ilişkide sabır..nereye kadar?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve hawana tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : hawana
  1. hawana

hawana Guest

arkadaşlar bi konuda fikirlerinizi merak ediyorum...
    bazı bayanlar wardır gerçekten sabır taşıdır ilişkilerde,bazıları wardır en ufak olumsuzluklarda çekip giderler...kendimden örnek wereyim...
    sewgilimle 1 yıldır çıkıoruz,birbirimizi gerçekten çok sewiyoruz...tartıştığımızda genelde alttan alan taraf ben oluorum çünkü bu ara işiyle ilgili çok problemleri var,maddi yönden de baya sorunlu ona destek olmam lazım diye düşünüorum...o da alttan almasını iyi bilir tabi ki ama diyelim ki 10 kawga olmuşsa 6 sında ben alttan alırım,ben sakinleştiririm...
    bazen bunalacak gibi oluorum sewgilimi idare etmekten,sürekli anlayış göstermekten...peki bana kim anlayış gösterecek?beni kim idare edecek?ben de insanım sonuçta benim de sabrım bir yere kadar...ewet yorumlarınızı bekliyorum...

2. 13 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım benimm bende öleyim sevgilim var ve şuan asker biz allaha şükür kavga etmeyiz arada tartışma gibi knşuruz ama 10 dakikada çözülür olay ben genelde susarım.
    bence bunaltma kendini sevgilinle knş deki ben seni idare ediorum altan alıorum biliorum bunalıosun sende sorunların var ama ilişkimiizi yıpratmayalım faln de yine tatlı bi dille.inşalah düzelir tatlım öpüorum

4. 13 Nisan 2009
  5. hawana

hawana Guest

wala konuştum hep anlatmaya çalıştım bi süre düzelio sonra yine aynı canım bilmiorum napacağımı hayırlısı diyorum şimdilik... :Saruboceq:

6. 13 Nisan 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    umudun bitene kadar canim.. artik bundan bana adam olmaz dedigin anda sabretmeyeceksin...

8. 13 Nisan 2009
  9. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    hawana ßizde de tam tersi.. sevkiLim cok anLayı$Lıdırr.. ߀n geneLde pek oLmam.. ama $imdi yava$ yava$ mecßuriyetten anLayı$ ve saßır gösteriyorum.. Arada ßi tökezLiyoruz ama ağır ßi durumdayız $uan.. ßu yüzden en mantıkLısı sakin, anLayı$Lı ve fedakar oLmakk....ßenım coookk zor oLuyor ama ßaşka çare yokk.. SevgiLin de ßunu yapmaLıı eger gercektenn seninLe ßeraßer oLmak istiyorsa.......

10. 13 Nisan 2009
  11. Ben asla sabır taşı olmadım anında patlarım kızınca bu da kötü olur tabi ..insan yavas yavas öğreniyorum aslında agır hareket etmek lazım anlayış sabır sart...tabiki karşılıklı..

12. 13 Nisan 2009
  13. hawana

hawana Guest

teşekkür ederim arkadaşlar...
    hani sewgilim de odun bir insan değil tabi ama sinirleri bozulunca kendi içine kapanıyor hep...halbuki insanın böyle durumlarda tek tesellisinin sewgilisi,duygusal anlamda birşeyler paylaştığı insan olması gerekmez mi..üzüldüğün zaman sewdiğinin omzuna başını dayayıp huzur bulabilmelisin bence....söylediğim zaman da senin yapabileceğin bişey olsa zaten senden yardım isterim ama ben herşeyi kendi başıma halletmeye alışmışım o yüzden kimseyle paylaşmıyorum diyor...bana da susmak we sadece sabretmek düşüyor...
    o içine kapanınca doğal olarak ben de içime kapanıyorum moralim bozuluyor...sonra da neden bana soğuk dawranıyorsun diyor...kaynağının kendisi olduğunu bilmiyor ki malesef.
    :bbo:

14. 13 Nisan 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla duruma göre değişir.ben genelde pek sabırlı değilimdir eşim çok sabırlıdır.ama dedim ya duruma göre haksızsam alttan almayı,susmayı,özür dilemeyi de bilirim.

16. 14 Nisan 2009
  17. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    arnavut damarım tutunca öldürseler alttan almam genelde alttan alan eşim oluyor ama keşke bu kadar inadım olmasaydı

18. 14 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ben de hıc sabredemem susamm duramam
    benı bırının cekmesı lazım cok nadır susarım sabrederım sonra gene patlarım
    10da 6 ıyı skor, patladıgın yere kdr devam et derım.
    baska ne yapabıleceksın kı zaten?