İlişkiden sonra kaşıntı..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Missy tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    benim kafama takılan sorunum var daha doğrusu sorunmu onu bilmiyorum ben anlayamadım.. :1no2: canımı sıkıyor bu durumum bilgisi olan varsa bana yardımcı olun arkadaşlar.ilişkiden sonra kaşıntım oluyor kısa bi süre sonra geçiyor sabahları uyandığımda vajinamda sızlama acı oluyor böyle birşey yaşayan varmı yoksa normal birşey de benmi çok abartıyorum:sm_confused:

2. 15 Haziran 2008
  3. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eşinde mantar olabilir ilişki esnasında bulaşıyordur muhtemelen doktora git ihmal etme bence varsa ilerlemesin ordaki kaşıntıda hiç çekilmiyor ıyyy:KK43:

4. 15 Haziran 2008
  5. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    :1shok::1shok: böyle birşey olabilirmi gerçekten kafamçokkarıştı

6. 15 Haziran 2008
  7. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    çok teşekkür ederim yardımlarınızdan ötürü.. Ben temizliğime çok düşkün birsiyim dışarı çıktığımda mümkün olmadığınca lavvabo bile kullanmam... temizlik ürünleri kullanıyorum genede mantarmı oldum benkafamçokkarıştı
    öyle çok bir kaşıntımda yok yazdığım gibi ilişkiden sonra oluyor ve bir saat bile sürmüyor.. sürekli bir kaşıntım yok yani o yüzden mantar hiç aklıma gelmedi. ama olabilir tabikiide.

8. 15 Haziran 2008
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aşırı temizlik ürünleri kullanmak da mantara sebep olabiliyor.Abartmamak lazım.Yeni evlisin galiba.
    İlişki sırasında kan dolaşımı artar sebep bu da olabilir....

10. 15 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

bir sebep daha olabilir vajinal kuruluk

Ebruliberre bunu beğendi.
  12. 21 Ağustos 2008
  13. hayat54

hayat54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bendede öyle bisorun vardı ilişkidensonra sanki asitli bişey gibi yakıyordu eşlimi doktora götürdümenfeksiyon kapmış geçmiş olsun

14. 22 Ağustos 2008
  15. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Evet banada mantar belirtisi gibi geldi akıntında varsa eğer kokulu ve koyu renk bir dr'a görün cnm..

16. 22 Ağustos 2008
  17. tuanna23

tuanna23 Guest

merhaba benim dr bana dediki duşta vajinanın içini yıkama zaten o kedi kendini temizlio ayrıca temizlik ürünlerini kullanma dedi enfeksiyon oluyomuş.ben bıraktım kullanmayı bide arkadaşın dedgine katılıom mantar olabilir sen bi dr git bence canım gecmiş olsun

18. 22 Ağustos 2008
  19. newlife

newlife Guest

Ben evlenmeden önce ablamda bana akıl verirdi..ilişkiden sonra içini iyice temizle oranın,sonra şu vajinal temizlik ürünlerden mutlaka kullan yoksa orda birikir enfeksiyon kapar diye...iyiki ona kanmayıp evlenince kadın doktoruna danışmışım herşeyi...Yoksa halim haraptı.Oda aynen sakın elini filan sokma,o kendini temizliyo,jel filanda kullanma dedi.Ayrıca günlük pedlerden de uzak durmamı istedi.Böyle konularda sağdan soldan akıl almak çok tehlikeli..İşin uzmanları dururken onun bunun dediğiyle hareket etmemek lazım.Sağlık herşeyden önemli...Özellikle de kadın sağlığı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.