Ilişki sırasında ve sonrasında acı ve yanma

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nerishh tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : nerishh
  1. nerishh

nerishh SeVgi KeLeBeĞi :D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkdaşlar,
    Ben 1 ay kadar vajinal enfeksiyon vajinit sebebiyle tedavi gördüm antibiyotik ve kremlerle. 10 gün önce gittiğim kontrolde doktorum gayet iyi olduğumu enfeksiyonun geçmiş olduğunu söyleyerek yeni bir fitil ve krem verdi koruma amaçlı. İlişkiye girilmesinde bir sakınca yok artık dedi. Ancak o kadar çok acıyor ve yanma oluyor ki duramıyorum. iyileştiysem sebep ne olabilir halen fitil kullanıyorum ondanmı oldu acaba diye düşünüyorum. Ya da acıyacak diye kastığım için mi oluyor.
    Bu durumu yaşayanlardan yorum bekliyorumm.. Teşekkürler..:gitme:

2. 24 Mart 2010
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm kastıĞın ıÇın oluyor eĞer bır sorun kalmadıysa psıkolojık
    o an rahat ve kafanda stres yapmadan ılıŞkıye gırmelısın
    ÖnsevıŞmeyı uzun tutun

4. 24 Mart 2010
  5. nerishh

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm teşekkürler.. 1 hafta içinde enfeksiyonun yinelemiş olma ihtimali düşüktür diimi :sm_confused:

6. 24 Mart 2010
  7. sekerkizz

sekerkizz ALLAHIM sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım senı alttan muane ettımı doktorun aynı sorun bendede vardı canım ılıskı sırasında acı ve yenma oluyodu ılıskı bıttıkden sonrada devem edıyodu bu sorun dr gıttım ve allatn muane etti ve rahmımde yara cıktıı sen alttan muane oldun mu canım

8. 24 Mart 2010
  9. nerishh

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet oldum.. banada yara baslangıcı var henuz acılmamıs dedı.. sonrasında ilaçlar bıttıkten sonraki kontrolde kapanmış dedi.. En son 1 hafta önce kontrole gittimde iyileştiğimi söyleyerek koruma amaçlı yeni bir fitil ve ve fitilin üzerine sürerek uygulayacağım bir krem verdi. Bir şikayet olmazsa 3 ay sonra kontrol verdi. Yeni bir problem oluşmuş olabilir mi bilmiyorummmsenağlama

10. 25 Mart 2010
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba 2.5 yıllık evliyim bugüne kadar ilişkide hiç acı ve yanma olmadı ancak bu son 1 haftadır 2 kez girdiğim ilişkide bana bişeyler oldu ilişki esnasında ve sonrasında hatta ilişkiyi yarıda bıraktığım bile oldu kasıklarımdan bi sancı başlıyor vajinama ve makatıma doğru yayılıyor ve tam 1 gün boyunca makatımda şiddetli sancı çekiyorum.
    gebe kalmak için sürekli kontrollerdende geçiyorum hiçbir sorun yok rahmimde falan gerçi bunu doktoruma sorucam ama belki bi bildiğiniz vardır diye yazıyım dedim.

12. 4 Haziran 2010
  13. beklemede2009

beklemede2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mart ayında kalmış bu konu arkadaşlar ancak insallah biri bana cvp verebilir. bende de aylardır bu yanma problemi var, doktorlar ezbere fitil, flucan filan verdi ama mantar olmadığını anlatamadım, akıntı, kaşıntı hiçbirşey yok çünkü... bu sefer doktor muayene etti ve mantar omadığını söyledi ama ne belli değil, bişey yok dedi ama benim şikayetim çok :KK43:

14. 5 Haziran 2010
  15. beklemede2009

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bu sorunu yaşayan kimse yok mu :KK43:

16. 5 Haziran 2010
  17. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de yanma var hep vardı baştan beri zaten,şuan hamileyim doktor herhangi bir sorunumun olmadığını da söylüyor ama bu yanmalar nedendir bilmiyorum:KK43:(

18. 5 Haziran 2010
  19. beklemede2009

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 6 yıllık evliyim canım ya, hiç böle bisey bilmiyodum bikaç ay evveline kadar, tüp bebek tedavisi öncesinde hayatımda ilk defa 2 ay doğum kontrol hapı kullandım vajinal kuruluk yaptı o yüzden oldu sandım ama geçmedi geçmedi :KK43: sana da bi açıklama yapmadılar he... fff... bu arada bebisin hayırlı olsun, darısı başıma :)