İlişkilerde burçlar önemli midir?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cressida tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

13 Nisan 2008
    Konu Sahibi : cressida
  1. cressida

cressida Guest

Ya arkadaşlar sizce karşınızdaki kişinin burcu önemli midir? Mesela benim karşıma sürekli oğlak burçları çıkıyor ve astrolojide oğlakla anlaşan en iyi burç görünmeme rağmen (ben boğa burcuyum) oğlaklarla bir türlü anlaşamadım. Bilmiyorum benim karşıma mı öyle çıktı ama, karşıma çıkan oğlak burcu erkekleri acaip pinti, cimri, kararsız, ne düşündüğü belli olmayan, aşırı kıskanç, saplantılı kişilerdi. Mesela karşıma yeni biri çıktığında oğlak burcuysa ya baştan tanımaya çalışmayayım diye reddetmek istiyorum :kahve: Tabi diğer burçlar için de yorum yapalım. Ama ben anlayamadım ; Bütün oğlaklar aşırı kıskanç mı?? Bütün oğlaklar pinti mi?? fisfisfis

2. 13 Nisan 2008
  3. benim tabıdığım karı koca oğlaklar var.iki burç da oğlak olduğu için mi bilmiyorum çok iyi anlaşıyolar.ama çok da inanmıyorum burçlarla anlaşma konusuna.çünki bi de yükselen ve ayburçları gibi şeyler duydum.hangisine göre yaşadığımızı anlayamadım.mesela ben terazi eşim boğa.6 ekim ve 6 mayıs.hiç bişeyimiz birbirimize benzemez.pek çok konuda anlaşamayız ama aşk ve sevgi başka bişey.ne burçlara ne de başka bişeye uymuyo.umarım sen de ruh eşini bulursun canım.sevgiyle kal

4. 13 Nisan 2008
  5. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim burçlarla çok alakam yoktur.Zaten yaşamını burçlara göre düzenlemek bana çok mantıksız geliyor.Benim aynı burçta olan ama farklı özeliklere sahip bir çok tanıdığım insan var.Bu burç değil yetişme tarzı ve karakter meselesi diye düşünüyorum.

6. 13 Nisan 2008
  7. primrose

primrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Salt güneş burcuna göre karar vermek doğru olmaz. Doğum haritaları çıkarıldıktan sonra detaylı analiz yapılması gerekir. Bu da ancak bir yol gösterici olabilir, şu şu konularda benzersiniz, şu konularda da farklısınız diye. Sonuçta karar sana kalır.
    Desem de benim de pek uyuşmadığım defalarca kanıtlanmış olan bir burç vardır :) Kafadan elemek yanlış olur, şans vermek lazım insanlara ama olmazsa da çok uzatmadan bitmesi daha iyi.

8. 13 Nisan 2008
  9. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer murtlu olmak istiyorsan bence burçlarına göre değerlendirme insanları.
    Uyuşamadığım dediğin insan bakmışsın ki seni dünyanın en mutlu insanı yapıvermiş.

10. 14 Nisan 2008
  11. cressida

cressida Guest

canım sağol, inaşallah yaaasırnaşık şey

12. 14 Nisan 2008
  13. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar benzerlik olur valla sırnaşık şey benimde hep karşıma cimri ne hissettiği belli olmayan oğlaklar çıkıyor.oğlak burcuyum dediklerinde hemen topukluyorum valla :icecream:

14. 14 Nisan 2008
  15. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim canım.
    İnşallah herşey dilediğin gibi olura.s.

16. 15 Nisan 2008
  17. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    burçlar tabiki önemli ama mesela senin oğlak burcundan yana zaafın var diye oğlak erkeklerine şans tanımamak olmaz...belki diğer astrolojik açılarınız uyumludur...mesela benim çetinciim de aslan -ki hiç düşünmezdim bi aslanla anlaşabileceğimi- hiçbi şekilde aslan belirtisi yok çocukta...bence sen karşına çıkan erkeklerin detaylı bi horoskopunu çıkart, kimin ne olduğunu daha iyi de anlamış olursun böylece... yerimseniben

18. 17 Nisan 2008
  19. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    ya bu işler çok karmaşık

aslında insanlar bazı karakteristik özelliklerini gerçekten burçlarından alıyorlar ya da yükselen burçlarından
    diğer özelliklerini de çevresinden, yetişme tarzından kazanıyor. Her ne kadar burcu etkili olsa da yetişem tarzı çok önemli. Böylece (bence) bazı insana batan şeyleri en aza indirgenedebilir.

Bu durumda senin burcunda önemli tabi.

Bende burçlara dikkat etmiyorum desem yalan olur. Artık o dereceye geldim ki çevremde bazı burç olanlar çoğunlukta ve yeni birini tanıdığımda artık ne burcudur kestirebiliyorum o dereceye geldim yani :S aslan burçlarını, yayları, kovaları, terazileri çok ziyade seçebiliyorum.

Benim burcumda da aslanlarla çok iyi anlaşabildiğim onların iyi bir eş olduğu yazıyor ama çok kötü bir aslan tecrübem var o yüzden yenilere de çok dikkat ederdim ve aslan burcu birisi karşıma çıktığında herşey aynıydı ya herşey.

Allahtan nişanlım ne zaman doğduğunu bilmiyor :KK70: yoksa onun burcuna da çok takardım :KK70: şimdi elimden bişey gelmiyor oturuyorum :KK70: ama büyük ihtimal yengeç diyorum heehe