İlişki sırasında WC ihtiyacı hissediyorum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve darksoulriver tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Mart 2010
    Konu Sahibi : darksoulriver
  1. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İlişki sırasında WC ihtiyacı hissediyorum çoğu zaman,hem de aşırı derecede.Kendimi tutmasam, sanki altıma yapçam gibi geliyor. :kedi: Genelde bastırmaya çalışıyorum,eşime belli etmiyorum. Ama bazen de dayanılmayacak gibi oluyor ve WCye gidiyorum. Çok az miktarda idrar geliyor,hepsi bu.
    Bu halimden çok şikayetçiyim.
    Nedeni ne olabilir?

2. 9 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba idrar yolu enfeksiyonununz olabilir. öncelikle basit bir idrar testi veriniz bakteri görülür ise tedavinizi olusunuz şikayetiniz kalmaz. onun dışında günde en az 2-2,5lt sıvı tüketin ve ilişki sonrası mutlaka tuvalete gidiniz. sevgiler

4. 9 Mart 2010
  5. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    En son idrar tahlilimde çok az sayıda lökosit bulunuyordu.Ultrasonda ise uterusta hiçbir problem çıkmadı.
    Çok su içebilen birisi değilim,1litreyi bile zor içiyorum.Su içmenin ne açıdan faydası oluyor bu durumda?
    Bir de orgazmdan önce böyle bir his yaşanabilirmiş,ne kadar doğru bu?
    Teşekkür ederim yanıtlarınız için.

6. 9 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kendinizin de ifade ettiği gibi lökosit varlığı da enfeksiyon bulgusudur. doktorunuza başvurun tedavinizi planlasın. sevgiler.

8. 9 Mart 2010
  9. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    "Nadiren lökosit" yazıyordu tahlilde.Ben de doktoruma sizin söylediklerinizi aynen belirtmiştim, lökosit sonuçta bir kan hücresi ve bu demek oluyor ki bende enfeksiyon var demiştim. Sağlıklı her insanda olabilir o kadar iltihap, sorun edecek bir şey yok demişti.
    Bu durumda en iyisi ben doktorumu değiştireyim.
    Çok teşekkür ederim.

10. 10 Mart 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam doktorunuzu değiştirmeyişöyle yorumlayaylım bir üroloğa başvurabilirsiniz. onlar direkt olarak idrar yolları ile ilgilendiklerin gerekirse daha etaylı inceleme yapabilirler. sevgiler.

12. 10 Mart 2010
  13. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çok teşekkür ederim.ıyi çalışmalar yerimseniben

14. 18 Mart 2010
  15. zeyyneep

zeyyneep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba

Bende 2 hafta önce sistit şikayeti ile doktora gittim. ıdrar tahlilimde Lökosit ve Eritrosit pozitif çıktı. Zaten tuvalette bariz kan damlacıkları geliyordu idrarımdan. Doktorum piyolsepyl, cipro ve adını şimdi hatırlayamadığım bir ilaç daha verdi. 10 gün sonra tekrar tahlil ve kontrol için gittim. Ancak doktorum ameliyatı olduğu için başka bir doktora çıkmak zorunda kaldım. Oda şikayetin varmı die sordu. Bende yanmalarım geçtiği için yok dedim. O günden 1-2 gün sonrada vajinamda kaşınmalar başladı. Uzun süredir aslında yoğun akıntılarımda var. Böyle koyu beyaz renkli, günde 2 kere iç çamaşırımı değiştiriyorum. Ama geçmiyor. Yarın için jinekologda randevum var. Açıkçası kötü bişey çıkmasıdan korkuyorum. Birde bu ilk muayenem olacak. Onunda stresi var.

Son düzenleme: 18 Mart 2010
  16. 18 Mart 2010
  17. zeyyneep

zeyyneep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Valla stresten hangi başlığa yazdığımı farketmemişim. Alakasız olmuş ama kusura bakmayın.

18. 18 Mart 2010
  19. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba endişelenme kullandığın antibiyotiğe bağlı vajinal mantar tarifliyor gibisin. flucan kapsül öneririm tek doz rahatlatacaktır. ancak madem randevun var yarın seni doktorun görür tedavini verir. svgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.