ilişkiden sonra spermi geri çıkanlar yardım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sweet33 tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sweet33
  1. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir kaç konu vardı hepsine baktım ama yeterli cevabı bulamadım ilişkiden sonra sperm dışarı cıkıyor sizce hamile kalmaya etkisi olurmu veya bu şekilde olupta hamile kalanınız varmı çok merak ediyorum teşekkür ediyorum şimdiden

2. 5 Nisan 2009
  3. tentation

tentation Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır bunun olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmaz. normaldir bi miktar çıkabilir. . hamile kalmak istiyorsanız eğer bi süre bırt üstü yatmanız tavsiye edelir ancak bunu yapmadan da hamile kalanlar hatta ve hatta kondom kullanarak korunan kadınlardan erkekten ilk gelen sıvıdaki bi kaç spermcik yüzünden hamile kalanlar da olabiliyor..

4. 6 Nisan 2009
  5. sweet33

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ayaklarım havada en az yarım saat bekliyorum ama olmuyor acaba dıarı çıkıyor ondanmı diye düşündüm

6. 6 Nisan 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim herkeste mutlakaa dışarı çıkar o sıvı
    ama sen başta yarım saat kadar yat sonra özelliğini yitiriyor zaten

8. 6 Nisan 2009
  9. serdi

serdi Guest

canım bunun hamile kalamamayla bi alakası yok içeri giden miktar hamile kalmak için yeterlidir.. merak etme herkezde bu böyledir canım sen içini ferah tut.. umarım en kısa zamanda anne olursun...

10. 6 Nisan 2009
  11. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım hamile kalman için eşinin tamamen boşalması ve spermlerinin hepsinin içinde kalması (ki içerde nerde haps olucak illaki dışarı çıkması lazım) gerekmez
    zevk suyundaki spermden bile hamile kalabilirsin toplu iğnenin ucu kadar bile yeterli :nazar:[/B][/FONT]

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2009
  12. 6 Nisan 2009
  13. sweet33

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
    geri kalanına gelnce burası bi dayanışma ve yardım sitesi etrafındaki insanlardan daha çokğuyla iletişime geçip yardım alabiliyorsunuz bu site bunun için var önce bunu bir anlayın gelelim kendi doktorumuz olmaya ben 6 yıl sağlık eğitimi aldım burda sizin bildiklerinizden daha fazla tıbbi bilgiye sahibim. insanların çaresizlikle yazdığı yazılara siz komik diyorsanız bu sizin ayıbınız komik görenler lütfen yorum yazmasın sizinle uğraşaak halimiz yok sizin anlayamayacağınız konular bunlar.ben laboratuvar teknikeriyim kendi kendimin yeterınce doktoruyum Allah kimseye vermesin ama çocuk işin içinde olunca her yolu deniyorsunuz lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın
    geri kalan ve bana yardımcı olan arkadaslarıma teşekkür ediyorum

14. 6 Nisan 2009
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sağlık teknikeri olarak böyle bir soruyu sorman daha da düşündürücü

16. 6 Nisan 2009
  17. sweet33

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insan çocuk konusunda o kadar hassas oluyorkı acaba mı diye sormaktan kendını alamıyor sanırım sizin çocugunuz var bu yuzden benı anlamanız cok zor olur

18. 6 Nisan 2009
  19. sweet33

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kocaman sıteyı ıyıce ınceleyecek olursanız sizin normal yolla çocugunuz olmaz dıyen doktorların kişileri tatmın edemedıgını ve bu kişilerin hala acaba bunudamı denesem dediğini görebilisiniz insanların bu şekildeki hassasiyetinin sizlere komik gelmesi insanı çok düşündürüyor