seninde aynı şeyleri yaşamanı istemem. boshayallersmile

10. 14 Mayıs 2010
  11. rocker_duck

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya belirli bi konu veremeyceim ufak tefek seyler ben cok ilgi bekliyorum.o dusunmeden kırıcı seyler soyluyor bu gibi seyler.benm sevgm azalmadı ama onunki azaldı.yeniden onu geri kazanmak istiyorum yoksa cok severken kaybedicegim

12. 14 Mayıs 2010
  13. rocker_duck

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı seyi yanlıslıkla yazdım yeniden kusura bakmayin. evet bende cok mesajlasmak cok konusmak istiyorum sanırım cok sıktım fakat o da ne dedigini bilmiyor ve cok kırıyor beni.acıkcası napcaımı sasırmıs durumdayım

14. 14 Mayıs 2010
  15. Karamsar18

Karamsar18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Birbirimize ne kadar benziyoruz istekler konusunda ya..:içelim: Gerçekten çok karışık bi durum. bi süre ne dese Alttan alcaksın artık. Sıkmamaya özen gostericeksin.Düzelir inş. cnm

16. 14 Mayıs 2010
  17. Chevi

Chevi Guest

sıkmayın arayın ama boğmayın...
    özlediğinizi söyleyin tabıı özlüyorsanız
    içten davranın ...
    kolay gelsın..

18. 15 Mayıs 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biraz kabuğuna çekil:ecrin_bebek:

zaten sıkıntıları varken bir de ilgi istemek için onun üstüne gitti isen adamın gözündeki pozisyonun belli." sıkıntılı zamanımda daha da sıkıntı yaratan sevgili"alsanaalsanasmile

biraz destek ol ona. tabii içinden geliyorsa. ona destek olmak içinden gelmiyorsa da unut ki birbirinize daha fazla zarar vermeyin:umursamaz: