ilişki sonrası kanama???

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve isotum tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : isotum
  1. isotum

isotum çağanım ve isom Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Aytun Hanım;

Benim sorum şöyle olacak...Adetim biteli 3 gün oldu,yasminle korunuyorum..Aynı zamanda bende bir sağlık personeliyim..İlişkiden önce parazit şüphesi nedeniyle flagyl 500 mg aldım..Daha sonrasında da ilişkiye girdim,yarım saat kadar sonra ani bir kanama meydana geldi hatta büyükçe bir kan pıhtısı düştü..Bunu görür görmez acil kadın doğuma gittim.Dr rahimin normal olduğunu anormal birşey(kist,myom) gibi birşey olmadığını söyledi,kan tahlilleri ve gebe olmadığım halde bile her ihtimale karşı gebelik testi istedi.Yasmin e de devam etmemi söyledi..Rahimin normal olmasına rağmen bu kanama ne anlama geliyor sizce acaba kanama devam eder mi???2 yıl önce de sezaryen doğum da yaptım..
    şimdiden çok teşekkürler....a.s.

2. 7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : isotum
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba geçmiş olsun. açıkçası muayeneniz yapılıp da birşey olmadığı doktorunuz tarafından ifade edilmiş, benim ek söyleyecek birşeyim kalmıyor. tekrarlarsa hormon testlerinizin değerlendirilmesini öneriririm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.