ilişki sırası ve sonrasında yanma :(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve love21 tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : love21
  1. love21

love21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar, size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim...
    benim 1-1.5 sene öncesine kadar sorunsuz olan ilişki durumum bir gün ilişki sonrası kan gelmesi nedeniyle bozuldu :KK43:
    bu olaydan sonra ilişki sırasında özellikle girişte yanma hissediyorum, bittiğindeyse tuvaletimi yaparken vs.. hep yanma oluyor.
    değişik doktorlara gittim, görünümde smear testi normal. bazı doktorlar mantar dedi, bazıları idrar yolları iltihabı dedi (idrar tahlilinde kum görüldüğü için) fitiller, ağızdan alınan ilaçlar kullandım, ancak çözüme ulaşamadım.
    kuruluk problemim olmamasına rağmen kayganlaştırıcı da kullanıyorum, ancak sorunum devam ediyor... hatta yanılıyor olabilirim ama, girişin alt kısımlarında tahriş var gibi, kızarıklık sanki ufak bir yara gibi bir şey var, ilişki sonrası 2-3 gün geçse dahi o bölgede hep bir acıma oluyor. birkaç gün içinde doktora gidip ayrıntılı tahlil, inceleme isteyeceğim, ancak kafam karmakarışık oldu :KK43:
    bunun nedeni ne olabilir?? sizce ne yapmalıyım ??

2. 21 Nisan 2009
  3. EU2

EU2 Guest

..evli arkadaşlar daha mantıklı yorum yapıcaktır tabi..ama aklıma gelen şu oldu:eşiniz gerekli hijyeni sağlamadıysa mikrop kapmış olabilirsiniz die düşündüm ben:uhm:..kayganlaştırıcının içeriğini bilmiyorum..acaba omu yapıyo?fisfisfis..büyük ihtimal mikrop kapmış bence..çok geçmiş olsun..acil şifalar..

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Nisan 2009
  4. 21 Nisan 2009
  5. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence eşinde bır mıkrop olabılır. o da bır tahlıle gıtsın bakalım.

6. 21 Nisan 2009
  7. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    rahim içinde yara olmadığına eminmisinizfisfisfis

8. 21 Nisan 2009
  9. mavi_rxuxya82

mavi_rxuxya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşlar aynı sorun bendede vardı doktora gittim ultrosonla falan baktı aşırı derecede enfeksyon dedi ve hem eşime hem bana ilaç tedavisi uyguladı 1 hafta çok şükür şimdi yok ayrıntılı bir kontrolden geçmenizi tavsiye ederim zor bir durum gerçekten

10. 21 Nisan 2009
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bendede tahriş var doktor mantar dedi..ilaç kullandım geçmedi ve ylardırda beklemedeyim..doktora gidemedim..muane korkum var.(

12. 21 Nisan 2009
  13. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    aynısı banada oluyordu doktor birçok bakteri kültürü yaptı ve mikrop kapmışım hap ve fitil verdi.fitilin 4.günü üstüme başıma çıkacak derecede iltahap aktı doktorum önemli bir durum olduğunu kısırlık yapabileceğini söyledi.kesinlikle ihmal etme canım iyice araştır ve en önemlisi vajina ve mantar kültürü muhakkak yaptır

14. 22 Nisan 2009
  15. love21

love21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım istanbulda nerede doktora gittin acaba?? eğer önerebilirsen çok iyi olur, bir de orada şansımı deneyebilirim, ya gerçekten çok acayip bir durumdayım. 3-4 gün geçse de girişe yakın kısma parmağımı dahi değdirsem acıma oluyor. :KK43: kültürde, smearda ultrasonda hiçbir problem çıkmıyor, gerçi yine de bir daha görüneceğim doktora, belki bir sorun çıkmıştır diye...

16. 22 Nisan 2009
  17. RUZGARXY

RUZGARXY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım geçmiş olsun.Ama testlerde bişii çıkımıosa eşininde muayene olması gerekli bence.
    Çünkü enfeksiyon,mantar vs olsaydı ilaçla tedaviyle çoktan geçerdi.

18. 22 Nisan 2009
  19. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148

evet canım bende parmağımı değsem acıyordu.medicana bahçelievler özlem dülgere gittim ben.ama kültürde ultrasonda bişey çıkmıyorsa eşinde bir doktora görünsün derim ben