İlişkiden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve buhar2003 tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2012
    Konu Sahibi : buhar2003
  1. buhar2003

buhar2003 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum.çünkü ilişkiden bir kaç gün sonra psikopatlaşıyorum ve herşeyi belirti zannediyorum. :)
    şimdiden paylaşımınıza sağlık..

2. 11 Temmuz 2012
  3. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    tıpkı senin gibiyim ama adetine 1 2 gün kala belirtiler belli olur diye düşünüyorum.
    çünkü genelde adet belirtileride o zaman yoğunlaşıyor zaten gebelikle adet belirtileride aynıymış.

4. 11 Temmuz 2012
  5. UmmuUmar

UmmuUmar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa bi tek benim boyle pisikoptalasdigimi dusunuyordum yaa )) hatdaa ben yumurtalama gununden sonra baslarim bu kadar gun tuplerde gezecek, sonra bu gunde rahime inecek, yok bu olacak yok o olacak diye gun hesaplamaya..sizde sorun nedir bilmem ama, bende ve esimde o kadar ciddi sorun yok cok sukur, bu ay yumurtlama gununden sonra belim kasiklarim agrimaga basladi, ama hep adete yakin baslardi bu agrilar,,yani diicem o ki bilemiyorum bu benim yeni paranoyammi yoksa hakiketen bi belirtimi...:KK43:((

6. 11 Temmuz 2012
  7. naz1969

naz1969 NAZ abla olmk istyr.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dilerim müjdeli haberler verirsiniz arkdşlarr..

gebelik 2 hafta snra kanda çıktığna göre...

kanınızda görldğü zaman gebelik hormonlaryla belrtler başlar demek oluyo..

yanii adet dönemne yakın belrtler oluyo 4-5 gn kala...

8. 11 Temmuz 2012
  9. UmmuUmar

UmmuUmar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canim keskeee oyle olsa..her ay belirtilerle yasamak yorucu oluyor biraz..senin guzel kizin varmis, Allah korusun kizini...

10. 11 Temmuz 2012
  11. naz1969

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim cnmm kısmetse bnde 2.yi istyrm ama 6 ay oldu yani ilki oldu diye ikincidde hemn olck bişeyi olmuyo aynı şeyleri yaşıyrm sizinlee :KK43::-)49::KK49:

12. 11 Temmuz 2012
  13. UmmuUmar

UmmuUmar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah sende ikinci yavruna kavusursun cok gecmeden..ama 1cocuk varsa beklemek o kadar zor olmaz hmm ? yalnismiyim sence? bizde hic yok o yuzden biraz sikicilik oluyor :44: sen kizinde ne gibi belirtiler yasamisdin? bu arada by ay hsg cekildim, yumoslarim kendliyinden bi guzel buyudu catladi falan..cok umutluyum yaa, ama yine husran olcakk galibaa:KK43:

14. 11 Temmuz 2012
  15. naz1969

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm ya yanlş anlamada bn çocuğm yokmş kdr çok istyrm ve sizin kdr çok takıyrm....yani farklı olmuyoo bi tane olsn bebeğin ikinciyide şimdiki kadr çok istycksn...
    6 aydr kızım bebeğimz ne zmn olck diyo o ddkçe ağlmk istyrm anlatamyrm..herksn kardşi oluo hemen bnm nye olmyo dyo :KK43:(

rabbm en kısa zzamanda müjdeli hberler versin..bat nezaman...bnde doktora gdyrm cumaya tekrr gdcm yumos ne? yumurtalkmı..benmde bişelerimi ölçdü iyi dedi büyyüyckmi felan dedi anlamdm ilk defa ggtm bu doktora bakalm hayrlısı sen blyrsn açıklarmsn..bişeler saydı felan muayene sırasnda anlamdm 8 felan dedi fazla dedi hatta ikiz olma olaslıgı ble var dedi :)

16. 11 Temmuz 2012
  17. UmmuUmar

UmmuUmar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ya canim yalnis anlamiyorum..Ya biz bebek icin arasdira arasdira doktora yapacagiz en son haa..her seyi biliyor olduk mashallah..Canim ilk once yumos evet yani yumurta , tip diliyle desek follikul.onun belirli bir boyutda olmasi lazm, en az 18 mm olmasi gerek,ki catlasin, tuplere dussun ve tuplerde spermle bulusub dollene bilsin..buyumediyinde kucuk kaldiginda pko basliyor, polikistik over, yani kucuk kuucuk kistler ..ve dollenme gebelik falan olusmuyor,.sende saniirk 8tane yumurta olusmu, ama icinden bir iki tanesi mutlaka buyuk olur, sanirim sende 2den fazla buyuk, yani 2den fazlasi catlarsaa ve onlarda dollenirse o zaman ikiz ve cogul gebelik olusur.Benim follikullar ilacsiz buyumuyordu, bu ay rahim filminden sonra buyumuslerdi.bakalim..bat 21i..10gun kaldi anlayacagin..hayirlisi olsun hakkimizda..anlamazsan bir daha sora bilirsin. nede olsa artik jinekoloq kadar biliyoruz :KK34:

18. 11 Temmuz 2012
  19. naz1969

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm çok teşekkür ederim ben ilk defa gdyrm doktora o nednle dediklrndn hiçbişe anlamamşdm bana ikiz gebelik olur dedi ben şok oldm 6 aydr neden olmuyo anlamdm..şimdi o 8 tane yumurtadan kaçtanesi büyür düşerse okdrmı çocuk oluyo :)) yani ölçdüğnde adetm yni btmşdi aslında adet çok az oldm ben ondnanda kaynaklablr bukdr çok yumrta anlamdm yani sende kaç yumrta var normali 1-2 tanemi yksa bu olablck bişymi cnm ya çok soru sordm kusuruma bakmaa