ilişkim bitmek üzere ben mi hatalıyım yoksa o mu benı sevmiyor???

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar şöyle anlatıyım erkek arkadasımla aram bozuk sebebi o benim herseyimi bilirken msn sşifre falan ben onun kini bilmiyorum 1 yıl oldu verir misin merak ettim bakıcam dedim oda zaten hiç girmiyor benim bildiğim vermicem dedi bende beni gözden çıkartırsın dedim umursamadı vermicem dedi sonra telde konusurken arkadası geldı arkadasım geldı kapatıyorum hayatım dedı kapattı ondan sonra aksam 6 gıbıydı o saatten 2 gün aramadı bende bitti dedim aramadı aradım acmadı cevap vermedi böyle dedim diye yok haksızsın yok olye yok boyle dıyor . kalbımı kırdı bıde çabası yok aramıyor ne yapıyım o benı sevmıyor mu??? onceside hiç gel görüşelim özledim falan huyu yok 2 haftada bı görüşüyoruz kendımımı kandırıyrumCADIARZUbenneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2009
  2. 10 Mart 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kim kime ne dedi?? Niye msn sifresini vermedi? Niye aramadi? Sen kendi sifreni niye veriyorsun? :kahve:

Findik kabugu doldurmicak seyler bunlar ya...birak güzelim sende arama...bu erkek milletinin triplerine yem olmayin böyle...hatta o aradigi zaman sen soguk davran...
    Kac bak nasil kovalanirsin...:nazar:

4. 10 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bence ustunde durma belkı sorunları vardır böle düşün..ama senı yok saymasına ızın verme...

6. 10 Mart 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kacıyorum kovalamıyor ki sorun bu benim için çabası yok sevmiyorsun diyorum demek oyle yok benı haksız saymalar falan gıt ıstemıyorsan diyorum onada yok hıg mıg anlamıyorum sorun mu bende yoksa omu ne yaptıgını bılmıyor ???

8. 10 Mart 2009
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    aşk tek kişi yaşanmıyo nereye kadar alttan alabilirsin ki yada nereye kadar ilişkiyi kurtarmaya çalışabilirsin tek başına.... bişey varsa vardır yoksa hiç yoktur benim gözümde sengözlerimebaksanab artık ortaokul çocuklarının bile düzenli ilişkileri var şutarafagitti

10. 10 Mart 2009
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bu adamdan sana ne köy olur ne kasaba, yol ver gitsin :nazar:

12. 10 Mart 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ufacık şeyler bunlar bence.
    şifresini ister verir ister vermez. ben de vermem hatta istenmesine bile şaşırırım.
    aramıyorsa aramasın hem, illla beni ara diye peşinden koşmaya değmez..

14. 10 Mart 2009
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    eğer biri seni için çabalamıyorsa bırak gitsin canım... sen şimdi ilişkini kurtarmaya çalışırsın ; yarın o gelir sana bitsin der... artık seni sevmiyorum der ; seni çok sevmiyorum der... biliyorum çok zor ; ilişkim için çabalamam gerek diye düşünebilirsin... senin çabalaman kendini geri çekmek olmalı... bunun da senin için kolay olmayacağını düşünüyorum ... biraz cesur olman gerek tatlım... öyle olman gereken anları kaçırırsan daha sonra keşke diyeceğin anlar olarak hatırlarsın...

eğer seni yeterince sevmiyorsa zaten onunla bir ilişki yaşamanın da anlamı yok...
    sürekli şüphelerle yaşayamazsın ya da ne kadar mutlu olabilirsin...

bence artık ne ara ne sor ... bitmiş gibi davran ... ilk etapta acaba düzelir mi anlar mı diye içinde bir umut olacaktır elbet ... ister susturmaya çalış ; istersen sessizce orda kalmasına tanık ol ... ama adım atma ... ne bitti yaz ne de bitmedi... belirsizlikle o boğulsun ; onun kafasında soru işareti olsun...

ama sen kararını ver ; " benim için emek vermeyen hiçkimse benim sevgimi haketmiyor " de ve buna inan...

16. 10 Mart 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    görüşelim gel,özledim demek yok.. 2 haftada bir görüşmek,aramamak sormamak,
    erkek arkadaşınızın size olan sevgisinden ,şüpheliyim..................

18. 10 Mart 2009
  19. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    aah aaahhh
    sabırsızsın sen de duramadın de mi...
    be nde öyleyimdir...
    ama durdurucan kendini seviyosa o arasın....

yoksa yol ver gitsin