İlişkiden sonra vajina ağzında şişlik, taharetlenirlen yanma ve acı!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve didi_ tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : didi_
  1. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlişkiden sonra vajinamda şişlik oluşuyor her defasında. Çişimi yaparkende yanıyor, taharetlenirkende acıyor. Sonradan geçiyor. Vajinam dar ondan dolayı olabilir mi? :uhm:

2. 7 Nisan 2010
  3. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    yok canım benimde vajinam dar hatta rahim dar ve çatılar dar ama bende böyle birşey olmuyor eğer idrar yaparken yanma oluyorsa idrar yolu iltihabıdır ilişki sonrasında vajinan şişiyorsa enfeksiyondur ama rahim iltihabıda olabilir bence hiç vakit kaybetme bunları ciddiye al ve bi jinekologa başvur seni korkutmak istemem ama ne yazıkki bunlar gerçek bu tür şikayetler ilerde bebek sahibi olmana engel olur tatlım bence hemen bi doktora görün geçmiş olsun.

4. 7 Nisan 2010
  5. didi_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlişkiden sonra şişme oluyor. Şişme olan yerde yanıyor tatlım. Gene mi doktor yaa. mafoldumben

6. 7 Nisan 2010
  7. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    evet maalesef herşeyde doktor kadınlarında çilesi bu ama vajinal muayene hiçte sanıldığı gibi korkunç değil bana göre eğlenceli çünkü değişik değişik şeyler görüyorsun ve meraklı meraklı sorup öğreniyorsun hatta bu telaşın doktorunu güldürüyor sende gülüyorsun ve bitiyor.
    yani benim doktorum öyle benimle hoş sohbetler ediyor bana fıkra anlatıyor ben halen o ne bu ne durumundayım sen boşver bunları bak şunu da bi dinle derken tamam kalk diyor.
    valla ben her zaman erkek doktor taraftarıyım sanırım kadınları daha iyi anlıyorlar.

8. 7 Nisan 2010
  9. sofika

sofika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    anlattiklarin idrar yollari enfeksiyonuna benziyor ama doktora gorunmeden kesin bi sey diyemeyiz,gecmis olsun,ihmal etme doktora git bence de

10. 7 Nisan 2010
  11. LuLu

LuLu Esas kız Üye

Beğenileri:
    324
    Ödül Puanları:
    83
    benimde acıyor ılıskı sırasında cok fena ama ılıskı sonrasında acı gecıyor hemen yanmıyorda. ama ılıskıde cok acıyor ne yapcam bılemıyorum eyvahedigeldismile

12. 7 Nisan 2010
  13. ikiziz

ikiziz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vajinanın girişi yırtılıyo olabilir birazcık ilişkide. Ondan dolayı olabilir ona bi dikkat et bakalım

14. 8 Nisan 2010
  15. vahsxixguzel

vahsxixguzel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar ;

Benimde ilişki sonrasında vajinamda şişlik idrar yaparken yanma ve kaşıntı oluyor . Ama ben 4 aylık hamileyim :CüvCüv: 2 aydır bu sorunu yaşıyorum doktoruma söylemedim . Bu ay gittiğimde söyleyeyim bari korktum kötü bişey değildir inşallah :Saruboceq: Ben de pptya87 gibi aynı fikirdeyim . Erkek doktorlar her zaman kadınları daha iyi anlıyor . Ben utandığımdan değil umursamadığımdan söylememiştim . bilmiyorumkismile Ama sizden bunları duydukran sonra mutlaka söyleyeceğim . vereliniortak

16. 8 Nisan 2010
  17. oznuur

oznuur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm onun idrar yollarıyla bir alakası yok, ilişki sırasında zorlama oluyorsa yani ıslanma az oldundan dolayı zor ilişkiye giriyorsan tahriş oluyor orası bi süreliğine ,sonra yıkadıktan bisüre sonra geçiyor zaten, bütün olay tahriş olmasında yani, eğer kayganlaştırıcı krem kullanırsan böyle birşey olmaz

18. 9 Nisan 2010
  19. didi_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet tatlım ilişki sırasında vajinamdan çıktığı anda hemen vajinam kuruyor. Ondan mı diyorsun yani? :uhm: