ilişkiden sonra birkac damla kan geldi. 3 gundur tık yok.basına gelen var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve benkibele tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar adetimi bekliyorum. yani bu ay hic umutu degildim. iliski zamanını tam yakalayamadık. neredeyse 5000 km yol yaptık araba uzerinde sallana sallana. yani olsa bile o sarsıntıda tutunamamıstır diye dusundum hep.
    ne goguslerim acıdı ne de baska belirti.

ama adet olmam gereken gun iliskiye girdik. daha gelmemisti. iliskiden sonra pembemsi bir kan geldi. ertesi gun de 2-3 damla kan geldi. oyle ki yani pedi bırak gunluk pd bile degil tuvalet kagıdını katlayıp kpydum devamı var mı anlamak icin. kahverengi. devamı gelmedi.
    hatta sonradan gelen akıntı beyazdı bu da icerisinin temizlendigi anlamına geliyor. cunku kan olunca akıntı da kanlanıyor rengi degisiyor.

Uc gun oldu ne bir damla kan ne bir sancı ne bir belirti. sadece goguslerim birden bire agrımaya basladı. uc-dort gundur o var.ne batma. ne sancı. ne bel agrısı.

bekliyorum.

ustune gorme mi acaba diye dusunuyorum. cok umutlandım simdiye kadar cok husran oldu. yani belirti yok o sebeple umutlanmak istemiyorum.

basına gelen var mı?

2. 28 Mayıs 2008
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya hani ümitleniyosun ya ondan geçikmişte olabilir.hiç ümitlenme sonu çok acı oluyor ben hep yaşıyorum.kan testi yaptır çıkar.işallahta hamişsindir.müjdeli haberini bekliyoruz.yeni hamileyiiiiiiiim yazısı görme dileğiyle..

4. 28 Mayıs 2008
  5. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    canım benim. umarım herşey gönlüce olsun. bana sanki hamiş olabilirsin gibi geldi. sonucu bildir. sevgiler

6. 28 Mayıs 2008
  7. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Inşallah Hamişsindir Canim Allah Gönlüne Göre Versin

8. 28 Mayıs 2008
  9. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    test icin biraz beklemeyi dusunuyorum. yani cumartesiye kadar falan beklerim heralde eger gelmezse. cunku testte negatif gormekten cok korkuyorum. husran husran...

canım kan testi yaptıramıyorum yurt dısındayım. gecen aylarda yaptırdım 750 dolar fatura cıkardılar.

dua edin ne olur hamile cıkayım.

ama hic bir arkadasım bununla ilgili bir tecrube yazmamıs.

10. 28 Mayıs 2008
  11. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben her ay aynı şeyi yaşarım adet gününe 1-2 gün kala veya geçtikten sonra ilişki sonrası bende de gelir sonra beklersin gelmez 4-5 gün sonra damla damla başlar ondan sonra adet tamamen başlar umarım benim adet düzenim gibi değildir de mutlu bir haberin müjdesidir bu damlalar:KK46:

12. 28 Mayıs 2008
  13. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    vuslatcım benim de bir iki kere oyle olmustu. iliski yasadım kan geldi. lekelenme. ama sonrası ksilmedi. yani ertesi gun peceteye vs sildigimde mutlaka leke vs olurdu. su anda oyle olmaıgı icin arklı.
    gelecekse adetim gelsin diyorum. nedne bekletip umutlandırıyor.

yasadıgım yerde esim isi dolayısı ile geldigi icin hep yasıtları var. aynı cevre aynı is.
    hamile kalmak isteyen herkes teker teker hamile kalıyor. cok uzuluyorum. yani her hafta bir iki kisiden hamile haberi geliyor. cok seviniyoum onlar icin ama kendim icin uzuluyorum.

14. 28 Mayıs 2008
  15. EU3

EU3 Guest

canım rabbim gönlüne göre versin hakkında hayırlı olan olsun .

16. 28 Mayıs 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Kibeleciğim ben hamile kaldığım ay ilişkiden sonra yaklaşık 6 saat kadar.Benden hafif bir kan gelmişti.Bende zaman zaman böyle şeyler oluyordu yaramdan dolayı.Fazla üzerine düşmemiştim.Ben o ay hamile olduğumu öğrendim.

Tek bir fark var senle aramızda.Benim adetimin 11. günüydü bu olay.Ama sen belkide geç yumurtlamış olabilirsin.

Herşey olabilir canım.Gönlüne göre olsun inşallah.Ama mucizeler bizim için.İnandığın sürece sninde mucizen yakında gelecektir.

18. 28 Mayıs 2008
  19. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Umarım hamilesindir. Belirtiler öyle gibi ama yani tabii bende ümitlerinin boşa çıkmasını istemem. İnşallah hamilesindir. Senin için dua edeceğim.
    Kendine iyi bak, canını sıkma, biliyorsun stres hormonları çok etkiliyor.